Süreli Kampanya: Açılışa Özel Dev Kampanya!

16 Ocak 2020 admin 6 yorum

h264 h265 tüm marka dvr şifre sıfırlama 2020

Sözde H.264 DVR çok popüler jenerik video kaydedici ve parolayı kaybetmiş durumda bu yazı size yardımcı olacaktır. Dikkatlice okuyun ve H.264 Ağ DVR şifresini sıfırlama ile ilgili tüm adımları izleyin.

Her şeyden önce, H.264 DVR’ların ne olduğunu açıklayalım. Bu H.264 DVR’ler, tüm dünyada binlerce üretici tarafından üretilen genel bir video kaydedicilerdir ve birçok marka adında pazarlanmaktadır (genellikle DVR başladığında H.264 logosunu gösterecektir). Piyasada binlerce DVR markası bulunduğundan ve şifreyi sıfırlamanın yolu bir modelden diğerine değişebilir.

H.264 DVR ağ sıfırlaması için ilk öneri, özellikle Samsung, Bosch, Panasonic, vb.Gibi tanınmış bir marka DVR’niz varsa, cihazın kılavuzunu okumak veya DVR’ın satıcısı / satıcısına başvurmaktır. bilinmeyen bir markaya sahip bir H.264 DVR ve manuel ve teknik destek numarası yok. Şanssızsanız ve genel bir H.264 DVR şifresini kaybettiyseniz, problemi çözmenin bazı yollarını listeleyeceğim, hangisinin sizin için çalışabileceğini kontrol edeceğim.

Aşağıda, uygulayacağımız teknikler ve prosedürler H.264 DVR için şifreyi sıfırlar. Parola sıfırlamanın nasıl yapılacağı ile ilgili tüm adımları almak için her yordamı okumaya devam edin.

1. DVR fabrika varsayılan şifresini
kullanın 2. DVR şifre üreticisi kullanın
3. Ürün yazılımını güncelleyin ve DVR’ı sıfırlayın
4. Pili çıkararak
DVR’ı sıfırlayın 5. Atlama telleriyle fiziksel fiziksel sıfırlama
6. Telnet kullanarak şifre dosyasını silin

1. DVR fabrika varsayılan şifresini kullanmaya çalışın

Görünüşe göre, DVR varsayılan şifresini kullanmaya çalışmak, H.264 DVR sıfırlama şifre kurtarma girişimi için ilk şey olmalı, çünkü çoğu durumda orijinal DVR’ın şifresi hiçbir zaman değiştirilmemiştir. DVR üreticisinin el kitabını veya belirli DVR modelleri için bir şifre listesini kontrol edin, en yaygın markalar Swann, Voyager ve Dahua’dır. Farklı üreticiler için DVR varsayılan şifresiyle aşağıdaki tabloya bakın. Belki DVR’niz orada listelenir (şifre üzerindeki boş alan, şifre kutusunu boş bırakmanız gerektiği anlamına gelir).

DVR model Username Password
Alphadigi admin 0
AVTECH admin admin
BSC admin 666666
COP admin
Citrox admin
Dahua admin admin
DG Seg admin
DSS admin 888888
Everfocus admin 11111111
Foscam admin
FVN admin 123456
HDL admin 12345
Hikvision admin 12345
Ivio admin
Mulititoc admin 88888888
Multiview admin
Pelco admin 0
Pentaxxy admin 86244455
Posonic admin
Posonic admin 888888
Posonic admin 111111
Posonic admin 666666
Posonic aa 11
Posonic guest
Posonic guest 888888
Posonic user 666666
RG admin
Sagemcom admin admin
Showcam admin 0
Stillus admin 666666
Venetian admin 123456
Ventura admin 666666
VioStor admin admin
Voyager admin 519070
Yoko admin 11111111

2. H.264 DVR şifre üreticisi

Yönetici erişimine izin vermek için bazı DVR’ler için şifre oluşturabilen yazılımlar vardır, DVR’nizde görünen tarihi girmeniz ve yeni şifreyi almak için Tamam’ı tıklamanız yeterlidir.

Birçok şirket markasız Çin DVR’leri satın alıyor ve kendi markalarını koyuyor, bu yüzden ekipmanı açtığınızda DVR menüsünün aynı DVR’ı kullandıkları için jenerik DVR’ler tarafından kullanılanlara benzediğini görebilirsiniz. Bu tür bir sıfırlamayı kabul ettiği bilinen DVR’ler Luxvision 5716, 6008T-EL, HA-1648, CP-Plus, Citrox, BB-4CH, Sansco, Kare ve “H.264 ağı, H.264 gibi diğer genel markalardır. DVR ”, vb. DVR’niz resimde olduğu gibi bir giriş ekranına sahipse, muhtemelen DVR şifre üreticisi ile çalışan çipi kullanır.

DVR’ı bilgisayara bağlamanıza, yazılımı bilgisayarınızda çalıştırmanıza, tarih ve saati görmek için DVR ekranına bakmanıza ve şifre üreticisi yazılımında kullanmanıza gerek yoktur.

DVR şifre üreticilerinin sadece belirli çip modelleriyle çalışacağını ve pazardaki tüm modeller için uygun olmayacağını unutmayın.

HiSilicon DVR şifre üreticisi

DVR’nizde Hisilicon tarafından üretilen dahili çip varsa, DVR şifre üreticisinin üretildiği modele ve yıla bağlı olarak büyük olasılıkla çalışır. Aşağıdaki tabloya bakın: DVR’nizin içinde belirli işlevlerden sorumlu yongalar vardır. Bu yongaları kullanan bazı DVR modellerini gösteren bir tablo aşağıya bakın.

Bu şifre ile çalışan DVR şifre üretecinin 3 sürümü vardır, DVR’ınızı sıfırlamak için her birini deneyebilirsiniz. DVR’nizde bu yongalardan biri varsa, sorununuz çözülmüştür. DVR şifre üreticilerini indirmek için aşağıdaki bağlantıları tıklamanız yeterlidir.
DVR Şifre üretimi 01
DVR Şifre üretimi 02
DVR Şifre üretimi 03

HiSilicon DVR şifre üreticisi nasıl kullanılır?
Aşağıdaki resimde bu yazılımın nasıl kullanılacağına dair bir örnek gösterilmektedir , DVR’nizde gördüğünüz yılı, ayı ve günü (YYYYMMDD) yazınız. Örnek: 07/26/2017 için Tür: 20170726

Aşağıda, DVR tarafından yazılması gereken yazılım tarafından oluşturulan parola örneği verilmiştir, benzersiz ve yalnızca o gün için geçerlidir. Bu tür şifre üreteci yazılımı, Hisilicon tarafından üretilen dahili bir yonga kullanan DVR modelleri ile çalışır.

Dahua DVR şifre üreticisi
DVR’niz Dahua veya model bu üreticiyi temel alıyorsa, Dahua şifre üreticisi sizin için çalışabilir. İndirin ve test edin (daha fazla bilgiiçin bu makaleye bakın: “ Dahua Günlük Şifre Üreticisi ”). Dahua DVR şifre üreticisini indirmek için buraya tıklayın

Dahua DVR şifre üreticisi nasıl kullanılır?
Aşağıdaki resimlerde Dahua şifre üreticisi oluşturmanın bir örneği gösterilmektedir, DVR’de gördüğünüz yılı ay ve gün (YYYYMMDD) yazınız.

DVR tarihini girdikten sonra, “PW Oluştur” a tıklayın, “ŞİFRE” penceresinde oluşturulan şifreyi göreceksiniz. Bunu cihazınızda test edin. Yıllar boyunca DVR’ler tarafından kullanılan yongaların değişebileceğini ve tüm durumlar için çalışacağının garantisi olmadığını unutmayın. Bu yöntemi denediyseniz ancak işe yaramadıysa, makalede ek bilgi bulabilirsiniz: Dahua DVR yönetici parolasını sıfırlama.

H.264 DVR şifre üreticisi

DVR’ın bilinmeyen bir markası olduğu durumlar vardır, bu, marka olmadan üretilen ve örneğin H.264 DVR gibi bir ad kullanan üçüncü taraflara satılan Çinli modellerde çok olur. H.264’ün gerçekten bir marka değil, sadece sıkıştırma algoritmasının adı olduğunu unutmayın. Makale hakkında daha fazla bilgi edinin: CCTV codec bileşeni nasıl çalışır? H.264 DVR şifre üreticisini indirmek için buraya tıklayın .

H.264 DVR şifre üreticisi nasıl kullanılır?
Aşağıdaki resimlerde H.264 şifre üreticisi kullanımı ile ilgili bir örnek gösterilmektedir, DVR cihazınızda gördüğünüz tarihi seçiniz.

Önemli not: DVR’nizin H.264 DVR veya benzeri bir şey olarak adlandırılması, yazılımın çalışacağını garanti etmez, yukarıda açıklandığı gibi, bu, markayı satmak için markasız bir Çin DVR satın alan distribütör tarafından verilen genel bir addır. müşteriler. Her iki durumda da, H 264 şifre üreticisini kullanmayı deneyebilir ve sahip olduğunuz DVR modeli için çalışıp çalışmadığını görebilirsiniz.

Excel DVR şifre üreticisi
Ayrıca DVR’ler için parolalar oluşturabilen bir Excel elektronik tablosu da vardır, aynı şekilde çalışır, sadece geçerli tarihi koyun ve sonuca sarı hücrede bakın, sadece 2000 yılından sonraki tarihler için çalışır. yeşil hücrelerdeki tarihi girin ve şifreyi almak için enter tuşuna basın. Excel H.264 DVR şifre üreticisini indirmek için buraya tıklayın .

3. DVR yazılım güncellemesi ile sıfırlanır

DVR’ler dahili işletim sistemine sahip ve şifre ile korunabilen cihazlardır. Bu işletim sistemi genellikle bir Linux sistemidir. Üretici, müşterilerin daha iyi güvenlik ve yeni özellikler için ekipmanı güncelleyebilmeleri için ürün yazılımı sağlar, çoğu durumda bu güncellemeler mevcut şifreyi silmez veya DVR’ı sıfırlamaz, ancak belirli nadir durumlarda ürün yazılımı güncellemesi fabrika varsayılanına sıfırlanabilir.

Üreticinin bu seçeneği varsa, web sitesinden bir dosya indirebilir ve DVR’a bağlanması gereken bir kalem sürücüsüne koyabilirsiniz, ekipmanı yeniden başlattıktan sonra kalem sürücüsünün içeriğini okuyacak, ürün yazılımını güncelleyebilir ve sıfırlayabilirsiniz. fabrika varsayılanı parolasını girin.

Ancak, bu şekilde çalışan bir DVR bulmak gerçekten nadirdir. Ayrıca üreticiden özel ürün yazılımı istemeniz veya teknik desteğe başvurmanız gerekir.

4. DVR pili çıkararak sıfırlama

Bazı H.264 DVR modelleri, pili birkaç dakika çıkararak saati fabrika ayarlarına sıfırlamanızı sağlar. Bu prosedür bazı eski Dahua DVR modelleri ve Z modu DVR için çalışır. Pil çıkarma süresi değişebilir, bazı teknisyenler bazen kartın DVR’ın saatini tamamen boşaltması ve sıfırlaması için 6 dakika kadar beklemenin gerekli olduğunu bildirmektedir. Aşağıdaki resimde gösterilen DVR’den pili çıkarın:

Olan şey, DVR’nin bir süre pilinin bitmesi ve örneğin 1/1/2000 gibi fabrika varsayılan tarihine geri dönmesi, böylece DVR’ı kullanabilirsiniz. şifre oluşturucu bu tarihe dayalı yeni şifreler oluşturmak için.

Parolayı kullanmaya çalışmadan önce saatin eski tarihe döndüğünden emin olun. DVR’ı sıfırladıktan sonra, her model için de değişen orijinal şifreyi girin, eski Dahua DVR’ler için şifre “000000” olabilir.

5. bir jumper kullanarak DVR sıfırlama

Bu tür bir sıfırlama için, ekipmanı açmak ve iki spesifik pimin kontaklarını fiziksel olarak kapatmak gerekir. Bu yöntem, DVR sıfırlaması için atlama telleri sunan bazı Swann DVR modellerinde çalışır. AVTech DVR’lerde olduğu gibi diğer durumlarda, akünün kontağını kapatarak DVR’ı fabrika ayarlarına sıfırlamak mümkündür. Atlama telleri kullanarak DVR sıfırlama örneğinin aşağısına bakın

Çıkarılabilir pilli DVR’ler
Bazı modeller, pili çıkarıp kontakları yaklaşık 2 dakika kapatarak bu sıfırlamaya izin verir. Aşağıdaki resme bakın:

Bu yöntem bazı eski Swann DVR modelleriyle çalışır ve sıfırlamadan sonra fabrika varsayılan parolası 123456’dır.

Sabit pilli DVR’ler
Bu prosedür, sabit sarı pilli bazı DVR’lerde çalışır ve fabrika varsayılan parolası modeller arasında değişiklik gösterebilir. (önceki tabloya bakın)

Bu pil türü panoya sabitlenmiştir. Akü tutucusunun üst kısmında, diğer ucu altta olacak şekilde cımbız kullanın, DVR’ı sıfırlamak için kontağı yaklaşık 1 ila 2 dakika kapatın. Fikir prosedürü yürütmektir, böylece tarih 01/01/2000’e döner, böylece şifreleri daha önce paylaştığımız tabloya göre girmeye çalışırsınız. Önemli not: DVR sıfırlama işlemi sırasında oluşabilecek hasarlardan sorumlu değiliz, bu prosedür sizin sorumluluğunuzdadır.

AVTECH DVR’leri sıfırlama AVTECH DVR’lerin
eski modelleri, donanım kartının belirli pinleri kapatılarak sıfırlanabilir . DVR Kapalıyken şu adımları izleyin:
1. Cımbızla pimler arasındaki teması
kapatın 2. DVR’ı açın ve bir bip sesi duyana kadar bekleyin.
3. DVR açıkken cımbızı çıkarın
4. DVR yeniden başlatılıncaya kadar bekleyin
5. Oturum açmak için yönetici / kullanıcı adı ve parolayı kullanın

Kapatılacak pimler bir modelden diğerine farklılık gösterir, ancak genellikle TP terminolojisi uygulanır. numarayla, örneğin aşağıdaki resimlerde gösterildiği gibi TP2-TP3 veya TP4-TP5 (model: DVR AVTECH AV792D-D):

Modeller için: AVTECH AVC-704H Atlama Teli ve AVTECH AVC-706H Atlama Teli:

Sıfırlamadan sonra fabrika varsayılan kullanıcı ve parolasını kullanın: admin / admin. AVTECH’ten başka bir modeliniz varsa, çoğu durumda TP2 – TP3 veya TP4 – T5 olan bu pimlere bakın, sıfırlama prosedürü basit ve hızlıdır, sadece açıklanan adımları izleyin.

Swann DVR’leri sıfırlama
Bazı Swann DVR’larının parolasını sıfırlamak için fiziksel bir atlama teli vardır, kartta açıkça işaretlenmiştir (PASS-CLR). DVR’ı sıfırlamak için aşağıdaki adımları izleyin.
1. Atlama tellerini cımbızla
kapatın 2. Gücü açın ve DVR’ın başlatılmasını bekleyin
3. DVR başlatılır ve bir oturum açma ekranı gösterilir
4. Oturum açmak için admin / admin kullanıcı adı ve parolasını kullanın


. fabrika ayarlarına sıfırlama Swann DVR 4500 ve 4500, 4900, 805o ve 8075 gibi benzer modeller makaleyi okuyun: Swann DVR parola sıfırlama .

6. telnet kullanarak DVR sıfırlama

Daha önce de belirttiğimiz gibi, bir DVR’nin bir Linux işletim sistemi vardır ve bazı modellerde bu sisteme erişmenin ve hesabı temsil eden ve erişim şifresini içeren dosyayı silmenin bir yolu vardır. Bu işlem, Çinli bir şirket tarafından üretilen ve standart XC3511 şifresiyle Telnet bağlantısını kabul eden bir çipe sahip DVR’larla çalışır. Bu çipe sahip olduğu bilinen bazı modeller H264 DVR’lardır. DVR’niz aşağıdaki gibi giriş ekranına sahipse, marka ne olursa olsun, dahili çip aynı üreticiden telnet üzerinden bağlantıyı kabul eden bu tür bir çip kullandığını gösterir.
Aşağıda, bu tür çiplere sahip bir DVR’nin giriş ekranına başka bir örnek verilmiştir. Menünün sol tarafında “NetSurveillance” kelimesini görebilirsiniz.

Parolayı sıfırlamak için, bilgisayarınızı DVR ile aynı ağa bağlamalı ve prosedürü başlatmalısınız. Doğrudan DVR’den bilgisayarınıza bağlanabilir veya bir yönlendirici kullanabilirsiniz.

Seçenek 1: Ağ kablosuyla (UTP) DVR’den bilgisayara doğrudan

Seçenek 2: DVR’ı bilgisayara yönlendirici üzerinden

bağlama Fiziksel bağlantının uygun olduğundan ve cihazların IP’lerinin olduğu bu örnekte olduğu gibi aynı ağın IP’lerini kullandığından emin olun 192.168.1.1 ve 192.168.1.2 ise, bilgisayardan DVR’ye komut göndermek için artık bir telnet yazılımı kullanmak gerekiyor. Windows’da, çalışma pencerelerini başlatmak için klavyedeki Windows tuşu + R tuşlarına basın ve “CMD” yazın. Ayrıntılar için aşağıdaki resme bakın:

Bu komut penceresi DVR ile iletişim kurabileceğinden, kullanıcı adı ve şifre sorarak yanıt verecektir ve daha sonra bu bilgileri girdikten sonra işletim sistemine erişebileceksiniz ve dizinlerdeki ve klasörlerdeki dosyaları görüntüleyebileceksiniz. ve aynı zamanda onları kaldırın. Aşağıdaki görüntü örneğinde gösterildiği gibi “telnet” işlem türünü başlatmak için:

Bağlantıdan sonra bir kullanıcı ve parola istenir, LocalHost oturum açma adı ve Parola bilgileriyle birlikte aşağıdaki ekran görüntülenir.
LocalHost oturum açma türü için: root
Şifre türü için: xc3511

Aşağıdaki resimde gösterildiği gibi, işletim sisteminin sürümünü (BusyBox V1.1.2) ve bir karşılama mesajını (Tech Monitor’e Hoş Geldiniz) gösteren bir ekran görmelisiniz.

Bu noktada Linux işletim sistemine zaten erişiminiz vardır ve dizinleri (klasörleri) okumak, bu dizinleri girmek ve dosyaları silmek için komutlar girebilirsiniz.

Komutlar şunlardır:
ls:
cd dizinini listele : dizine girin
rm: Dosyayı kaldır

Aşağıdaki komut sırasını izleyin (tırnak işaretleri olmadan). Dizinin (klasör) içeriğini okumak için “ls” komutunu girin. Mavi renkte birkaç dizin (klasör) olduğunu unutmayın. Bir sonraki adımda mnt dizinine gireceğiz.
Mnt dizinine girmek için “cd mnt” yazın. Dizinin içeriğini okumak için “ls” yazın. Mnt dahil birçok dizin olduğunu unutmayın.
Mtd dizinine girmek için “cd mtd” yazın. Dizine girmek için “ls” yazın. Mtd dahil birçok dizin olduğunu unutmayın. Dosyayı kaldırmak için

“rm Account1” Hesap dosyası türünü kaldıracaksınız. Sistem, onay istemeden dosyayı kaldıracaktır

Son söz

Burada görüntülenen yöntemlerden herhangi biri sizin için işe yaradıysa, lütfen başkalarına yardımcı olmak için yorumunuzu aşağıda bırakın.Sorunu çözen başka bir deneyiminiz varsa, bilgiyi başkalarıyla paylaşmak için yorumunuzu da bırakın. Hala sorun yaşıyorsanız ve H264 DVR’nizin şifresini sıfırlayamıyorsanız, satıcınıza / satıcınıza başvurmayı veya yorumlarınızı burada bırakmayı deneyin, belki birileri aynı sorunu yaşamış olabilir ve doğru talimatlara yardımcı olabilir.

6 thoughts on “h264 h265 tüm marka dvr şifre sıfırlama 2020”

 • Hüseyin
  Hüseyin

  Selamın aleykum H 264 digiral video recorder şifresinş unuttum yardımcı olurmusun abi modeli ym – 124AV

 • Hüseyin
  Hüseyin

  Selamın aleykum H 264 digiral video recorder şifresinş unuttum yardımcı olurmusun abi modeli ym – 124AV

 • DFMONE
  DFMONE

  Hello!
  I have a DVR URANIUM UR-KD0401. When i turn it on i can see only URANIUM logo. Can you help me with firmware for it Thank you!
  dfmone@gmail.com

 • DFMONE
  DFMONE

  Hello!
  I have a DVR URANIUM UR-KD0401. When i turn it on i can see only URANIUM logo. Can you help me with firmware for it Thank you!
  dfmone@gmail.com

 • mami
  mami

  px-216 ahd 16 ch gm 8210c işlemci var üstünde prohex marka filaş yazılım ihtiyacım var ilgilenen arkadaşlara teşekkürler

 • mami
  mami

  px-216 ahd 16 ch gm 8210c işlemci var üstünde prohex marka filaş yazılım ihtiyacım var ilgilenen arkadaşlara teşekkürler

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Acme Güvenlik Gaziantep Şahinbey Güvenlik Kamera Sistemleri - Armut