Süreli Kampanya: Açılışa Özel Dev Kampanya!

Zosi NVR DVR şifre sıfırlama

Zosi NVR şifrenizi kaybettiyseniz veya unuttuysanız, Zosi NVR’lerde şifreyi sıfırlamak için bu adım adım kılavuzu kullanabilirsiniz . Şifre sıfırlama prosedürü süper hızlı ve kolaydır. Burada açıklanan yöntem yalnızca Zosi NVR’ler için geçerlidir. Kayıt cihazınız bir Zosi DVR ise, bu makaleye bakın: Zosi DVR’larda parola nasıl sıfırlanır . NVR veya DVR’nız olup olmadığını nasıl anlarsınız? NVR, IP kameraları (cat5e veya cat6 kabloları kullanan) destekler, DVR analog veya HD koaksiyel kameraları destekler.

Zosi NVR’de şifreyi sıfırlama adımı

Adım 1. Şifrenizi bilmeseniz bile giriş düğmesine tıklayın. Parola kutusuna rastgele bir şeyler yazabilirsiniz.
Adım 2. Sağ ve sol fare düğmesini arka arkaya altı kez tıklayın. Aşağıdaki resimde gösterildiği gibi fare düğmesini mesaj kutusunun içinde tutun.
Adım 3. Gizli bir pencere açılacaktır. Varsayılan kullanıcıyı geri yüklemek istediğinizi onaylamak için “Evet” i tıklayın.
Adım 4. NVR için yeni bir şifre girin. “Eski parola” kutusunu boş bırakabilirsiniz.
Önemli değil: Kullanıcı yöneticisi için parolayı sıfırlamanız gerekirse, eski parolayı boş bırakın ve 10 karakterden uzun olmayan yeni bir parola oluşturun. Temel olarak bu, bu adımlar tamamlandıktan sonra şifre sıfırlanacaktır. Ancak gördüğünüz gibi herkes şifreyi kolayca sıfırlayabilir. Bu nesil Zosi NVR’nin güvenli olmadığını düşünüyoruz. bu yüzden başka güvenlik seçenekleri aramalısınız.

Zosi NVR’yi şifre sıfırlamaya karşı nasıl koruyabilirim?

Tek bir çözüm var, Zosi NVR’nizi kilitlemelisiniz . Kayıt cihazını özel bir odaya veya alana koyabilir ve kilitleyebilir veya özel kısıtlı bir rafa koyabilirsiniz. Başka bir öneri, fareyi cihazdan çıkarmak ve yalnızca görüntüleri oynatmak veya dışa aktarmak için NVR’da oturum açmak istediğinizde getirmek.

Not: Bunun yerine Zosi DVR’ı sıfırlamak için bilgi arıyorsanız, diğer makaleyi okuyun: Zosi DVR şifre sıfırlama .

Zosi DVR’da şifreyi sıfırla

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Acme Güvenlik Gaziantep Şahinbey Güvenlik Kamera Sistemleri - Armut