Süreli Kampanya: Açılışa Özel Dev Kampanya!

En Bilindik 6 Güvenlik Sorun ve Çözümü

Evinizde bir güvenlik kamerası var ve sonra endişelenecek bir şey yok mu? İşler o kadar kolay olamaz. Güvenlik sisteminizin en üst düzey olduğunu düşünürken, uzmanlar çoğu aslında olmadığını söylüyor. En iyi güvenlik sistemleri bile biraz shoring kullanabilir ve düzeltmeler genellikle oldukça basittir. İşte ev güvenlik sistemleri ile bazı yaygın sorunlar ve hemen uygulayabileceğiniz bazı kolay düzeltmeler, böylece eviniz yapabileceğiniz kadar güvenlidir.

En iyi 6 ev güvenlik sistemi sorunları ve evinizi daha güvenli hale getirmek için düzeltmeler

Gerçekten iyi bir güvenlik sisteminin bile kusurları vardır. Bu kusurların ne olduğunu bildiğinizden emin olun, böylece bunları çözebilirsiniz. Sonra evinizi daha güvenli hale getirmek için uzun bir yol gidecek. İşte kolay düzeltme çözümleri ile birlikte bir ev güvenlik kamerası ile ilk 5 ortak sorunlar vardır.

Hayır. 1 ev güvenlik sistemlerinin sorunu ve düzeltilmesi

Sorun: Parçalı Güvenlik Ürünleri

Güvenlik sistemi sorunlarından biri, bazen insanların birkaç parça güvenlik ekipmanını bir araya getirmesidir. Farklı güvenlik ekipmanları birbirleriyle uyumlu olmayabilir, sorunlara neden olabilir.

Düzeltme: tüm güvenlik sistemleri aynı şirketten alın

Parça yemek alarm sistemi bileşenlerinin neden olduğu uyumsuzluk sorunları çözmek için, sadece biraz daha harcamak ve aynı anda yüklü aynı şirketten tüm güvenlik sistemi alabilirsiniz. Bu şekilde tüm bileşenlerin mükemmel bir şekilde birlikte çalışacağından emin olabilirsiniz. Güvenilir ve çok beğenilen güvenlik şirketlerinden gelen güvenlik kameraları, ürün kalitesine ve daha fazla güvenlik duygusuna daha fazla güven verecektir. En iyi güvenlik kamera sistemleri hakkında bazı öneriler istiyorsanız, Reolink iyi bir seçimdir.

Ev Güvenlik Sistemi Sorunları

Hayır. 2 sorunu ve ev güvenlik kameralarının düzeltilmesi

Sorun: Güvenlik kamerasının varsayılan şifresini veya kolay Kodları ve şifreleri kullanın

Haberler, IP kameralardan belirli özel video akışlarının internette herkese açık olduğunu bildirdi. Bu güvensiz IP kameralar, herkesin görmesi için özel bilgilerinizi sızdırıyor, ki bu oldukça tehlikeli. Bu, kısmen kullanıcıların kameralarının varsayılan kullanıcı adı şifresini değiştirmemesinden kaynaklanmaktadır.

Düzeltme: varsayılan parola değiştirme ve Kodları ve parolalar tahmin etmek zor

Güvenlik kameraları güvenlik sunmak için yapılır, kimsenin gözetim görüntülerini görüntülemesine izin vermeyin. Başkalarının özel hayatınıza bakmasını önlemek için, güvenlik kameranızın varsayılan şifresini değiştirdiğinizden ve yeni bir tane oluşturduğunuzdan emin olmalısınız.

Sadece alarm sistemi şifreleri ve şifreleri tahmin etmek zor değil, aynı zamanda kullandığınız diğer parolalardan veya kodlardan tamamen farklı olmasını istersiniz. Birisi sosyal medyada sizin hakkınızda bilgi edinebilirse, bunu kolaylaştırırsanız şifrenizi kaba bir şekilde zorlayabilirler. Çevrimiçi bilgilere dayalı olmayan parolaları kullandığınızdan emin olun.

Güvenlik Kamera Sistemleri ile ilgili sorunlar

Hayır. 3 Güvenlik Kamera Sistemleri ile sorun ve onarım

Sorun: Güvenlik Kameraları Eksik Alarm Kapsama Var

Bu, ev gözetim kameraları ile ilgili bir başka ortak sorundur: sınırlı gözetim alanı. Birisi kamera tarafından korunmayan bir alan üzerinden evinize girmeye karar verirse, dünyanın en iyi alarmına sahip olmak iyi değildir.

Düzeltme: Güvenlik boşlukları kadar Shore

Bir güvenlik kamerasının kurulumu, bir dereceye kadar, en iyi şekilde çalışıp çalışamayacağına karar verir. Bir ev güvenlik kamerası takarken yüksek ve geniş bir açı seçin . Tüm giriş yollarının kapalı olduğundan ve gözetim kamera ızgaranızın göze çarpan açık noktalara sahip olmadığından emin olun.

Her pencere ve kapı bir alarm ile donatılmış olduğundan emin olun ve bu ikinci kat içerir, Kapılar ve pencereler çoğunlukla davetsiz gibi en savunmasız parçaları olduğundan.

Güvenlik Sistemi Sorunları Düzeltildi

No. 4 sorunları ve Güvenlik kameralarının düzeltilmesi

Sorun: Ev Güvenlik Sistemi Yanlış Alarmlar.

Yanlış alarmlar ev güvenlik kameraları son derece yaygın bir sorundur. Ağaçlar rüzgarda hareket ya da kuşlar pencerenizin geçmiş sinek sırf sürekli alarm almak için can sıkıcı. İnsan hatası, yanlış kurulum ve arızalı güvenlik sistemi vb. yanlış ev güvenlik alarmlarına yol açabilir.

Düzeltme: maskeleme oluşturmak ve Hareket Algılama hassasiyeti ayarla

Yanlış ev güvenlik alarmlarını gidermenin en iyi yollarından biri, belirli alanlarda hareket algılamasını önlemek için maske özelliğini kullanmaktır. Örneğin, arka baçenize büyük bir ağacın bulunduğu bir açık hava güvenlik kamerası takarsanız. Daha sonra ağaca bir maske ekleyebilirsiniz, böylece rüzgarda sallanan ağaç nedeniyle hareket algılama etkinleştirilmez.

Yanlış uyarıları önlemenin başka bir yolu hareket algılama hassasiyetini ayarlamaktır. Genellikle gündüz güvenlik kameranız için daha düşük hareket hassasiyeti ayarlarken, gece saatlerinde daha yüksek ayarlayın.

No. 5 sorun ve ev güvenlik sistemlerinin düzeltilmesi

Sorun: Güvenlik Sistemi Düzenli Bakım Gerektirmiyor

Pilleri değiştirmemek veya düzenli bakım yapmak, güvenlik sisteminizin düzgün çalışmasını etkileyecektir. Düzenli kontrol olmadan eski gözetim sistemleri genellikle bireysel bileşenler birbirleri ile etkili bir şekilde çalışmaz, çünkü işe yaramaz.

Düzeltme: ev güvenlik sisteminize düzenli olarak denetleyin

Aslında ihtiyacınız olduğunu düşünmeden önce düzenli olarak yapılan bakım alın. Bu çok az maliyetlidir, ancak kamera sisteminizin düzgün çalışması ve tamamen başarısız olması arasındaki fark olabilir. Tüm pille çalışan cihazların kontrol edildiğinden ve pillerin taze olduğundan emin olun. Hemen çalışmıyor herhangi bir bileşen onarım için arayın. Eski güvenlik sistemlerini değerlendirin ve gerekirse yenisine yükseltin. Bu ev gözetim sistemi ile bazı ortak sorunları önlemek ve en iyi şekilde çalıştığından emin olmak için en iyi yollarından biri olabilir.

Ev güvenlik sistemi sorunu

No. 6 sorun ve Ev ve iş Güvenlik Kamera Sistemi Fix

Sorun: sisteminizi hackerlara açık bırakmak

Güvenlik sistemleriniz genellikle savunmasızdır, bu da bilgisayarlarınız gibi kolayca saldırıya uğrayabilir. Hackerlar gizliliğinizi çalmak ve uzaktan hayatınızı izlemek için kamera atlayabilir.

Düzeltme: Güvenlik sisteminizi kesmek korumak

Hacking söz konusu olduğunda üç tür ev güvenlik sistemi vardır: kablolu, şifrelenmemiş kablosuz ve şifreli kablosuz. Şifreli kablosuz güvenli, ancak 100 % güvenli değil. Kablolu kesmek olamaz, ama teller kesilebilir. Şifrelenmemiş kablosuz kameraların çoğunlukla hacklenmesi muhtemeldir. İdeal olarak, kablolu ve şifreli bir kablosuz bağlantı ile yedek sistemler oluşturmak kameranızı korumaya yardımcı olacaktır. Kablosuz güvenlik kameralarını korumak için daha pratik ve kullanışlı yollar için WiFi ev güvenlik kameranızı sabitlemek için 10 kolay ipucuna bakın .

Güvenlik Sistemi Onarımı

Sonuç:

Bu sabitleme çözümlerini en yaygın güvenlik kamerası sorunlarına götürün ve gözetim sisteminizi çok daha etkili hale getireceksiniz. Ancak, “tüm yumurtaları bir sepete koymayın” demesi gibi, evinizi daha iyi korumak için sağduyuyu güvenlik sistemleriyle birleştirmelisiniz. Temel ev güvenlik ipuçları şunlardır:

  • Tüm kapı ve pencereler kapalı ve kilitli olduğundan emin olun.
  • Sürgülü cam kapılarda standart olanlar gibi çürük kilitleri değiştirin.
  • Garajınızın yanı sıra garajın içinden evinize giden kapıyı kilitlediğinizden emin olun.
  • Aydınlatma açık havada yüklemek ve böylece hırsızlar ve ev işgalciler iki kez evinizde bir şans almaya karar vermeden önce düşünmek görünür alarm ağaç baskı sonrası.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Acme Güvenlik Gaziantep Şahinbey Güvenlik Kamera Sistemleri - Armut