Süreli Kampanya: Açılışa Özel Dev Kampanya!

En iyi Ofis Ev Kameraları 2024

En iyi Ofis Ev Kameraları 2024, Bir ev güvenlik kamerası seçmek, dikkate alınması gereken çok şey olduğu için göz korkutucu bir görev olabilir. Bazıları pil gücü ve yerel depolama alanı sayesinde elektrik kesintilerine duyarlı değildir, bazıları ise evin içinde veya dışında dikkatli yerleşimlere ihtiyaç duyar.

Özelliklerle dolu ve evinizde neler olup bittiğine dair bilgi sahibi olmanızı sağlayan performansa sahip çok yönlü bir kamera olan Arlo Pro 4 Spotlight Camera gibi bir şeyle başlamanızı öneririz. Ring ve Nest gibi rakipler daha tanınabilir markalar olabilir, ancak Arlo Pro 4, fiyat için özellikleri geride bıraktı. Arlo ürününde satılmıyorsanız, işte 2024’ün en iyi güvenlik kameralarına bir göz atın.

Arlo Pro 4 Spotlight Kamera İncelemesi 9 / 10

Arlo Pro 4

Her yönüyle en iyi ev güvenlik kamerası

Arlo, birden fazla kameraya ihtiyacınız olduğunda her zaman en iyi çözümü sunmuştur. Arlo Pro 4 Spotlight Camera, selefinin birçok özelliğini ve teknik özelliklerini paylaşıyor, ancak çalışması için bir hub gerektirmiyor. Tamamen hava koşullarına dayanıklıdır ve 160 derecelik görüş açısı ile iç veya dış mekanlarda, kablolu veya telsiz kullanıma hazırdır. Piller kolayca değiştirilebilir ve ayrı ayrı şarj edilebilir, böylece kablosuz kameralar şarj olurken herhangi bir kesinti yaşamaz.

Artık kamera, önceki Arlo modellerinin çalışması için gereken baz istasyonunu terk ettiğine göre, onu doğrudan evinizin Wi-Fi yönlendiricisine bağladığınız için kurulum süreci kolaylaştırılmıştır. Video kalitesi söz konusu olduğunda, 4 megapiksel üçte bir inçlik sensörü, keskin ayrıntıları doğru renklerle yakalama konusunda harika bir iş çıkarıyor. Yüksek kontrastlı sahnelerde ve aydınlatmanın zorlaştığı gece saatlerinde genellikle kaybolan ayrıntıları ortaya çıkarmaya yardımcı olan HDR ve renkli gece görüşü sayesinde performans daha iyi hale gelir.

Arlo Pro 4 ayrıca mevcut Arlo Pro sistemiyle geriye dönük uyumludur, böylece mevcut kullanıcılar yeni modelin yanı sıra aynı baz istasyonlarını ve eski kameralarını kullanmaya devam edebilirler. Arlo Smart’ın mükemmel kamera performansını, Wi-Fi doğrudan bağlantısını ve akıllı güvenlik nezaketini düşündüğünüzde, 200 dolarlık başlangıç maliyeti onu önceki yinelemelerden daha çekici kılıyor. Aslında, önceki Arlo Pro 3’ün başlangıç maliyeti 500 dolardı, ancak bir kamera yerine iki kamera ile geldi.

Arlo Pro 4

Her yönüyle en iyi ev güvenlik kamerası

https://www.digitaltrends.com/wp-content/uploads/2021/08/google-nest-cam-battery-review-3-of-14.jpg

Google Nest Cam (pil)

En iyi Google Asistan entegrasyonu

Nest serisi, en son AI özelliklerine sahip güvenilir ürünler üretir ve ürünleri, halihazırda Google Home kullananlar için her zaman güçlü seçimlerdir. Bu en yeni pille çalışan kamera, kamerayı istedikleri yere – iç veya dış mekanlarda – herhangi bir açıda yerleştirme özgürlüğü isteyen DIY kullanıcıları için mükemmeldir. Kamera, gece görüşü ve 130 derecelik görüş alanı ile saniyede 30 kare hızında 1080p videoyu destekler.

Kamera, yakınlaştırma, konuşmak için iki yönlü ses kullanma veya acil servislerle iletişim kurma olanağı sunar. Ayrıca, bir kişiyi, evcil hayvanı, aracı veya daha fazlasını görüp görmediğine bağlı olarak uyarıları özelleştirecek kadar akıllıdır. Ayrıca Google Asistan ve Nest Hub Max gibi cihazlarla da uyumludur, ancak bu Google ürününde herhangi bir Alexa desteği bulamazsınız. Kamerayı dışarıya yerleştiriyorsanız, pili şarj etme konusunda endişelenmenize gerek kalmaması için hava koşullarına dayanıklı bir kablo da takabilirsiniz.

Kutudan çıkar çıkmaz ve ücretsiz olan Nest Cam, üç saate kadar olaya dayalı pil geçmişi depolamayı destekler, ardından alanı temizlemeniz gerekir. Aylık bir ücret ödemekten çekinmiyorsanız, daha fazla AI özelliği ve kamera için çok daha fazla depolama alanı sunan bir Nest Aware aboneliği ekleyebilirsiniz.

En iyi Ofis Ev Kameraları 2024

Google Nest Cam (pil)

En iyi Google Asistan entegrasyonu

https://www.digitaltrends.com/wp-content/uploads/2021/09/blink-outdoor-cam-1.jpg

Blink Dış Mekan Kamerası

Alexa için en iyi güvenlik kamerası

Profesyonel

• Yerleşik Alexa uyumluluğu
• Özelleştirilebilir hareket bölgeleri
• Çok yıllı pil

Eksi -lerini

• Yerel depolama için ayrı bir hub gerekir
• Abonelik olmadan bulut depolama alanı yok

Blink Outdoor kamera, kızılötesi gece görüşü ile HD çözünürlükte hava koşullarına dayanıklı gözetim sunar. Model pille çalışır ve neredeyse her yere yerleştirmenize izin verirken, pilin yeniden şarj edilmesi gerekmeden önce iki yıla kadar çalışma süresi vardır (yine de verandanız gibi daha yönetilebilir bir yere yerleştirmek iyi bir fikirdir veya bir garajın üstünde).

Blink, hataları azaltmaya yardımcı olmak için özelleştirilebilir hareket bölgelerine sahip hareket algılamayı kullanır ve kamerayla iletişim kurmak için iki yönlü bir ses özelliği içerir. Alexa uyumluluğu, kameraya anında bakmak için Echo Show gibi cihazlarla çok iyi çalışır ve ayrıca üniteyi istediğiniz zaman devreye almak veya devre dışı bırakmak için sesli komutları destekler.

Blink’in uygun fiyatlı dış mekan kamerasının küçük dezavantajı, videoyu kutudan çıkar çıkmaz yerel olarak kaydedememenizdir. Bunun yerine, bulut depolama seçeneklerini elde etmek için Blink Abonelik planına kaydolmanız veya yerel depolamayı etkinleştirmek için ayrı bir Blink Sync Module 2 hub satın almanız gerekir.

Blink Dış Mekan Kamerası

Alexa için en iyi güvenlik kamerası

.https://www.digitaltrends.com/wp-content/uploads/2020/10/wyze-cam-v3-review-5-of-9.jpg

Wyze Kamera v3

En ucuz güvenlik kamerası

Kurulumu kolay Wyze Lock’tan çok yönlü Wyze Cam Outdoor’a kadar, Wyzeportfolio hızlı bir şekilde büyüyor. En son teklifi, selefi gibi inanılmaz derecede düşük maliyeti olan 3 $ ‘lık inanılmaz düşük maliyetiyle hayrete düşüren inanılmaz Wyze Cam v36!

Aynı küp şeklindeki tasarımı takip eden bu yeni model, sert unsurlara direnirken dış mekanlarda çalışmasına izin veren daha sağlam bir IP65 yapısından yararlanıyor. Ayrıca, büyük ölçüde daha pahalı modeller için ayrılmış bir şey olan gece görüşüne sahiptir. Standart siyah beyaz gece görüş kliplerinizden başka türlü tespit edemeyeceğiniz ayrıntılar olduğundan, renkli gece görüşünün kullanışlılığı şaşırtıcıdır.

Ayrıca, Wyze Cam v3, çekimlerinizin sizinle kalmasını sağlamak için kullanışlı bir hızlandırılmış mod, çeşitli güvenlik ve gizlilik kontrolleri ve yerel depolama içeren bir dizi çekim modu sunar. Tüm bunları bir güvenlik kamerasında 50 doların çok altında bir fiyata elde edersiniz. Açıkçası, giriş seviyesi güvenlik kameralarından beklediğimiz şeyde ölçütü belirliyor.

Wyze Kamera v3

En ucuz güvenlik kamerası

https://www.digitaltrends.com/wp-content/uploads/2021/01/logitech-circleview-doorbell-leader-scaled.jpg

Logitech Daire Görünümlü Kapı Zili

HomeKit entegrasyonu için en iyi güvenlik kamerası

Piyasada Apple’ın HomeKit’ini destekleyen daha az güvenlik kamerası olduğu inkar edilemez. En iyi seçeneklerden biri, her şeyi Home uygulaması aracılığıyla kontrol etmeyi tercih ediyorsanız mükemmel bir seçim olan Logitech’in Circle View Kapı Zili’dir (Alexa ve Google Home ile de çalışır). 1080p kamera, 160 derecelik görüş açısı, 6 fit gece görüşü ve iletişim için iki yönlü ses sunar. iCloud+ aboneliğiniz varsa yüz tanıma, özel algılama bölgeleri ve daha fazlasına da yükseltebilirsiniz.

Görüntülü kapı zili olduğundan, kamera bir zil düğmesi içerir ve kolay sundurma/sokak tarafı görüntüleme için doğrudan kapınızın yanına yerleştirilmek üzere tasarlanmıştır. Kurulum ve yükleme, Ev uygulamasını kullanan bir iOS cihazı gerektirir, bu nedenle herhangi bir ekstra uygulama indirmenize gerek yoktur. Logitech Circle View Kapı Zili, evin içinde güvenli olmasını sağlamak için çeşitli gizlilik özelliklerine sahiptir. Telefonunuzun GPS konumuna göre otomatik kurma, kamerayı etkili bir şekilde kapatan özel bir düğme ve kamerayı tamamen aşağı doğru döndürme yeteneği gibi şeyleri içerir.

Circle View Kapı Zili kablolu bir kapı zilidir, bu nedenle çalışması için uygun kablolu bağlantıya ihtiyacınız olacaktır (kapı zili, birden fazla montaj seçeneği ve yardımcı olacak bir zil kiti ile birlikte gelir). Nest Doorbell gibi pille çalışan kapı zili seçenekleri mevcuttur, ancak hiçbiri Apple ile bu model kadar iyi çalışmaz.

Logitech Daire Görünümlü Kapı Zili

HomeKit entegrasyonu için en iyi güvenlik kamerası

.https://www.digitaltrends.com/wp-content/uploads/2021/06/eufy-solocam-e40-review-4-of-13.jpg

Eufy Tek Kameralı E40

Abonelik olmadan en iyi güvenlik kamerası

Günümüzün güvenlik kameraları, abonelik hizmetlerinden birine abone olmadığınız sürece engellenen gelişmiş özelliklere sahiptir. Bu hizmetlerden bazılarının ortak avantajlarından biri, kaydedilen olayları bulutta depolamalarıdır, böylece bunlara mobil cihazlarınızla istediğiniz zaman erişebilirsiniz. Eufy SoloCam E40’ın güzelliği, bulut depolama gibi bazı ödüllerini almak için bir abonelik hizmeti için ödeme yapmanız gerekmemesidir.

Eufy SoloCam E40 ile hepsi bir arada bir çözüm bulacaksınız çünkü tek bir şarjla net gece görüşü, aktivite bölgeleri ve uzun ömürlü pil ömrü gibi tüm temel özellikleri kapsamakla kalmaz, aynı zamanda kaydettiği görüntülere erişmek için aylık bir ücret ödemeniz gerekmez. Tüm klipleriniz yerel olarak saklanır ve şifrelenir, böylece bunlara istediğiniz zaman akıllı telefonunuzdan erişebilirsiniz.

Hepsinden iyisi, kurulumu çocuk oyuncağıdır ve herhangi bir bütçeyle satın almak çok pahalı değildir. Ödediğinizin karşılığında, satın aldıktan sonra cebinizden ek bir maliyet çıkmadığını bilmek çok tatlı.

Eufy Tek Kameralı E40

Abonelik olmadan en iyi güvenlik kamerası

https://www.digitaltrends.com/wp-content/uploads/2023/01/Blink-Floodlight.jpg

Blink Kablolu Projektör Kamerası

En uygun fiyatlı projektör

Profesyonel

• Uygun fiyatlı
• Güçlü projektörler
• Sabit güç için kablolu bağlantı

Eksi -lerini

• Kurulum zor olabilir
• Diğer kameralar kadar şık değil

Blink Kablolu Projektör Kamerası, yalnızca 99 $ ‘lık liste fiyatı göz önüne alındığında şaşırtıcı derecede güçlüdür. 2600 lümene kadar parlaklık yayan iki devasa projektöre sahip olan bu ürün, tüm bahçenizi aydınlatmaktan daha fazlasıdır.

Mükemmel aydınlatma yeteneklerinin ötesinde, hava koşullarına tamamen dayanıklı 1080p kameradan yararlanır. Bahçeniz aydınlatılmamış olsa bile, gece çekimlerini renkli olarak yakalayabilir. İki yönlü ses, yerleşik güvenlik sireni, hareket uyarıları ve özelleştirilebilir hareket bölgelerini ekleyin ve Blink Kablolu Projektör Kamerasının neden bu listede yer aldığını görmek kolaydır. Ayrıca diğer Alexa cihazlarıyla da harika çalışıyor – bu yüzden bir Echo hub kullanıyorsanız buna daha yakından bakın.

Bu kategorideki çoğu ürün gibi, Blink Kablolu Projektör Kamerasının bazı özellikleri de bir Blink Abonelik Planının arkasında kilitlidir. Blink Temel Planı için ayda 3 ABD dolarından başlamanızı öneririz. Bu size canlı görüntü kaydı, 60 günlük video geçmişi, fotoğraf çekimi, kişi algılama ve Senkronizasyon Modülü 2 ile yerel bir yedekleme oluşturma seçeneği sunar.

Blink Kablolu Projektör Kamerası

En uygun fiyatlı projektör

.https://www.digitaltrends.com/wp-content/uploads/2022/09/Blink-Mini-Pan-Tilt-1.jpg

Yanıp Sönen Mini Pan-Tilt

En uygun fiyatlı iç mekan kamerası

Sadece 35 $ ‘dan başlayan Blink Mini, her bütçeye mükemmel bir şekilde uyar. Bu iç mekan kamerası 1080p çekim yapar, gece görüşünü kullanarak karanlıkta çekim yapabilir ve hatta yerleşik iki yönlü ses ile birlikte gelir. Daha çok yönlü bir cihaz yapmak istiyorsanız, evinizin daha fazlasını görmek için kamerayı uzaktan döndürmenizi sağlayan Pan-Tilt montajını ekleyebilirsiniz (ve yine de yalnızca 60 ABD dolarına mal olur). Biraz tuhaf ama bu fiyat aralığında daha iyi bir iç mekan kamerası bulmak zor.

Yanıp Sönen Mini Pan-Tilt

En uygun fiyatlı iç mekan kamerası

.https://www.digitaltrends.com/wp-content/uploads/2021/04/arlo-essential-indoor-security-camera-review-3-of-9.jpg

Arlo Essential İç Mekan Kamerası

Gizlilik için en iyi iç mekan kamerası

Gizlilik konusunda endişeleriniz varsa, Arlo Essential İç Mekan Kamerası size yardımcı olur. Yalnızca 1080p’de çekim yapmakla kalmaz, aynı zamanda sağlam bir akıllı telefon uygulamasıyla birlikte gelir, aynı zamanda evdeyken hiçbir şeyin filme alınmamasını sağlayan yerleşik bir gizlilik kapağını etkinleştirebilirsiniz. Tek başına bu, onu birçok müşteri için listenin en üstüne koyacak ve diğer herkes şık bir tasarımdan, etkileyici gece görüşünden, iki yönlü sesten ve son derece özelleştirilebilir hareket bölgelerinden yararlanacak.

Arlo Essential İç Mekan Kamerası

Gizlilik için en iyi iç mekan kamerası

Sıkça Sorulan Sorular

Ev güvenlik kameraları görüntüleri ne kadar süre tutar?

Duruma göre değişir. Alacağınız depolama alanı miktarı ve uzunluğu, belirli model ve ücretli aboneliğiniz veya ücretsiz planınız olup olmadığı gibi faktörlere bağlıdır. Google gibi bazı modellerde, zaman içinde dolabilecek belirli bir miktarda ücretsiz depolama alanı bulunur. Diğerleri, yakalanan görüntüleri bir süre (örneğin yedi gün) saklar ve ardından atar. Abonelikler genellikle çekimin tutulabileceği süreyi önemli miktarda artırır. Ancak, kanıt için kullanacaksanız, buluttan hemen bir klip indirmek her zaman iyi bir fikirdir. SD kart gibi yerel depolamanın kullanımı genellikle ücretsizdir ve kalıcıdır, ancak manuel olarak yönetmeniz gerekir.

Ev güvenlik kameraları hacklenebilir mi?

Teknik olarak, evet, nadir olmasına rağmen. Müşteriler, bilgisayar korsanlarının ev güvenlik kameralarının ses beslemesine eriştiği durumları bildirdi. Ev güvenlik kameranızı bilgisayar korsanlarından korumaya yardımcı olmak için varsayılan olmayan güçlü bir parola kullanın, varsa iki faktörlü kimlik doğrulamayı kullanın, kablosuz ağınızın güvenliğini sağlayın ve ev güvenlik kameranızı güvenilir bir kaynaktan yeni satın alın. Ev güvenlik kameranızı bilgisayar korsanlarından nasıl koruyacağınız hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Ev güvenlik kameraları nasıl çalışır?

Çoğu ev güvenlik kamerası, ev internet ağınızı kullanarak video yayınları yayınlar. Kameranın yakınında hareket algılandığında video belirli bir süre için otomatik olarak yakalanır ve sahibinin telefonuna bir uyarı gönderilir, böylece izleyebilir ve yetkililerle iletişime geçip geçmeme gibi kararlar verebilirler. Canlı video akışlarını görüntülemek, iki yönlü ses kullanarak iletişim kurmak, hareket bölgeleri ayarlamak ve bulut depolamaya (veya kameranın dahili depolama alanına veya SD kart depolama alanına) erişmek gibi şeyler yapabileceğiniz bir arayüz olarak bir uygulama kullanırlar. Çoğu, çeşitli gece görüşü sunar ve bazılarında yerleşik spot ışıkları bulunur.

Ev güvenlik kameraları suçu caydırır mı?

Evet. Kuzey Carolina Charlotte Üniversitesi Ceza Adaleti ve Kriminoloji Bölümü, hırsızlara en etkili caydırıcılarını sordu. % 50’den biraz fazlası, dış mekan güvenlik kameralarının varlığının etkili bir caydırıcı olduğunu söyledi (evin dışında güvenlik kameraları olsaydı başka bir hedef ararlardı).

Ev güvenlik kameralarını nereye yerleştiririm?

Güvenlik kameralarını yerleştirmek için en iyi yer, ön kapı, arka kapı, garaj ve alt kat pencereleri gibi ortak giriş noktalarıdır. Bununla birlikte, bölgenizi, mülkünüzü ve farklı bir yerleşim gerektirebilecek özel durumları da göz önünde bulundurmalısınız. Örneğin, mülkünüzde çok sayıda pahalı otomobil varsa, araçlarınızı kapsayan bir dış mekan kamerasına sahip olmak isteyebilirsiniz. Veya ikinci katta çok sayıda hırsızlık olayının olduğu bir bölgede yaşıyorsanız, ikinci katı kaplayan güvenlik kameraları isteyebilirsiniz.

Tüm ev güvenlik kameraları abonelik gerektirir mi?

Hayır. Tüm ev güvenlik kameraları için bir abonelik gerekli değildir, ancak abonelik planını satın alırsanız birçok ev güvenlik kamerası daha fazla özellik sunar. Bu, ek AI özellikleri, daha fazla bulut depolama seçeneği veya paket bir izleme planı içerebilir. Abonelik planı olmadan özellikleriniz sınırlı olabilir.

Özellikle bulut depolama seçeneği, bir abonelik ücretine bağlıdır. Bulut depolama, kaydedilen video görüntülerine herhangi bir yerden erişmek ve ileride kullanmak üzere bilgisayarınıza veya başka bir cihaza indirmek için hesabınızı kullanmanıza olanak tanır (genellikle görüntüler, hizmet katmanına bağlı olarak bir haftadan iki aya kadar belirli bir süre bulutta tutulur). Bugünlerde çok az akıllı kamera, abonelik ücreti gerektirmeden bulut depolama alanı sunuyor. Google’ın Nest Doorbell’i, etkili ücretsiz depolama alanına sahip birkaç örnekten biridir. Ancak, yerel depolama her zaman bir alternatiftir ve yalnızca uyumlu bir SD kart satın almayı gerektirir.

Ev güvenlik kameraları yasal mı?

Genel olarak, evet. Ev güvenlik kameralarının kendi evinize yerleştirilmesi yasaldır. Kiralık bir mülk (Airbnb evi gibi) için ev güvenlik kameraları kullanıyorsanız, bunları ortak alanlara yerleştirmeniz ve kiralık misafirlerin varlıklarının farkında olması koşuluyla bunlar genellikle yasaldır.

Ancak, insanların mahremiyet beklentisine sahip olduğu yerlerde çekim yapmak için güvenlik kameralarını kullanmak yasal değildir. Verandanızda çekim yapmak iyidir, çünkü burası sizin bahçeniz ve ötesindeki sokak halka açık bir alandır. Ancak komşunuzun arka bahçesi gibi bir şeyin görüntülerini çekmek yasa dışıdır ve başarılı davalara yol açmıştır. Başka bir örnek olarak, Airbnb kiralık banyo gibi bir yere ev güvenlik kamerası yerleştirmek yasal değildir. Artı, bu zaten ürkütücü.

Ev güvenlik kameraları ses kaydı yapar mı?

Bazıları yapabilir … Ancak her zaman ses kaydını kapatma seçeneği vardır ve birçok model bunu tamamen atlar. Bunun nedeni, genellikle gözetim ekipmanlarına ses kaydetmeyi yasa dışı kılan telefon dinleme yasalarıdır. İki yönlü sesli iletişimin bile belirli eyalet kurallarına bağlı olarak sınırları olabilir, ancak konuşma aktif olarak kaydedilmiyorsa genellikle yasaldır.

Digital Trends güvenlik kameralarını nasıl test ediyor?

Bu hiçbir şekilde ev güvenlik kameralarının kapsamlı bir listesi değildir, ancak bunlar çeşitli benzersiz nedenlerle öne çıkan favorilerimizden birkaçıdır. Akıllı ev kameraları, yolunuzdan çekildiklerinde en iyisidir ve endişesiz çalışma ve kolaylaştırılmış uygulamalar sunar, böylece onlarla etkileşime girmeniz gerektiğinde baş ağrısına neden olmaz. İyi görüntü kalitesi güzeldir, ancak evinizi güvende tutmak veya çocuklarınızı veya evcil hayvanlarınızı kontrol etmek söz konusu olduğunda en önemli özellik değildir.

En iyilerini belirlerken gece görüşü, pil gücü, uyarılar, iki yönlü ses, diğer hizmetlerle entegrasyon vb. gibi özelliklerin harika bir kombinasyonunu sunan kameralar arıyoruz. Açıkçası, fiyatı da hesaba katıyoruz ve mevcut akıllı ev kamerası pazarında oldukça çeşitli fiyatlar var.

İç mekan güvenlik kameraları, bir ev veya işyeri çevresinde bir dizi kullanıma sahiptir. Davetsiz misafirleri izleyebilir, evcil hayvanlara göz kulak olabilir, bebek monitörü olarak hizmet edebilir, konuklara rehberlik edebilir ve genellikle olağandışı herhangi bir şeye karşı tetikte olabilirler. Her şeyi yapabilen bir iç mekan kamerasıyla ilgileniyorsanız, bunlar piyasadaki en iyi markaların en akıllı seçenekleridir.

Arlo Essential İç Mekan Kamerası Gen 2 bir tezgah üzerinde.

Arlo Essential İç Mekan Kamerası (Gen 2)

Genel olarak en iyi iç mekan kamerası

Profesyonel

• Gizlilik kapağı
• 2K görüntü yakalama
• Az yer kaplar

Eksi -lerini

• Kablolu bağlantı

Arlo Essential İç Mekan Kamerası, daha küçük bir ayak izi ve 2K video çözünürlüğü sunacak şekilde yenilendi. Diğer pek çok şey aynı kalıyor – ancak HD versiyonu için 40 $ ‘dan ve 2K versiyonu için 80 $’ dan başlayan kamera ile daha düşük bir fiyat etiketinden yararlanacaksınız. Her ikisinde de standart özellikler arasında iki yönlü ses, yerleşik bir gizlilik kapağı ve akıllı telefonunuzu kullanarak performansını özelleştirme yeteneği bulunur.

Gizlilik kapağı, iç mekan kameralarında genellikle eksik olan bir özellik olduğu için büyük bir satış noktasıdır. Aslında, premium Ring Stick Up Cam Pro’da bile bulunmuyor (iki katından daha pahalı). Kablolu bağlantısı, kablosuz bir modelden daha hantal olabilir, ancak sürekli kapsama alanı için sürekli güç sunar.

Arlo Essential İç Mekan HD Güvenlik Kamerası (2. nesil)

Arlo Essential İç Mekan Kamerası (Gen 2)

Genel olarak en iyi iç mekan kamerası

wyze cam v3 review 5 of 9

Wyze Kamera v3

En iyi bütçeli iç mekan kamerası

Bu iç/dış mekan kamerası, dış mekan güvenliği de dahil olmak üzere hemen hemen her şeye hazırdır. 1080p kamera, tam renkli gece görüşüne sahip yükseltilmiş bir Yıldız Işığı Sensörü ve karanlık alanlarda daha da fazla ışık yakalayabilen yeni bir lens ile donatılmıştır. Uyarılar için hem hareket hem de ses sensörleri vardır ve kullanıcılar, belirli bir ortamda yanlış alarmları önlemek için hareket bölgelerini ve algılama seviyelerini dikkatlice ayarlayabilir.

Seçimlerimizin çoğu gibi, Wyze Cam v3 de hem Alexa hem de Google Asistan ile çalışır ve ayrıca kamerayı ve uyarılarını kullanarak daha gelişmiş rutinler oluşturmak istiyorsanız IFTTT sertifikasına sahiptir. Yerel depolama için bir microSD karta ihtiyacınız olacak, ancak uzaktayken videoları geçici olarak kaydetmek için 14 günlük ücretsiz bulut depolama alanı var – şu anda güvenlik kameraları için mevcut olan en iyi bulut depolama paketlerinden biri.

Wyze Cam v3 1080p HD Indoor/Outdoor Security Camera with Color Night Vision, 2-Way Audio, Compatible with Alexa & The Google Assistant and IFTTT with Wyze Cam Plus A.I. 3 Month Detection Service

Wyze Kamera v3

En iyi bütçeli iç mekan kamerası

The Ring Stick Up Cam Pro on display the 2023 Amazon Fall Devices and Services event.

Ring Stick Up Cam Pro

En iyi premium iç mekan kamerası

Profesyonel

• İç ve dış mekanlarda çalışır
• 1080p HDR çekim yapar
• Kolay kurulum

Eksi -lerini

• Büyük boy
• Gizlilik kapağı yok

Ring Stick Up Cam Pro, iç ve dış mekan kullanımı için üretilmiş güçlü bir cihazdır. İçeride kullanıyorsanız, kurulumu pilini şarj etmek ve tezgahınıza yerleştirmek kadar basittir. Duvarınıza yerleştirmeyi tercih ederseniz bir montaj plakası ile birlikte gelir. 1080p HDR çekim özelliği sayesinde görüntüler etkileyici ve renkli gece görüşü sayesinde düşük ışık koşullarında iyi çalışıyor. Ve çoğu Ring ürünü gibi, gerçek zamanlı bildirimler, gizlilik bölgeleri ayarlama seçeneği ve Ring cihazlarınızın geri kalanıyla kolayca senkronize etme yeteneği sunar.

Ring Stick Up Cam Pro ile akılda tutulması gereken küçük bir uyarı, boyutudur. Küçük Wyze Cam v3 veya Arlo Essential İç Mekan Kamerasının aksine, Stick Up Cam Pro daha büyük taraftadır. Altı inçten biraz daha uzun ve üç inçten biraz daha geniş duran, oldukça fazla yer kaplıyor. Ayrıca yerleşik bir gizlilik kapağına sahip değildir, ancak Ev modunu etkinleştirerek hareket algılamayı kolayca kapatabilirsiniz. Bu tuhaflıkların yanı sıra, Ring Stick Up Cam Pro, evinizin her yerinde iyi çalışacak birinci sınıf bir kameradır.

Halka Çubuğu Yukarı Cam Pro

Halka Çubuğu Yukarı Cam Pro

En iyi premium iç mekan kamerası

Google Nest Cam Pil İncelemesi 3 / 14

Nest Cam iç/dış mekan (pil)

En çok yönlü iç mekan kamerası

Google’ın bu en yeni kamerasında, Nest’in basit tasarımı, hemen hemen her yerde kurabileceğiniz kablosuz bir model olan bazı son teknolojileri gizler. 1080p video, HDR uyumluluğu ve gece görüşü içerir. İletişim, hareket algılama ve iş yerinde ciddi anlamda akıllı makine öğrenimi için iki yönlü ses var. Kamera insanları, hayvanları ve araçları algılayabilir ve Nest Aware paketini tercih ederseniz, tüm uyarılarınızı özelleştirebilmeniz için tanıdık yüzleri bile öğrenebilir. Google Asistan uyumluluğu verilir, ancak Nest kameralarının Alexa ile çalışmasını beklemeyin.

Nest Cam (pil), bir Aware aboneliğiyle üç saate kadar uyarı tabanlı geçmişi ücretsiz veya daha fazla kaydetme özelliğiyle birlikte gelir. Tüm gelişmiş Google teknolojisinin dezavantajı, bu Nest Cam’in pahalı olmasıdır. Mevcut en iyi özelliklerden bazılarına sahip olursunuz, ancak bir dizi başka güvenlik kamerası için ödeyeceğiniz kadar ödeme yapmanız gerekir.

Google Nest Cam Outdoor or Indoor, Battery - 2nd Generation - 1 Pack

Nest Cam iç/dış mekan (pil)

En çok yönlü iç mekan kamerası

blink mini review 3 of 6

Yanıp Sönen Mini Pan-Tilt

360 derece video için en iyi iç mekan kamerası

Blink Mini kendi başına sağlam bir cihazdır, ancak bu listedeki diğer kameralar kadar yetenekli değildir. Ancak Pan-Tilt Mount ile eşleştirildiğinde, etkileyici bir akıllı ev ürünü ve kolay bir öneri haline gelir. 1080p görüntü kaydetme yeteneği, ayarlanabilir hareket bölgeleri, akıllı uyarılar ve evinizin her köşesini kapsayacak şekilde uzaktan döndürme seçeneği ile çok az iç mekan kamerası bu tür çok yönlülük sunar. Blink Mini Pan-Tilt Mount, ancak uygun fiyat etiketini gördükten sonra daha etkileyici hale geliyor. Yerleşik bir gizlilik kapağı yoktur, ancak bu, aksi takdirde çok yönlü bir cihaz için küçük bir rahatsızlıktır.

.

Yanıp Sönen Mini Pan-Tilt

360 derece video için en iyi iç mekan kamerası

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Acme Güvenlik Gaziantep Şahinbey Güvenlik Kamera Sistemleri - Armut