Süreli Kampanya: Açılışa Özel Dev Kampanya!

2020’nin en iyi güvenlik kameraları

Eğer İster hırsızlığı hakkında endişe ya da sadece bir check istediğiniz yaramaz pet , ev güvenlik kameraları uyarıları ve huzuru sağlayabilir. İyi haber: İki yönlü iletişim, gece görüşü, bulut depolama ve ana video kalitesi için HD video gibi özelliklerle seçim yapabileceğiniz birçok harika seçenek var. Ancak iyi bir eşleşme bulmak için her şeyi gözden geçirmek zor olabilir.

Neyse ki, onlarca kamerayı test ettim ve öğrendiğim her şeyi aşağıdaki listeye koydum. Bunlar, akıllı kapı zillerinden Alexa , Google Asistan ve Siri sesli komutlarıyla ve ötesinde iyi çalışan modellere kadar her ana alt kategorideki en iyi ev güvenlik kameralarıdır . İçeri girelim.

En iyinin en iyisi

Şarj edilebilir iç-dış mekan Arlo Pro 3 ev güvenlik kamerası, diğer sistemlerden öne çıkmasını sağlayan birçok özelliğe sahiptir. Kurulumu ve kullanımı da kolaydır – ve uygulama basittir.

Gece görüşü, iki yönlü ses, hareket algılama ve uyarılar gibi temel özelliklerin yanı sıra, dahili siren ve kol / silahsızlandırma modları gibi birçok ekstra güvenlik özelliğine sahiptir. Ayrıca kişi, hayvan, araç ve paket tespiti gibi gelişmiş uyarılar sunar. 500 dolardan, iki paket artı gerekli baz istasyonu ucuz değil, ancak Arlo Pro 3 iyi çalışan ve hemen hemen her yere gidebilen sağlam bir üründür.

20 $ ‘lık Wyze Cam sadece harika bir bütçe  güvenlik kamerası değil, harika bir kamera. Dönemi.

HD canlı akış, hareket uyarıları, gece görüşü, iyi bir uygulama ve en iyisi, 14 günlük ücretsiz hareket tabanlı bulut depolama özelliğine sahiptir. Yerel depolama yoluna gitmek istiyorsanız bu Wyze kamerada yerleşik bir microSD kart da bulunur.

Alexa sesli komutlarıyla da çalışır ve hareket algılama bölgeleri ve sizi duman alarmları gibi özel frekansları dinleme ve uyarma özelliğine sahiptir.

229 $ Nest Hello kapı zili, HD canlı akış, gece görüş, hareket sensörü ve hareket uyarıları ve kişi uyarıları içerir. Kişi tespiti size kapıda kimin olduğunu söylemez, ama bir kişiyi gördüğünü söyleyecektir. Nest Aware bulut abonelik hizmeti için ödeme yaparsanız (abonelik ücretleri bu seçenek için ayda 5 ABD dolarından başlar), kaydedilmiş video kayıtlarına, iki yönlü iletişim ve yüz tanıma özelliklerine de erişebilirsiniz  .

Yüz tanıma ile bir arkadaş ve aile üyesi veritabanı oluşturabilir ve orada kim olduğunu söyleyen özel uyarılar alabilirsiniz.

299 $ ‘lık Nest Cam IQ Kapalı kamera, Nest Hello hoparlörü ile aynı akıllı özelliklere ve özelliklere sahiptir. HD canlı akış, hareket uyarıları, kişi uyarıları ve Nest Aware hizmet seçeneğine erişim sunar. Ayda 5 ABD dolarından başlayan Nest Aware aboneliği, yüz tanıma gibi gelişmiş özellikler sunar. Arkadaşlarınız ve ailenizden oluşan bir veritabanı oluşturun ve “Molly” ya da “Andrew” un kapıda olduğunu belirten uyarılar alın.

Ancak bu modelde ayrıca bir Google Asistan yerleşik hoparlörü de bulunmaktadır. Tıpkı Google Home ve diğer Google Asistan özellikli akıllı hoparlörler ve ekranlar gibi Nest Cam IQ Indoor, “OK / Hey Google” uyandırma ifadesine yanıt verir.

Belki de şaşırtıcı olmayan bir şekilde, Arlo Pro 3 aynı zamanda en iyi açık hava ev güvenlik kameralarından en iyi seçimimizdir. Hava koşullarına dayanıklı dış cephesi, bu açık hava Wi-Fi güvenlik kamerasını yağmur, kar, ısı ve ötesinde yüksek kapasiteye sahiptir. Satın alma işleminizle birlikte gelen basit manyetik montaj, nereye takılırsa takılsın, pili şarj etmeniz gerektiğinde kameraların çıkarılmasını inanılmaz derecede kolaylaştırır.

 

180 dolarlık iç-dış mekan Logitech Circle 2, bir HomePod akıllı hoparlörden Siri komutlarına yanıt vermek de dahil olmak üzere Apple’ın akıllı ev platformu HomeKit ile çalışan birkaç ev güvenlik kamerasından biridir . Alexa ve Google Asistan ile de çalışır ve ana ses yardımcısı özelliklerinin tümüne erişmenizi sağlar.

Son düşünceler

Bu toplamaya dahil etmediğimiz, Canary Flex , Amazon’un Blink XT ve XTS ve daha fazlası gibi birçok ev güvenlik kamerası var . Burada listelemek için çok fazla sayıda yer olduğundan, iç güvenlik kamerası seçenek ve özelliklerinizin daha fazlasını görmek için aşağıdaki galeriye göz atın. Ve  daha açık kameralar için bu galeriyi kontrol .

Kablosuz güvenlik kameraları kurarken, satın aldığınız akıllı ev kamerasının yalnızca kurmayı planladığınız konumdaki Wi-Fi bağlantınızın kalitesi kadar iyi olacağını unutmayın. Bu yüzden duvarlarınızda delikler açmadan veya kapı çerçevenizi, tuğlayı veya dış cephe kaplamanızı bozmadan önce Wi-Fi hızınızı kontrol edin . Kablosuz güvenlik kameranızda bağlantı sivilceli ise, önemli gecikme sürelerini, canlı yayındaki pikselleşmeyi ve güvenlik kameralarını kullanmayı bir acı haline getiren diğer gecikmeleri fark edeceksiniz.

İyi bir Wi-Fi bağlantısı ile, iç mekan kameranızı veya dış mekan güvenlik kameranızı önemli bir sorun olmadan kullanmak için iyi durumda olmalısınız. Hala sorularınız mı var? Ev güvenlik kamerası satın alma kılavuzuma bir göz atın .

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Acme Güvenlik Gaziantep Şahinbey Güvenlik Kamera Sistemleri - Armut