Süreli Kampanya: Açılışa Özel Dev Kampanya!

28 Nisan 2018 admin 1 Yorum

H.264 – AVI / MP4 DÖNÜŞTÜRÜCÜ – CCTV DOSYALARINI OYNATMA/ DÜZENLEME

Birçok kullanıcı, kayıtlı video görüntülerini CCTV sistemlerinden normal medya oynatıcılar ve video düzenleme yazılımlarının tanıyabileceği dosyalara dönüştürmek ve dönüştürmek istemektedir. Ancak, birçoğumuz Google’da arama yaparak bunu elde etmek için dönüştürücüyü bulmaya çalıştıktan sonra hayal kırıklığına uğramış hissediyoruz. Tüm dönüştürücü yazılımlarını Google’daki en iyi arama sonuçlarından denedim, hepsi .h264 dosyalarını tanımak ve dönüştürmek için başarısız oldu. Burada size ücretsiz bir H.264 video dönüştürücü sunabiliriz% 100 çalışabilir.

Bu ücretsiz dönüştürücü, CCTV video görüntüleri dosyalarınızı .avi biçimindeki dosyalara dönüştürebilir, dolayısıyla farklı medya oynatıcılarındaki video dosyalarını oynatabilir ve çeşitli video düzenleme yazılımlarında (örneğin Adobe After Effects, Sony Vegas Pro, Corel VideoStudio) düzenleyebilirsiniz. Lütfen bu yazılımın Windows işletim sistemi (XP, WIN7, WIN8, WIN10) ile uyumlu olduğunu ve Mac OS’yi desteklemediğini unutmayın.

1 # H.264’Ü AVI DÖNÜŞTÜRÜCÜSÜNE INDIRIN:

http://pan.sohu.net/f/MTY4MzUsaGR1a3E.htm

http://pan.sohu.net/f/MTY4MjYsaGR1Y2Q.htm

2 # BU DÖNÜŞTÜRÜCÜ NASIL KULLANILIR?

Sıkıştırılmış dosyayı açarak, dosyaları yüklemek için “.exe” tıklayın. Bir dil seçim penceresi açacak, son bir dili seçecek – İngilizce.

 

H.264 Video Dosyaları Dönüştürücü
İngiliz Dili Seç

 

H.264 Video Dosyaları Dönüştürücü
H.264 Dönüştürücüsünün UI’si

Daha sonra .h264 dosyalarınızın saklandığı klasör yolunu açmak için “Aç” a tıklayın. Seçilen dosyaları AVI biçimine dönüştürmek için “Dönüştür” e tıklayın. “Yapılandır” a gidin, dönüştürülen dosyalar için klasör yolunu değiştirebilirsiniz.

 

H.264 Video Dosyaları Dönüştürücü
H.264 Dönüştürücüsünün UI’si

Son olarak, .h264 video dosyalarını oynatmak, ancak bunları dönüştürmek istemezseniz, H.264 video oynatıcısını indirebilir ve kullanabilirsiniz

One thought on “H.264 – AVI / MP4 DÖNÜŞTÜRÜCÜ – CCTV DOSYALARINI OYNATMA/ DÜZENLEME”

  • alikemalyigitoglu
    alikemalyigitoglu

    programı nereden indiriyoruz. İndirme Linkini bulamadım 🙁

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Acme Güvenlik Gaziantep Şahinbey Güvenlik Kamera Sistemleri - Armut