Süreli Kampanya: Açılışa Özel Dev Kampanya!

Kablosuz Güvenlik Kamera Sistemleri

Kablosuz Video Gözetim

Kablosuz gözetim hakkında daha fazla bilgi edinmek mi arıyorsunuz? O zaman doğru yere geldiniz. VideoSurveillance.com geniş bir uygulama yelpazesi için kablosuz kamera sistemleri tasarlama konusunda uzun yıllara dayanan deneyime sahiptir. Bu sayfa Kablosuz Güvenlik Kamera Sistemleri arkasındaki teknoloji hakkında daha fazla anlamak için harika bir başlangıç noktasıdır.

Kablosuz Güvenlik Kamera Sistemleri

Kablosuz bir sistemi yalnızca iç mekanlarda veya dış mekan konumunu izlemek için kullanmayı planlıyorsanız da, kablosuz IP kamera güvenlik sistemi, kablolu kablolara uymayacak alanlarda kurulum için en mantıklı seçenek olabilir. Aşağıdaki üç kablosuz kamera çözümüne ayrıntılı bir bakış VideoSurveillance.com uzmanlaşmış:

Poe’yi kablosuz kullanıma hazır hale getirme

İster inanın ister inanmayın, IP kameraların sadece küçük bir kısmı kablosuz olarak hazırdır. VideoSurveillance.com herhangi bir iç veya dış mekan PoE güvenlik kamerasını kablosuz kullanıma hazır bir sisteme yapılandırma deneyimine sahiptir.

Düşündüğünüz kadar pahalı değil

Tarihsel olarak düşük fiyatlarla yeni kablosuz teknoloji ile, sadece herhangi bir PoE gözetim kamerasının kablosuz olarak çalışmasını sağlamak için küçük bir yatırım gerektirir. Bize güvenebilirsin VideoSurveillance.com bir PoE kamera sistemini son derece güvenilir bir ‘kablosuz’ sisteme dönüştürmek için.

şehirlerarası

Düzgün bir şekilde kurulmuş kablosuz gözetim kamera sistemi, 10 mile kadar bir mesafede iletişim kurabilir. Kablosuz sistemler, iki site arasında uzun bir mesafenin olduğu ayrı bina ünitelerini veya kırsal alanları izlemek için son derece iyi çalışır.

Yapı-bina çözümleri

Noktadan noktaya olarak da adlandırılan bu tür kablosuz kurulum, uygulamanızın kampüs veya kırsal arazi arsası gibi tesislerde başka bir yapı birimi varsa idealdir.

Kamera konumu ve kurulumu

Bir binada bulunan kamera, “ev” binasına veya ana siteye görüş alanı içinde olmalıdır. PoE enjektörü daha sonra kamera konumunun 300 feet’inde bulunan güç kaynağına takılır. Ev bina konumunda bulunan kablosuz anten, canlı videoyu kaydetmek ve görüntülemek için bir NVR veya video yönetim yazılımı sistemi ile ana ağa bağlanır.

Çok Yapı Çözümleri

Bir iş sahibi veya birden fazla bina birimleri ile bir organizasyon çalıştırmak? Sorun değil, VideoSurveillance.com çok noktalı kablosuz gözetim çözümleri konusunda çok bilgili. Çok katlı bir çözümün ne gerektirdiği hakkında biraz bilgi edinmek için aşağıda okuyun.

Hub & Konuştu Modeli

Ev bina yerde bir omni-yönlü anten her yönden sinyalleri alır. Birden noktadan noktaya kablosuz bağlantılar binalarda kameralar bağlayın.

Projeniz için hangi kablosuz gözetim seçeneğinin doğru olduğunu tartışmak için yetenekli IP Video teknisyenlerimizle konuşun.

Kablosuz Güvenlik Kameraları Ve Yaygın Yanlış

Güvenlik kamerası teknolojileri gelişmeye devam ettikçe, daha önce kablolu sistemleri kullanamayanlar için yeni çözümler var. Kablosuz Güvenlik kameraları daha kolay yerleştirme için teller olmadan gitmek gerekir olanlar için çok avantajlıdır. Müşterilerin diğer teknoloji türlerine göre kablosuz IP güvenlik kameralarını seçmelerinin bir nedeni, kamera sisteminin esnekliğinden kaynaklanmaktadır. Kablosuz teknoloji hakkında daha fazla bilgi edinmeden önce, insanların bu tür gözetim sistemleri hakkında sahip oldukları yaygın yanlış anlamalardan bazılarını çürütmek önemlidir:

Pil Kumandalı Kablosuz Güvenlik Kameraları

Kablosuz kameralar hala çalışması için güç kaynağı gerekir. Kablosuz güvenlik kameralarının pille çalıştırıldığı inancı yaygın bir yanlış anlamadır: gerçek güvenlik kameraları pil gücü kullanmaz. Piyasada bulunan tek pille çalışan kameralar, evinizi veya işinizi korumak için uygun değildir ve mevcut bir video gözetim sistemine entegre edilemez. Aşağıda listelenen iki birincil modları güç kablosuz kameralar:

Plug-in duvar adaptörü ile güç

Kablosuz kameranızı bir duvar fiş adaptörü ile güçlendirmeyi seçebilirsiniz, ancak önceden uyarılmalıdır: güvenli değildir ve ev veya ofis için iyi bir görünüm değildir. Duvara takılan siyah ve hantal güç kabloları hoş bir manzara değildir ve üzerlerinde gezebilecek çocuklar veya yetişkinler için potansiyel olarak tehlikeli olabilir.

PoE Teknolojisi

Power-over-Ethernet (PoE) teknolojisi genellikle kablosuz ihtiyacını kaldırarak, kamera sistemi güç için en iyi seçimdir. Her şeyden önce, güvenlidir ve kamerayı bir duvar fiş adaptörüne takmak için gereken ek kablolamayı gerektirmez. Ayrıca, PoE uzatıcılar 900 feet kadar etkili bir mesafe sağlayabilir, uzak yerde kameralar yerleştirmek için olanak sağlayan bağlantı kaybetmeden.

Mevcut Wi-Fi Ağlarını Kullanma

Mevcut Wi-Fi ağlarının kablosuz hazır kamera sisteminizi destekleyeceği konusunda yaygın bir yanlış anlaşılma var. Erişim noktası başına en az dört kameralı küçük projeler için çalışabilse de, orta veya büyük ölçekli uygulamalar için önerilmez. Kablosuz gerçekten gerekiyorsa, kamera akışı için özel bir noktadan noktaya kablosuz ağ oluşturun. Kablosuz kameraları mevcut Wi-Fi ağınıza entegre etmemek için iki neden var:

Bant Genişliği Sınırlamaları

Mevcut Wi-Fi ağı ve Wi-Fi Ağ Trafiği, kamera için mevcut bant genişliğini azaltacak ve kritik video görüntülerini aktarmayı veya indirmeyi zorlaştıracaktır.

Ağ Güvenliği

Mevcut Wi-Fi ağlarını kullandığınızda, kullanıcılara olası bir güvenlik sorunu olan kamera ağına erişim sağlar.

Kablosuz Güvenlik Kamera Kurulum Gerektirir Forethought

Kesintili sinyaller cevapsız etkinliğe neden olabilir gibi kötü yüklü Kablosuz Kamera Sistemleri etkili çalışmayabilir. Profesyonel kamera kurulum teknisyenleri VideoSurveillance.com kablosuz sistemlerin en iyi şekilde çalışmasını sağlamak için ayrıntılı bir kurulum planı oluşturabilir. İşte kablosuz kamera kurulumları için dikkate alınması gereken birkaç faktör:

Binalar arasında görüş hattı

Kablosuz alıcı-vericiler arasında net bir görüş hattı olmalıdır, böylece her kamera video iletmek için ev binasını “görebilir”.

Engel Yok

Bir kablosuz kamera sistemi kurarken, gönderme ve alma antenleri arasında herhangi bir engel olmamalıdır. Alıcılar ve vericiler, her iki cihaza da ayrıntılı bir frekans kullanır, ancak genellikle kullanım sırasında seçim yapmak için dört farklı frekans sunar. Güvenlik kamerası sisteminin alıcısı, kameranın feed’den çekilen görüntüleri görüntüleyebilmesi için bir kaydediciye veya monitöre kablosuz bağlantı sağlamalıdır. Bu konuda açıklama yapmak için, bugün kablosuz gözetim uzmanlarımızdan birini aramanızı öneririz. Biz uygulama kablosuz kamera sistemi için uygun olup olmadığını belirlemek için süreç boyunca size yol gösterecektir.

Ağ kablolaması her zaman pratik değildir

Ağ kablolarını çalıştırmak her zaman pratik bir seçim değildir veya bu konuda mümkün değildir. Genişletilmiş bir kablosuz sinyal gerektiren birçok senaryo vardır.

Uzak veya büyük yüklemeler

Örneğin çiftlikleri, otoparkları veya çok katlı bir Kampüsü ele alın. Teknoloji sınırlamaları ve/veya açma maliyeti nedeniyle, bu tür kurulumlarda ağ kablolarını çalıştırmak neredeyse imkansız olacaktır. Tabii ki, yine de her kamera konumunda mevcut güce sahip olmanız gerekir. VideoSurveillance.com karmaşık ortamlarda kablosuz bağlantıyı genişletmek için kablosuz bağlantılar, kablosuz alıcı-vericiler ve çok yönlü antenler kullanan derinlemesine uzmanlık binası kablosuz gözetim sistemlerine sahiptir.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Acme Güvenlik Gaziantep Şahinbey Güvenlik Kamera Sistemleri - Armut