Süreli Kampanya: Açılışa Özel Dev Kampanya!

Tiandy IP Kamera Kullanım Klavuzu

Fonksiyonel çalıştırma kılavuzu

1. Kamera Hızlı Kılavuz Kılavuzu

Kameranın fabrika varsayılan IP’si 192.168.1.2’dir Kullanıcı adı: Yönetici Şifresi: 1111

Kameraya erişmek için bilgisayarın IE tarayıcısını kullanın, bilgisayar IP’sinin ve kamera IP’sinin aynı ağ segmentinde olduğundan ve kamera IP’sinin 192.168.1.2 olduğundan emin olun, ardından bilgisayar IP adresimizin 192.168.1 olarak ayarlanması gerekir. X (X, 3’ten 254’e kadar herhangi bir sayıyı temsil eder). Örneğin, yazarın yerel bilgisayarının IP’si 10.30.10.200 ve kameranın IP adresi aşağıdaki şekilde gösterildiği gibi 10.30.10.32’dir:

 

Dünya video kaydedicisine bir dünya kamerası ekleyin

1. Dünya video kaydedicisine manuel olarak bir kamera ekleyin

1) Kanal konfigürasyon arayüzüne girmek için “Ana Menü-Kanal Yönetimi-Kanal Konfigürasyonu-Temel Konfigürasyon” seçeneğini seçin.

                                                                                (Sürüm 9.11)

                                                                               (Sürüm 9.10)

2) “Ara”ya tıklayın, arama sonuçları otomatik olarak IP adresine göre sıralanır. Arama sonucu listesinde kanal IP’sini değiştirebilirsiniz. Aşağıdaki şekilde gösterildiği gibi IP değiştirme arayüzünü açmak için tıklayın. Not: Kamera hesabını ve şifreyi girin

                                                                               (9.11 çekirdek)

                                                                              (9.10 çekirdek)
2. Tek tıklamayla dünya video kaydedicisine kamera ekleyin:

Kullanıcıların hızlı bir şekilde cihaz eklemesini kolaylaştırmak için kullanıcılar, kanal eklemek için “tek tıklamayla ekle” işlevini etkinleştirmeyi seçebilir. Bu modda cihaz otomatik olarak arama yapacak ve dijital kanala ekleyecektir. (Not: Ekleme işlemi biraz zaman alacaktır, lütfen sabırlı olun)

Easy 7 bağımsız sürümü, dünya kamerasını ekler

1. Easy7 bağımsız sürümünü açın, istemcide oturum açın, varsayılan hesap: yönetici şifresi: 1111, cihaz yönetim arayüzüne girin.

2. Cihaz ekle

1) Ara ve ekle: cihaz ve bilgisayar aynı yerel alan ağına bağlı. Ağ birlikte çalışabilirliği durumunda, kodlama cihazını seçin, yerel alan ağındaki cihazın IP adresi “çevrimiçi cihazda” görüntülenecektir. kutusunda, cihazı seçin ve “istemciye ekle”ye tıklayın, Cihazın kullanıcı adını ve şifresini girin, gruba içe aktar’ı seçin ve Tamam’a tıklayın.

2) Manuel ekleme: cihaz ve bilgisayar aynı LAN’a bağlıyken, ağ birlikte çalışabilir olduğunda, kodlama cihazını seçin, sol üst köşede “ekle”, “çevrimdışı ekle” seçeneğinin işaretini kaldırın, “IP modu” seçeneğini seçin. ekleme modu ve isteğe bağlı olarak cihaz adını girin, Cihaz tipini seçin “TD serisi”, cihaz IP’si cihazın IP adresini doldurun, IP segmentinin işaretini kaldırın, “3000” bağlantı noktası, web bağlantı noktası “80”, kullanıcı adını girin ve cihazın şifresini girin, gruba içe aktarmayı kontrol edin ve ekle’yi tıklayın.

3. Video önizleme arayüzüne girin, cihaz listesinde video kanalını kontrol edin ve videoyu izleyin

Dünya kamerası eklemek için üçüncü taraf video kaydedici (Not: Çekirdek sürümü, 2017’den önceki cihaz onvif bağlantı noktasıdır 8080 kullanıcı adı: Yönetici şifresi: 1111)

Çekirdek sürümü nasıl kontrol edilir: Yapılandırma-Gelişmiş Seçenekler-Sistem Ayarları-Çekirdek Sürümü

Tiandi Kameranın IP adresi, onvif bağlantı noktası, kullanıcı adı ve şifre sağlaması gerekir. Örneğin: Tiandi Camera’nın varsayılan IP adresi 192.168.1.2’dir, onvif bağlantı noktası 80’dir, kullanıcı adı: admin şifresi: 1111/admin

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Acme Güvenlik Gaziantep Şahinbey Güvenlik Kamera Sistemleri - Armut