Süreli Kampanya: Açılışa Özel Dev Kampanya!

Lorex Firmware İndirme ve Kurulum

Lorex Firmware İndirme ve Kurulum, Lorex’in evinizi ve iş yerinizi korumak için tasarlanmış güvenlik sistemleri oluşturmaya başlamasının üzerinden 33 yıl geçti. Kendin Yap (Kendin Yap) güvenliğinde lider olarak, yaşam tarzınızı geliştiren ve en önemli şeyleri koruyan profesyonel düzeyde çözümler sunmaya devam ediyoruz.

DVR / NVR – Kayıt cihazınızın donanım yazılımını manuel olarak nasıl yükseltebilirsiniz?

ÖNEMLİ: Tüm Lorex ürün yazılımı güncellemeleri ücretsizdir.

Kaydedicinizin aygıt yazılımını yükseltmenin iki yolu vardır: USB Yükseltme ve Bulut Yükseltme .

.

Bölüm 1 – USB Yükseltmesi

Bu prosedür için (1) kaydediciniz için en son aygıt yazılımına , (2) biçimlendirilmiş ve boş bir USB flash sürücüye , (3) internet bağlantısı olan bir bilgisayara erişime ve (4) geçerli bir e-posta adresine ihtiyacınız vardır .

Adım 1. Kayıt cihazınızı en son donanım yazılımına yükseltmek için 1-888-425-6739 numaralı telefondan Teknik Desteğimizi arayın ve kayıt cihazınızın en son donanım yazılımını isteyin. Arama yaparken, kayıt cihazınızın doğru model numarasının ve geçerli bir e-posta adresinin elinizde olduğundan emin olun. Ürün yazılımı indirme bağlantısını e-postayla göndereceğiz. NOT: İndirme bağlantısının süresi belirli bir süre içinde dolacaktır.

2. Adım. Ardından, kayıt cihazınızı kullanarak boş USB flash sürücünüzü biçimlendirin. ÖNEMLİ: Kayıt cihazınızı kullanarak USB flash sürücünüzü formatlamanızı önemle tavsiye ederiz . Kayıt cihazınızı kullanarak USB flash sürücünüzü formatlamak için lütfen buradaki talimatların tamamını okuyun .

3. Adım. USB flash sürücünüzü başarıyla biçimlendirdikten sonra çıkarın ve bilgisayarınızın USB bağlantı noktasına takın ve e-postayla gönderdiğimiz ürün yazılımını indirin.

4. Adım. Doğru donanım yazılımına sahip olduğunuzu doğrulayın , ardından USB flash sürücüyü bilgisayarınızdan çıkarın ve kaydedicinizdeki USB bağlantı noktalarından birine geri takın .

5. Adım. Kaydedicinizde Ana Menü > Ayarlar > Sistem > Yükseltme seçeneğine gidin .

Adım 6. Yükseltme ayarlarında USB Yükseltme öğesine tıklayın .

7. Adım. Açılan pencerede, kaydediciniz için daha önce indirdiğiniz ürün yazılımını seçin.

NOT: .bin uzantılı dosyayı seçtiğinizden emin olun . Aşağıdaki resme bakın.

8. Adım. Ardından, yükseltmeyi başlatmak için ekranın alt kısmında Başlat’a tıklayın .

UYARI: Lütfen donanım yazılımı yükseltmesi sırasında gücü KAPATMAYIN . Ünite yeniden başlatılana kadar bekleyin ve yeni canlı görüntüyü görüntüleyin.

Tebrikler! Kayıt cihazınızın donanım yazılımını başarıyla güncellediniz.

Lorex Firmware İndirme ve Kurulum.

Bölüm 2 – Bulut Yükseltmesi

Kaydedicinizin aygıt yazılımını Bulut Yükseltme aracılığıyla yükseltmek için , kaydediciyi ağınıza bağlamanız gerekir.

1. Adım. Ana Menü > Ayarlar > Sistem > Yükseltme seçeneğine gidin .

Adım 2. Yükseltme ayarlarında Güncellemeleri Denetle seçeneğine tıklayın .

3. Adım. Kayıt cihazınız için mevcut bir güncelleme varsa, lütfen donanım yazılımınızı yükseltmeye devam edin. Değilse, en son ürün yazılımına sahip olduğunuzu belirten bir mesaj alacaksınız.

ÖNEMLİ: Otomatik güncellemeleri almak için Güncellemeleri Otomatik Olarak Denetle seçeneğinin yanındaki kutunun işaretlendiğinden emin olun ve ardından Tamam’ı tıklayın .

Firmware güncellemeleri için Lorex cihazlarınızı nasıl kontrol edebilirsiniz?

Bu makalede, mevcut donanım yazılımı güncellemeleri için Lorex cihazlarınızı kontrol etme sürecinde size yol göstereceğiz . Cihazınız için mevcut bir güncelleme varsa, cihazınızın donanım yazılımını güncellemenizi önemle tavsiye ederiz. Bunu yapmak için internete erişiminizin olması gerekir. Ürün yazılımını manuel olarak güncellemek için lütfen buradaki kılavuzumuza bakın .

ÖNEMLİ: Cihazınızın donanım yazılımının durumunu doğrulayamıyorsanız lütfen 1-888-425-6739 numaralı telefondan Teknik Desteğimizi arayın .

Ses kayıt cihazı

Kaydedicinizde en son aygıt yazılımının olup olmadığını kontrol etmek için lütfen şu adımları izleyin:

1. Adım. Ana Menü > Ayarlar > Sistem > Yükseltme seçeneğine gidin .

Adım 2. Yükseltme ayarlarında Güncellemeleri Denetle seçeneğine tıklayın .

3. Adım. Kayıt cihazınız için mevcut bir güncelleme varsa, lütfen donanım yazılımınızı yükseltmeye devam edin. Değilse, en son ürün yazılımına sahip olduğunuzu belirten bir mesaj alacaksınız.

ÖNEMLİ: Otomatik güncellemeleri almak için Güncellemeleri Otomatik Olarak Denetle seçeneğinin yanındaki kutunun işaretlendiğinden emin olun ve ardından Tamam’ı tıklayın .

Lorex Uygulaması

Lorex Uygulamanızda en son firma bilgilerinin olup olmadığını kontrol etmek için lütfen şu adımları izleyin:

Adım 1. Lorex Uygulama uygulamasını başlatın .

Adım 2. Cihaz Ayarlarına gitmek için daha fazlasına veya üç noktaya dokunun .

Adım 3. Firmware’e dokunun .

4. Adım. Mevcut bir güncelleme varsa, lütfen ürün yazılımınızı yükseltmeye devam edin. Yeni bir ürün yazılımı yoksa En Son sürüm boş olacaktır .

Lorex Akıllı Ev Güvenlik Merkezi’nin donanım yazılımı nasıl yükseltilir

Lorex Akıllı Ev Güvenlik Merkezinizin (LSHSC) donanım yazılımını yükseltmenin iki yolu vardır : manuel veya bulut aracılığıyla .

Manuel Yükseltme

Bu prosedür için (1) LSHSC’niz için en son donanım yazılımına, ( 2 ) biçimlendirilmiş ve boş bir USB flash sürücüye , (3) bir bilgisayara erişime ve (4) geçerli bir e-posta adresine ihtiyacınız vardır .

Adım 1. Kaydedicinizi en son aygıt yazılımına yükseltmek için 1-888-425-6739 numaralı telefondan Teknik Desteğimizi arayın ve LSHSC’nizin en son aygıt yazılımını isteyin. Arama yaparken geçerli e-posta adresinizin elinizde olduğundan emin olun. Ürün yazılımı indirme bağlantısını e-postayla göndereceğiz. NOT: İndirme bağlantısının süresi belirli bir süre içinde dolacaktır.

2. Adım. Ardından boş USB flash sürücünüzü FAT 32 olarak biçimlendirin .

3. Adım. Bir bilgisayar kullanarak doğru ürün yazılımını biçimlendirilmiş USB flash sürücünüze indirin . Dosyayı açmayın.

4. Adım. Doğru ürün yazılımına sahip olduğunuzu doğrulayın , ardından USB flash sürücüyü bilgisayarınızdan çıkarın ve LSHSC’nizin arka USB bağlantı noktasına takın .

5. Adım. Ardından LSHSC’nizde açılan mesaja dikkat edin : “Yeni ürün yazılımı mevcut.” Ürün yazılımını yükseltmek için Güncelle düğmesine dokunun .

Adım 6. Ürün yazılımının başarıyla güncellendiğini doğrulayın .

Tebrikler! Lorex Akıllı Ev Güvenlik Merkezinizin donanım yazılımını manuel olarak güncellediniz.

Bulut Yükseltmesi

Bu prosedür için LSHSC’nizin yükseltme sırasında internete bağlı olması gerekir.

1. Adım. Ana Ekran > Cihaz Ayarları > Cihaz Bilgisi seçeneğine gidin .

Adım 2. Cihaz Bilgisi altında Yazılım Sürümü’ne dokunun .

Adım 3. Güncelle’ye dokunun .

Adım 4. Ürün yazılımının başarıyla güncellendiğini doğrulayın .

Tebrikler! Lorex Akıllı Ev Güvenlik Merkezinizin donanım yazılımını başarıyla güncellediniz.

LNK / LHA / LHB / L222 Serisi – Kayıt cihazınızın donanım yazılımını manuel olarak nasıl yükseltebilirsiniz?

NOT: Bu makalede belirtilen talimatlar aşağıdaki kaydediciler için geçerlidir:

 LNK
 Sol HA
 sol taraf
 L222

Kaydedicinizin donanım yazılımını iki farklı şekilde yükseltebilirsiniz:

1.Ethernet kablosuyla (dahil) bağlanan bir ağ üzerinden otomatik olarak . Firmware’in otomatik olarak nasıl yükseltileceğine ilişkin bilgi için burayı tıklayın .
2.Firmware’i bilgisayarınıza manuel olarak indirip bir USB flash sürücü kullanarak kayıt cihazınıza yükleyerek.

ÖNEMLİ: Teknik destek tarafından manuel yükseltme yapılması yönünde talimat verilmediği sürece otomatik yükseltmenin kullanılması önerilir. Teknik destek , manuel donanım yazılımı yükseltmesi için size bir .bin dosyası sağlayacaktır . Firmware yükseltmesi sırasında DVR’ı kapatmayın.

Önkoşullar:

 DVR sisteminizin, birlikte verilen Ethernet kablosunu kullanarak bir ağa bağlı olduğundan emin olun.
 .bin dosyasını bir USB flash sürücünün (dahil değildir) kök klasörüne kaydedin ve USB flash sürücüyü DVR’ınızdaki bir USB bağlantı noktasına bağlayın.

DVR aygıt yazılımını manuel olarak yükseltmek için

Bu prosedür için (1) kaydediciniz için en son aygıt yazılımına , (2) biçimlendirilmiş ve boş bir USB flash sürücüye , (3) internet bağlantısı olan bir bilgisayara erişime ve (4) geçerli bir e-posta adresine ihtiyacınız vardır .

1.Kayıt cihazınızı en son donanım yazılımına yükseltmek için 1-888-425-6739 numaralı telefondan Teknik Desteğimizi arayın ve kayıt cihazınızın en son donanım yazılımını isteyin. Arama yaparken, kayıt cihazınızın doğru model numarasının ve geçerli bir e-posta adresinin elinizde olduğundan emin olun. Ürün yazılımı indirme bağlantısını e-postayla göndereceğiz. NOT: İndirme bağlantısının süresi belirli bir süre içinde dolacaktır.
2.Daha sonra, kayıt cihazınızı kullanarak boş USB flash sürücünüzü biçimlendirin. ÖNEMLİ: Kayıt cihazınızı kullanarak USB flash sürücünüzü formatlamanızı önemle tavsiye ederiz .
3.USB flash sürücünüzü başarıyla biçimlendirdikten sonra çıkarın ve bilgisayarınızın USB bağlantı noktasına takın ve e-postayla gönderdiğimiz ürün yazılımını indirin.
4.Doğru donanım yazılımına sahip olduğunuzu doğrulayın , ardından USB flash sürücüyü bilgisayarınızdan çıkarın ve kaydedicinizdeki USB bağlantı noktalarından birine tekrar takın .
5.Görev çubuğunda Ana Menü simgesine ( ) tıklayın ve ardından Gelişmiş > Bakım seçeneğine tıklayın .

6.Bakım sekmesinde Ürün Yazılımı Yükseltme öğesine tıklayın .
7..bin dosyasını seçin ve ardından Tamam’a tıklayın .

8.Onay penceresinde Tamam’a tıklayın .
9.Sistemin yükseltilmesi için 5-10 dakika bekleyin. Aygıt yazılımı yükseltmesi tamamlandığında DVR otomatik olarak yeniden başlatılacaktır.

DVR / NVR – USB flash sürücünüzü kaydedicinizde nasıl formatlayabilirsiniz?

Kayıt cihazınıza veya kayıt cihazınızdan dosya aktarabildiğinizden emin olmak için, herhangi bir dosyayı taşımadan önce USB flash sürücünüzü kayıt cihazında formatlamanız önemlidir.

.

1. Adım. USB flash sürücünüzü kaydedicinizdeki USB bağlantı noktalarından birine takın .

2. Adım. Kayıt cihazınızda Ana Menü > Ayarlar > Sistem > Yapılandırma Yedekleme seçeneğine gidin .

3. Adım. Ekranın üst kısmında, biçimlendirmek istediğiniz USB flash sürücüyü (A) seçin ve ardından açılır pencereyi açmak için ekranın alt kısmında Biçimlendir (B) öğesine tıklayın.

Adım 4. Açılan pencerede bir format modu seçin . Bu prosedürde format modu olarak FAT32’yi seçiyorum .

Adım 5. Ardından, biçimlendirmeyi başlatmak için Tamam’a tıklayın.

6. Adım. Biçimlendirme tamamlandığında açılır pencereden çıkmak için Evet’e tıklayın.

Tebrikler! USB flash sürücünüzü başarıyla biçimlendirdiniz. Artık kayıt cihazınıza veya kayıt cihazınızdan dosya aktarmaya hazırsınız.

Mac ve PC için Lorex Masaüstü Yazılımı

Lorex masaüstü yazılımı, güvenlik sisteminize bir PC veya Mac üzerinden erişmenizi ve izlemenizi sağlar. İki masaüstü yazılımımız var: Lorex Cloud Client ve Lorex Client 13 .

Alternatif olarak, mobil cihazınızı kullanarak da güvenlik sisteminize erişebilir ve sisteminizi izleyebilirsiniz. Güvenlik sisteminize mobil cihazınızdan erişmek için lütfen uyumlu uygulamayı indirin .

Lorex Bulut İstemcisi

Lorex Bulut İstemcisi, Mac veya PC’nizdeki güvenlik sisteminize erişmenizi sağlar.

Uyumlu kayıt cihazları nelerdir?

DVR

 DV Serisi
 LHV Serisi
 D241, D242, D251, D441 Serisi*
 D841, D861, D862, D863, D871, D881 Serisi*

NVR

 NR Serisi
 LNR Serisi
 N841, N842, N843, N844, N845, N846 Serisi*
 N861, N862, N863, N864 Serisi*
 N881, N882, N883 Serisi*

Yasal Uyarı: Temel işlevler Canlı Görüntü ve Oynatma ile çalışır. SMD özelliği desteklenmiyor.

Lorex Bulut İstemci yazılımı nasıl indirilir?

PC kullanıcıları, lütfen Lorex Client’ı buradan indirin .

Mac kullanıcıları için lütfen Lorex İstemcisini buradan indirin .

Lorex İstemcisi 13

Lorex Client 13, Mac veya PC’nizdeki güvenlik sisteminize erişmenizi sağlar.

Uyumlu kayıt cihazları nelerdir?

 Sol HA
 sol taraf
 LNK
 LHWF
 LHO Serisi
 Kablosuz

Lorex Client 13 nasıl indirilir?

PC kullanıcıları için lütfen Lorex Client 13’ü buradan indirin .

Mac kullanıcıları için lütfen Lorex Client 13’ü buradan indirin .

Popüler İstemci Yazılımı ve Mobil Uygulamalar

Kayıt cihazınıza yönelik otomatik donanım yazılımı yükseltmesini almak için , kayıt cihazınızın ayarlarında otomatik güncellemeyi etkinleştirmeniz önemlidir . Bu etkinleştirilmezse, sisteminizin donanım yazılımını manuel olarak yükseltmeniz gerekecektir. Kayıt cihazınız için doğru donanım yazılımını bulmanıza yardımcı olması için 1-888-425-6739 numaralı telefondan Teknik Desteğimizle iletişime geçmenizi önemle tavsiye ederiz .

.

PC ve Mac için İstemci Yazılımı

PC ve Mac kullanıcılarını destekleyen üç İstemci Yazılımımız bulunmaktadır: VMS Client , Lorex Client 13 ve Lorex Cloud . PC veya Mac kullanarak , uyumlu yazılımlardan herhangi birini kullanarak güvenlik sisteminize erişebilirsiniz.

.

 

VMS İstemcisi

.

VMS Client yazılımı aşağıdaki ürünlerle uyumludur:

İndirilenler

 PC kullanıcıları VMS İstemcisini buradan indirin .
 Mac kullanıcıları için VMS İstemcisini buradan indirin .

.

 

Lorex İstemcisi 13

.

Lorex Client 13 yazılımı aşağıdaki ürünlerle uyumludur:

 Sol HA
 LNK
 LHWF

İndirilenler

 PC kullanıcıları için Lorex Client 13’ü buradan indirin .
 Mac kullanıcıları için Lorex Client 13’ü buradan indirin .

.

 

Lorex Bulutu

.

Lorex Bulut İstemci yazılımı aşağıdaki ürünlerle uyumludur:

İndirilenler

 PC kullanıcıları için Lorex Bulut İstemcisini buradan indirin .
 Mac kullanıcıları için Lorex Bulut İstemcisini buradan indirin .

.

DH Termal Yazılımı

DH Termal Yazılımı, LTH02 El Tipi Termal Kameranızı bir PC’de canlı görüntülemenize ve oynatmanıza olanak tanır .

İndirmek

 Yalnızca PC için DH Termal Yazılımını buradan indirin .

.

Mobil uygulamalar

iOS veya Android akıllı telefon kullanarak güvenlik sisteminize uzaktan erişmenizi sağlayan üç mobil uygulamamız var : Lorex Cloud , Lorex App ve Lorex Cirrus .

.

Lorex Bulutu

Dijital IP Sistemleri için aşağıdaki NVR’ler Lorex Bulut uygulamasıyla uyumludur :

Analog HD MPX Sistemleri için aşağıdaki DVR’ler Lorex Cloud uygulamasıyla uyumludur :

.

Lorex Uygulaması

Dijital IP Sistemleri için aşağıdaki NVR’ler Lorex Uygulamasıyla uyumludur :

Analog HD MPX Sistemleri için aşağıdaki DVR’ler Lorex Uygulamasıyla uyumludur :

Aşağıdaki Bağımsız Wi-Fi kameralar Lorex Uygulamasıyla uyumludur :

 W261AS
 W261AQ
 W281AA
 W282CA
 LNWDB1
 V261LC

.

Lorex Cirrus

Kablosuz Sistemler için aşağıdaki DVR’ler ve NVR’ler Lorex Cirrus uygulamasıyla uyumludur :

Kaydedicinizin Şifresini Değiştirme veya Sıfırlama (Lorex Bulut Uygulamasıyla Uyumlu)

Bu makale, Lorex kaydedicinizin şifresini güvenlik amacıyla nasıl değiştireceğiniz veya unutmanız durumunda nasıl sıfırlayacağınız konusunda rehberlik sunmaktadır.

.

Not: Bu talimatlar Lorex Bulut Uygulaması tarafından desteklenen kayıt cihazları için geçerlidir. Uyumlu kayıt cihazlarının listesi için Lorex Bulut Uygulaması Ürün Uyumluluk Tablosuna bakın .

.

Kayıt Cihazınızdan Şifrenizi Değiştirme

.

Cihaz kimliğinizi alma

1.Kaydedicinizin Cihaz Kimliğini alın . Cihaz Kimliğini aşağıdaki yollarla bulabilirsiniz:
 Kaydedicinizin yan panelinde, Cihaz Kimliğinin QR Kodunun yanında.
 Kayıt cihazınızın sisteminde sağ tıklayın ve ardından Bilgi öğesine tıklayın .
 Lorex Cloud uygulamasında Ayarlar > Cihaz Bilgileri’ne gidin .

2.Cihaz Kimliğini elinize aldıktan sonra lütfen Cihaz Bilgisi ekranının ve ünite üzerinde bulunan seri numarası ve model numarasını içeren etiketin fotoğrafını çekin. Kaydedicinize erişebilmeniz ve şifreyi sıfırlayabilmeniz amacıyla geçici bir şifre almak için NVR’nizin veya DVR’nizin Şifresinin Sıfırlanması bölümüne bakın .

.

Kaydedicinizin Şifresini Değiştirmek veya Sıfırlamak

Not: Şifrenizi sıfırlarken size gönderilen geçici şifreyi kullanın. Geçici şifre gün sonuna kadar geçerlidir. Henüz geçici bir şifre almadıysanız, ” NVR’nizin veya DVR’nizin Şifresini Sıfırlama ” konusuna bakın.

1.Canlı Görünüm ekranında Hızlı Menüyü açmak için sağ tıklayın, ardından Ana Menü öğesine tıklayın .
2.HESAP’ı ve ardından yan paneldeki Kullanıcı sekmesini tıklayın .
3.Şifresini değiştirmek istediğiniz hesabın yanındaki simgesine tıklayın .

4.Aşağıdakileri yapılandırın:
 Kullanıcı adı : Yönetici olarak ayarlayın.
 Şifreyi Değiştir : Şifreyi değiştirmek için işaretleyin.
 Eski Şifre : Geçerli/sıfırlanan şifreyi girin.
 Yeni Şifre : Sistemde kullanmak istediğiniz yeni şifreyi giriniz.
 Şifreyi Onayla : Yeni şifreyi tekrar girin.

Not : Sistem şifreleri en az 8 karakterden oluşmalı ve şu karakter türlerinden en az 2’sini içermelidir: küçük harf, büyük harf, sayısal ve özel karakterler.

5.Tamam’ı tıklayın .

Şifrenizi Nasıl Sıfırlayabilirsiniz?

Farklı Lorex ürünleri veya hesap türleri için şifrenizi sıfırlamak için farklı işlemler vardır.

Lütfen ihtiyacınız olan şifre sıfırlama türünü seçin:

Lorex Uygulaması Hesap Parolanızı Nasıl Sıfırlayabilirsiniz?

Lorex Hesabınızın ve Lorex Uygulama hesabınızın e-posta ve şifrelerinin aynı olduğunu lütfen unutmayın. Birini değiştirmek otomatik olarak diğerini de değiştirecektir.

Lorex Uygulama şifrenizi sıfırlamanın iki yolu vardır:

Yöntem 1: Uygulama

 

1. Ana uygulamanın Giriş ekranında Şifremi Unuttum’a tıklayın.

 

2. E-postanızı ve yeni hesap şifrenizi girin ve Etkinleştirme Kodunu Al öğesine tıklayın .

 

3. E-postanıza gönderilen 6 Haneli Doğrulama Kodunu girin ve tamam’a tıklayın.

 

 

Yöntem 2: Web sitesi

 

1. Lorex Giriş sayfasından Şifreyi Kurtar’a tıklayın

 

2. Lorex Hesabınızla ilişkili e-posta adresinizi girin ve Kurtar’a tıklayın

 

3. Doğrulama Kodunuz için e-postanızı kontrol edin .

 

4. Şifreyi Kurtar sayfasına dönün ve e-posta adresinizi, yeni şifrenizi ve aldığınız doğrulama kodunu girin.

 

5. Sıfırla’yı tıklayın ve ardından yeni kimlik bilgilerinizi kullanarak oturum açın.

 

Daha Fazla Destek

Lorex Uygulamanızın şifresini sıfırlama

Lorex Hesabınızın Şifresini Sıfırlama

NVR’nizin veya DVR’nizin Şifresini Sıfırlama

Lütfen Kaydedicinizle ilişkili uygulamanın adımlarını izleyin

 

Lorex Uygulamasını, Lorex Cirrus Uygulamasını veya Lorex Bulut Uygulamasını Kullanan Lorex Kayıt Cihazları

Kayıt cihazınızın şifresini sıfırlamak için web sitesinden geçici bir şifre isteyin:

Not: Kayıt Cihazınıza geçici şifre talebinde bulunmak için ürününüzü garantiye kaydettirmeniz gerekmektedir.

1. Lorex Hesabınızın Garanti Bölümüne Giriş Yapın:

 Lorex Web Sitesini ziyaret edin .
 “Hesabım” a gidin .
 Giriş yaptıktan sonra “Hesabım”ı ve ardından “Garanti”yi seçin.

 

 

2. Garantinizi Kaydedin:

 “Garantiyi Etkinleştir” seçeneğine tıklayın .
 Gerekli alanları doldurun:

Model Numarası
Seri Numarası (S/N)
Satın Alma Tarihi
Satış Faturasını Yükleyin

 “Garantiyi Kaydet”e tıklayın .

 

 

3. Cihaz Şifresini Sıfırlayın:

 “Cihaz Şifresini Sıfırla”yı seçin .
 Gerekli alanları doldurun:

Ad ve Soyadı
Telefon Numarası
Model Numarası
Cihaz Kimliği
Seri Numarası (S/N)
Cihazda Görüntülenen Tarih
Satın Alma Kanıtını Yükle
Cihaz Bilgi Ekranını Yükle
Bilgi Etiketini Yükle

 “Gönder” i tıklayın .

 

 

4. Geçici Şifrenizi Kullanın:

 Cihaz şifresinin sıfırlanmasını talep ettikten sonra bilet numarasını içeren bir e-posta alacaksınız.
 Bir takip e-postası size geçici bir şifre ve kayıt cihazınızın şifresini değiştirirken size yol gösterecek bir bağlantı sağlayacaktır.

 

Daha Fazla Destek

Kayıt Cihazınızın Şifresini Değiştirme veya Sıfırlama (Lorex Uygulamasıyla Uyumlu)

Kayıt Cihazınızın Şifresini Değiştirme veya Sıfırlama (Lorex Cirrus Uygulamasıyla Uyumlu)

Kaydedicinizin Şifresini Değiştirme veya Sıfırlama (Lorex Bulut Uygulamasıyla Uyumlu)

.

Destek Saatleri Doğu Saati:
Pazartesi – Cuma: 10:00 – 21:00
Cumartesi ve Pazar: Kapalı

 

Kayıt Cihazınızın Sistem Bilgilerini Nasıl Bulabilirsiniz?

Web sitesindeki geçici şifre talep formunu doldurmak için lütfen aşağıdaki bilgileri toplayın:

Sistem Tarihi : Kayıt cihazı açıldığında ekranın sağ üst köşesinde bulunur.

 

Cihaz Kimliği : Kayıt cihazınızın dışına yapıştırılan QR kod etiketinin üzerinde bulunur.

 

Cihaz Modeli : Kayıt cihazınızın Hızlı Menüsünün INFO bölümünde bulunur (cihaz kimliğini de burada bulabilirsiniz).

 

 

Cihaz Kimliğini elinize aldıktan sonra lütfen Cihaz Bilgisi ekranının ve ünite üzerinde bulunan seri numarasının bulunduğu etiketin fotoğrafını çekin.

.

 

Akıllı Ev Kameranızın Şifresini Sıfırlama

Gizliliğinizi sağlamak ve kameranıza izinsiz erişim sağlama girişimlerini önlemek için akıllı ev kameranızın şifresini sıfırlamanın hiçbir yolu yoktur. Kameranın fabrika varsayılanına sıfırlanması gerekecektir.

 

IoT Cihazınızı nasıl yeniden başlatabilir veya fabrika ayarlarına sıfırlayabilirsiniz:

 

 Cihazdaki Sıfırlama Düğmesini bulun (düğmenin konumu her kamerada farklılık gösterir – lütfen model belgelerine bakın).
 Sıfırlama düğmesine 10 saniye boyunca basın ; çoğu durumda işlem tamamlandığında bir zil sesi duyacaksınız ve yanıp sönen yeşil bir ışık göreceksiniz.
 Cihazınızı Lorex Uygulamasında Yeni Cihaz olarak ayarlayın .

 

 

Daha Fazla Destek

Wi-Fi Güvenlik Kamerası – Cihazınızı nasıl sıfırlayabilirsiniz?

IP Kameranızın Şifresini Sıfırlama

IP güvenlik kameralarınızdan birinin şifresini unuttuysanız kamerayı manuel olarak sıfırlamanız gerekecektir. Sıfırlama düğmesinin olup olmadığını görmek için lütfen kameranızın belgelerine bakın.

Yeniden başlatma tuşu:

IP Kameranızda bir sıfırlama düğmesi varsa, varsayılan ayarına döndürmek için düğmeyi basılı tutabilirsiniz. Bu, kamerayı NVR’niz aracılığıyla yeni bir şifreyle yeniden kurmanıza olanak tanır.

.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Acme Güvenlik Gaziantep Şahinbey Güvenlik Kamera Sistemleri - Armut