Süreli Kampanya: Açılışa Özel Dev Kampanya!

6 Mayıs 2018 admin 1 Yorum

USB Güvenlik Kameraları (İNCELEME)

Merhaba bu yazımızda sıkça söz edilen ve kullanıcılarımız tarafından sürekli bize sorulan usb güvenlik kameraları hakkında bilgiler vereceğiz reolink aklımıza gelen başlıca firmalardan olduğu için onların gözünden anlatmaya çalışalım. Her firma aşağı yukarı aynı sistemi kullanıyor herkes kendine göre düzenlemeler yapıyor ama mantık aynı tıpkı Android gibi düşünmek lazım her firmanın kendine has arayüzü var daha fazla sözü uzatmadan yazımıza geçelim..

Esnek, taşınabilir, kurulumu kolay ve para tasarrufu sağlayan bir USB güvenlik kamerası mı arıyorsunuz? Dikkat edin, güç için USB kablosu kullanan ve bazıları PC olmadan tek başına yaşayamayacaklar. Ve bu da USB güvenlik kameralarını kabaca iki kategoriye ayırıyor:

# 1. USB Powered Güvenlik Kameraları

Bu tip USB güvenlik kamerası, ağ için USB kablosu veya güç kaynağı için güç kablosu kullanarak tam işlevsel gündüz ve gece IP kameralarıdır ve genellikle uzaktan görüntüleme, kayıt için telefonunuzda, PC’nizde ve dizüstü bilgisayarınızda ücretsiz USB güvenlik kamera yazılımı ile birlikte gelir ve hareket uyarıları her yerde.

IP USB güvenlik kameralarıyla karşılaştırıldığında, web kameralarının izleme, video kaydı ve veri aktarımını başlatmak için doğrudan USB bağlantı noktası üzerinden bilgisayarınıza bağlı olması gerekir. Yani her şey PC’nizde belirli USB güvenlik kamera yazılımı ile kontrol edilecektir.

En iyi gece görüşlü USB güvenlik kameranızı, 1080p (ve üstü) çözünürlüğe sahip kablosuz olanı veya istediğiniz herhangi bir modeli, en az çaba ve maliyetle elde etmek için yukarıdaki bölümün sağ tarafına tıklayın!

Not: USB sürücüsüne videoları yedeklemek için bir USB güvenlik kamerası istiyorsanız, aslında USB ile güvenlik kameralarının seçiminde kilitlenmezsiniz. Tüm IP kameralar bunu belirli bir yazılımla yapabilir.

# 1. USB Powered Güvenlik Kameraları:

Birçok iç mekan kamerası ve bataryayla çalışanlar son derece portatif USB güvenlik kameraları olarak tasarlanmıştır, böylece onları içeriden alabilir ve elektrik prizi, USB şarj cihazı, mobil güç paketi veya USB bağlantı noktası içeren herhangi bir aygıtla şarj edebilirsiniz. telefonunuzu şarj etmek.

Ve bazı yüksek kaliteli dış mekan USB güvenlik kameraları, Reolink Argus® 2 gibi bir güneş paneline bağlayarak kamerayı veya pil paketini içeride hareket ettirmeden USB şarjını da destekliyor .
Reolink Argus 2 Solar USB Kablosu ile Güçlendirilmiş

USB Powered Güvenlik Kameraları: Dikkate alınması gereken 2 şey

USB güvenlik kameraları hakkında daha fazla bilgi için, USB ile bir güvenlik kamerası satın almadan önce bilmeniz gereken aşağıdaki gerçekleri kontrol edin:

# 1. Çoğu USB güvenlik kamera şarj kablosu su geçirmez değildir (güneş paneli kabloları hariç). Bu nedenle, kesintisiz güç için her zaman açık USB bağlantılı güvenlik kameranızı takmak isterseniz, yağmurlu günlerde USB kablosunu çıkarmayı unutmayın.

# 2. Genişleme kabloları satın almak istiyorsanız, USB güvenlik kameralarının kablosunun USB kamera modeliniz için özel olarak tasarlanması gerektiğine dikkat edin. Yani, cep telefonunuzun USB kablosu USB güvenlik kameralarıyla çalışmaz.

Not: Bu tür sorunları önlemek için doğrudan üreticiden satın almak akıllıca olacaktır. Genel olarak aksesuarları ürün sayfalarında kolayca bulabilirsiniz.

En İyi USB Güvenlik Kameraları

Peki hem kalite hem de bütçede en iyi USB destekli güvenlik kameraları hangileridir?

Burada mükemmel gece görüşü, kablosuz bağlantı, ücretsiz ve kolay navigasyon yazılımı ve hatta 1440p süper HD görüntüleri ile birlikte iç ve dış mekanlarda en iyi 2 seçeneği listeledik. İsterseniz bunları bir USB güvenlik kamera sistemine birleştirmek ücretsizdir.

Açık ve Kapalı USB Kablosuz Güvenlik Kamerası: Reolink Argus® 2

Bu pil ile çalışan harekete geçirilen USB güvenlik kamerası, NO telleri ile tamamen taşınabilir. Güneş paneli için su geçirmez USB arabirimiyle, kabloyu bağlantı noktasına takabilir ve pilin ne zaman biteceğinden endişe etmeden ön kapı, garaj veya arka bahçe gibi sonsuza dek açık havada bırakabilirsiniz.

Ya da sadece 4 saat içinde iç mekanlarda şarj edilmesini sağlamak için pillerini arkadan çıkarmanız yeterlidir.

USB Kablosuz Güvenlik Kamerası Şarj Etme

Hırsızları ve hırsızları yakalamak gibi ciddi bir ev güvenliği için bir USB kablosuz güvenlik kamerası istiyorsanız, USB ile bu çok yönlü küçük güvenlik kamerası, en rekabetçi fiyat, HAYIR abonelikler ve NO ekstra ücret ile en iyi olacaktır.

Gece görüşü Starlight gece görüşlü USB güvenlik kamerası
Kablosuz bağlantı % 100 telsiz, kablo gerektirmez
USB destekli Hava koşullarına dayanıklı USB hızlı şarj
Yazılım Akıllı telefonunuzdaki ücretsiz yazılım
HD tanımı 1080p USB güvenlik kamerası
Depolama SD kart ile yerel depolama
Açık kullanım IP65 hava geçirmezlik derecesi

Ayrıca Reolink kullanıcılarının USB güvenlik kamera incelemesindeki 1080p video örneğini kontrol edin.

İzleme alanınızda WiFi yoksa ne olur? Daha sonra açık USB güvenlik kamerası Reolink Go , Reolink Argus 2 ile aynı özelliklere sahip ancak çalışmak için WiFi’ye ihtiyaç duymayan daha iyi bir seçim.

Ev için USB Güvenlik Kamerası Kapalı: Reolink C1 Pro

Akü açık ve kapalı USB güvenlik kameralarından farklı olarak, en fazla 1080p çözünürlük elde eden bu kapalı ev WiFi güvenlik kamerası, USB portu ile daha da yüksek 1440p çözünürlükle tasarlanmıştır.

Gece görüşü 40 ft IR gece görüşüne kadar
Kablosuz bağlantı Çift bantlı WiFi sinyali
Yazılım Akıllı telefonunuzdaki ücretsiz yazılım
HD tanımı 1440p HD USB güvenlik kamerası

İster bir elektrik prizi olsun ister PC USB portu olsun, yakındaki bir USB güç kaynağı olduğu sürece evcil hayvanlarınızı, bebeğinizi veya çocuk bakıcınızı seyretmek için içeride herhangi bir yere koyabilirsiniz.

Bu model aynı zamanda Reolink kullanıcıları arasında koyu renk ve küçük boyutu nedeniyle bir güvenlik casusluk USB kamera olarak kullanılmak üzere çok popüler. Bu USB güvenlik kamerasıyla neler yapabileceğinizi görün:

Gizli Reolink C1 Pro

# 2. Webcam USB Kameraları

Çoğu web kamerası, yalnızca PC bağlantısı için çalışmak üzere bir USB portuyla tasarlanmıştır; bu sayede uzaktan izleme, veri aktarımı ve video depolama gibi tüm turlarda USB güvenlik kameraları kullanılır.

Webcam USB Güvenlik Kameraları: Artıları ve Eksileri

Hepimizin bildiği gibi, webcam USB güvenlik kameraları IP USB güvenlik kameralarından çok daha ucuzdur, hatta en iyi bütçe seçimleri bile karşılaştırılamazdı.

Yine de, şu hoş olmayan şeylere katlanmak zorundasınız. Web kamerası USB güvenlik kamerasını kurmadan önce kontrol edin:

  • Sürekli olarak USB güvenlik kameralarının çalışabilmesi için PC’nizi çalıştırmanız gerekir.
  • Web kamerası USB güvenlik kameraları, yalnızca ev güvenliği için tasarlanmadıkları için sınırlı özellikler sunabilir. Örneğin, daha düşük çözünürlük, bulanık gece görüşü (çoğu IR gece görüşü yoktur), hava koşullarına dayanıklı değildir ve daha karmaşık USB güvenlik kamera yazılımı ayarları vb.
  • USB güvenlik kameralarınızın doğrudan bilgisayarınızın sabit diskine kaydedilmesiyle, video dosyalarının PC depolama alanınızı çok hızlı bir şekilde yiyeceği ve diğer sorunların ortaya çıkabileceği olasılığı vardır. Bu nedenle, güvenlik kameranızın USB ile çevrimiçi mümkünse yüklemek için programlaması önerilir.

En İyi Web Kamerası USB Kameraları

IP USB güvenlik kameralarının aksine, hem iyi hem de kötü olan birçok seçenekle, web kameraları temel olarak aynı işlevler ve fiyat etiketleri ile seçim yapmak nispeten kolaydır.

Aslında, kameranızla ne yapabileceğinize karar verileceği düşünülürse, web kamerası USB güvenlik kamera yazılımı daha önemlidir. Örneğin, iSpy size üstün uzaktan izleme olanağı sağlar, Yawcam daha iyi hareket algılama ve FTP yüklemesi sunar ve SecuritySpy Mac’te izlemeyi destekler.

En çok kullanılan ücretsiz USB güvenlik kamera yazılımını öğrenmek ve en iyi web kamerası USB kameralarınızı kurmak için buraya tıklayın .

Elbette, üçüncü taraf yazılımlarını kurmaktan veya herhangi bir yerde uzaktan izleme ile daha esnek ve daha yüksek düzeyde güvenlik sağlamak istiyorsanız, telefonunuzdaki uyarıları ve daha yüksek çözünürlüğü almak istiyorsanız, yukarıda belirtilen IP kameralar size daha iyi hizmet verecektir.

USB Kamera Güvenlik IP Kamera Olarak Nasıl Kullanılır

Şimdi bir USB güvenlik kamerasına hazır mısınız? Güvenlik kameranızı USB’ye bağlamanız için adım adım bir kılavuz:

Adım 1: USB güvenlik kameranızı video gözetimi gerektiren bir yere koyun.

Adım 2: Yeterince uzun bir USB kablosu hazırlayın ve USB güvenlik kameranızı bilgisayarınıza bağlayın.

3. Adım: iSpy, Yawcam ve Security Spy gibi USB güvenlik kameraları için video izleme yazılımı yükleyin.

Adım 4: Kamera yazılımını yapılandırın ve USB güvenlik kamera hareket algılama, uyarılar, kayıt, PTZ, kareleri / FTP, YouTube ve diğer programlamayı kaydedin.

Web Kamerasını Güvenlik Kamerasına Dönüştür

Her adımda ekran görüntüleri ve tam açıklama ile daha ayrıntılı USB dome güvenlik kamera kurulum prosedürlerini görmek için buraya tıklayın .

One thought on “USB Güvenlik Kameraları (İNCELEME)”

  • islami sohbet
    islami sohbet

    Gerçekten çok güzel bir camera oldukça da kullanışlı aynı webcam gibi.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Acme Güvenlik Gaziantep Şahinbey Güvenlik Kamera Sistemleri - Armut