Süreli Kampanya: Açılışa Özel Dev Kampanya!

PC ve Dizüstü İçin PS6Pro

PC ve Dizüstü Bilgisayarlar için Ücretsiz İndir P6SPro . P2P teknolojisine dayanan bir video aktarım yazılımıdır. Android cihazlarda ücretsiz indirmek için kullanılabilir. P6SPro, NVR, DVR, IPC vb. Gibi birden fazla cihazı destekler. Bu uygulamayı kullanarak, kameraların HD kalitesinde canlı görüntülerini görebilirsiniz. Çok basit ve kullanımı kolaydır. Tek gereken çalışan bir internet bağlantısı.PC için P6SPro

P6SPro Uygulamasına Genel Bakış

P6SPro uygulaması, kameranın HD kalitesinde canlı video önizlemesini gösterir. Canlı video izlemenin yanı sıra, video oynatmayı da destekler. Bu özellik kullanıcıların kameranın video geçmişine erişmelerini sağlar ve istedikleri zaman önceki videoları izleyebilir. Birden fazla kamera yönetimini destekler. Artık her kamera için bir gözetim uygulaması kurmanıza gerek yok. Dahası, PTZ kontrolünü destekler, böylece videoyu kolayca Kaydırabilir, Eğebilir ve Zumlayabilirsiniz.

Ayrıca, P6SPro uygulaması kullanıcıları videoda anormal veya şüpheli bir şey kaydederse uyarır. Videodaki herhangi bir hareketi algılarsa, kullanıcıları ekran görüntüleri ile birlikte bilgilendirir. Aynı zamanda bir interkom gibi kamera ve uygulama aracılığıyla iletişim kurabilirsiniz. Bu özellik yalnızca bu özelliği destekleyen cihazlarda çalışır.

Kameraya P6SPro Uygulamasıyla Bağlanma Prosedürü

IP kamerayı P6SPro uygulamasıyla nasıl yapılandıracağınızı veya bağlayacağınızı bilmiyorsanız, aşağıdaki talimatları izleyin. Öncelikle, uygulamayı Google PlayStore’dan indirmeniz gerekir. Kurulduktan sonra açın ve kullanıcı adınız ve şifrenizle giriş yapın. Şimdi canlı gözetim için uygulamadaki kamerayı bağlamanız gerekiyor. Yapılandırma için, Bağlantı Noktası Numarası, Etki Alanı, IP adresi vb. Gibi kam ayrıntılarını girin. Tamamlandığında, şimdi kameranın canlı HD görüntüsünü göreceksiniz.

PC için P6SPro İndir

PC ve Dizüstü Bilgisayar Cihazları İçin P6SPro Nasıl İndirilir

PC’de P6SPro App indirmek için Yöntem çok basittir. Öncelikle, PC’nizde bir Android Emulator indirip yüklemeniz gerekir. Ama Android Emulator nedir? Bilgisayarda Android Uygulamaları ve Oyunları çalıştırmak için Windows ve Mac OS için üretilmiş üçüncü taraf bir yazılımdır. Android uygulamalarını doğrudan Windows ve Mac İşletim Sistemlerinde çalıştıramazsınız. Bu nedenle, Windows ve Mac cihazlarında Android Uygulamaları indirmek için bir Android Emulator indirip yüklemeniz gerekir. Öyleyse bir emülatör yardımıyla, P6SPro for PC’yi de indirebilirsiniz . P6SPro’yu Windows ve Mac’e ücretsiz yüklemek için aşağıdaki talimatları izleyin .

Windows PC için P6SPro İndirin

P6SPro’yu Windows 10/8/7 ve Mac’e Kurmak

  • PC’de bir Android Emulator indirin ve yükleyin. Nox App Player’ı İndirin )
  • Nox yükleme prosedürü çok kolaydır. Kurulumu için sadece PC’deki ekran talimatlarını izleyin.
  • Bir kez yapılır, emülatörü PC’de çalıştırın.
  • Nox ana ekranını gördükten sonra. Google Klasörü’nü tıklayın ve PlayStore Uygulamasını seçin.
  • PlayStore hizmetlerini etkinleştirmek için Gmail Kimlik Bilgilerini girin.
  • Şimdi PlayStore’da P6SPro’yu arayın.
  • Aranan sonuçlardan uygulamayı seçin ve Kur düğmesine tıklayın.

Uygulamanın yüklenmesinden sonra, tıpkı bir Android cihaz gibi PC’nizde kullanabilirsiniz. PC için P6SPro’yu kurarken herhangi bir sorun yaşarsanız yorumlarda bize bildirin. Size en kısa sürede cevap vereceğiz. Teşekkürler!

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Acme Güvenlik Gaziantep Şahinbey Güvenlik Kamera Sistemleri - Armut