Süreli Kampanya: Açılışa Özel Dev Kampanya!

Sofi SP8-B Programcı Kurulumu Kullanım Kılavuzu Nasıl Yapılır

SOFI SP8 serisi, yerleşik 32 bit yüksek willarspeed işlemcileri ve USB2.0 iletişim arayüzleri ile seri FLASH / EEPROM / SPI belleklerini programlamak için özel olarak profesyonel programcılardır. Neredeyse tüm 24/25/93 / BR90 yongalarının yüksek hızlı programlanmasını destekler. Destekleyici seri belleklerin sayısı ve yazma hızı, 1000 RMB’nin üzerinde olan çoğu genel ve benzer özel programcıları büyük ölçüde aşıyor. ISS çevrimiçi programlamanın benzersiz bir işlevine sahiptir ve sürekli yazılım yükseltmesi ile daha fazla yongaları destekler . Profesyonel kalıp açma ve gelişmiş yazılım / donanım tasarımı ile yapılan zarif mermilerle SP8 serisi, diğer benzer ürünleri hem iç hem de dış kalitede üstlenir.

Destekleyici cihazların listesi:  http://www.sofi-tech.com/devlist.asp

Performans ve Karakterler

● USB2.0 iletişim arabirimleri (gerçek USB arabirimleri, seri bağlantı noktalarına veya benzetilmiş USB bağlantı noktalarına USB değil)

● Açılış kalıpları ile özelleştirilmiş zarif kabuklar (piyasadaki halka açık kalıp kabukları tarafından yakalanamaz), küçük (boyut: 103x71x23mm) ve kullanımı ve taşınması kolay
● SP8, WinXP / Vista / Win7 / Win10’u tamamen destekler ve mükemmel bir şekilde birleştirir 32 – / 64 bit sistemler
● Seri bellekler için özel olarak tasarlanmış, yüksek hızlı ve uygun programlama sağlayan, 32 bit yüksek hızlı işlemcilere sahiptir ve Çin’deki en yüksek programlama hızına sahiptir
● Neredeyse tüm 93/24/25 / BR90 bellekler ve yazılım yükseltme ile daha fazla yonga destekler.
● Benzersiz ISS indirme bağlantı noktaları ve 10PIN renkli ISS indirme kablosu . Yerleşik yama yongaları (SPI arabirimli ana kart BIOS’u gibi) doğrudan programlamaya bağlanabilir.
● Geniş / dar yongalar ve genel adaptörlere uygulanabilen sıfır yerleştirme gücüne sahip standart 40Pin kilitleme yatakları ● Pimler
için temas algılamayı destekler ve programlama güvenilirliğini artırır
● Mükemmel aşırı akım ve ESD korumaları ve programcıların ve bilgisayar USB’sinin kazara zarar görmesine karşı koruma portlar
● Seri üretim programlama ile, yongaların konumunu otomatik olarak algılar ve ardından programlamaya başlar.
● Birkaç programlayıcıyı bir bilgisayara bağlayarak toplu asenkron programlamayı destekler. Tak ve yaz. Senkron bekleme yok. En yüksek hız ve yüksek verimlilik
● Çevrimdışı programlamayı seçebilirsiniz: dahili 128Mbit veri belleği, bir bilgisayara bağlantı olmadan farklı türlerde alan programlaması sağlar ve LED ve sesli uyarı, işitsel başarı veya hata sinyalleri sunar
● Kolay çalışır ve toplu programlama gerçekleştirebilir
● Düşük voltaj (3,3V) ve 5V yongaları
● Aygıtlar için kendini algılama özelliği sağlar

Not:  Bu işlevler belirli türlere göre tasarlanmıştır ve tüm bu işlevlere yalnızca SP8-F sahiptir. Ayrıntılar için lütfen türler için ekli korelasyon tablosuna bakın.

SP8’in önden görünümü (Boyut: 103x71x23mm) SP8’in arkadan görünüşü

USB2.0 Arayüzü

● USB2.0 arabirimi USB1.1’i birleştirir
● Güç kaynağında fazladan güç bağdaştırıcısına ihtiyaç duyulmaz ve bu nedenle basit ve kullanışlıdır
● Özel USB2.0 yongaları seri bağlantı noktalarına USB veya USB benzetilmez ve böylece programlama
● Dahili ESD devresini korur, programcıları ve bilgisayar arabirimlerini bilgisayar kabuklarının indüksiyon voltajından ve statik elektriğinden korur ve böylece programlamanın kararlılığını ve güvenliğini artırır

Dahili 32 bit yüksek hızlı işlemciler

● Dahili 32 bit yüksek hızlı işlemcilerin donanımı, SPI Flash ve Seri EEPROM için özel olarak optimize edilmiştir ve böylece kararlı ve yüksek hızlı okuma ve yazma sağlar.
● Tüm yongaların programlama işlemi, bilgisayar ana frekansından etkilenmeden yerleşik işlemciler tarafından tamamlanır.
● Yüksek hızlı işlemciler hızlı ve verimli programlama için bir garantidir ve özel donanım tasarımı da hız ve kararlılık için bir öncüdür

Yüksek hızlı programlama

● SP8 şu anda sektördeki en yüksek programlama hızına sahip programcılar olup, genel programcılardan ve 1000 RMB’nin üzerinde maliyete sahip benzer özel programcılardan bile daha hızlıdır.
(Örnek olarak 8M-bit EN25T80 alın, SP8-A: okuma-1.24S, yazma-5.44S; Superpro 580U: okuma-4.15S, yazma-9.31S)
● Dahili yüksek hızlı işlemciler ve özel donanım tasarımı ile SP8, özellikle seri FLASH ve EEPROM için yüksek hızlı ve güvenilir programlama gerçekleştirir.
● Farklı yongalar için aritmetik optimizasyonlar

Ekli tablo: bazı yongaların okuma ve yazma süreleri

Çip çeşitleri Size yazı Okuma Doğrulayın
EN25T80 8M bit 5.4S 1.2S 1.2S
SST25VF010A 1M bit 4.2S 0.6S 0.6S
W25X16 16M bit 7.6S 2.3S 2.3S
KH25L8005 8M bit 4.3S 1.3s 1.3s
AT24C512 512K bit 5.8S 3.6s 3.6s
AT24C256 256K bit 3.0S 1.8s 1.8s
ST25P16 [SOP8] 16M bit 7.3S 2.3S 2.3S
W25X32 32M bit 20.8S 4.9S 4.9S
SST25VF080B 8M bit 6.9S 2.4S 2.4S
W25X80 8M bit 8.6S 1.3s 1.3s

Akıllı pim algılama

● SP8 serisinin tamamı akıllı pim algılama işlevine sahiptir.
● Pim algılama, yongaların oksidasyonu veya yanlış yerleştirilmesinden veya adaptörlerden kaynaklanan sorunlardan kaynaklanan programlama başarısızlığını veya düşük başarısını etkili bir şekilde önleyebilir ve böylece programlama verimliliğini artırabilir.

● Resimlerle kötü temas, ince temas, kullanılmayan ve yok sayılan pinlerin iletişim bilgilerini sunar.

 

Aşırı akıma ve kısa devreye karşı koruma

● Mükemmel aşırı akım algılama sistemi ve kısa devre koruması ile
● Programcıları yanlış yerleştirilmiş yongaların (yanlış konum veya yön) veya yanlış türdeki yongaların veya kısa devre yongalarının veya adaptörlerin zararlarından etkili bir şekilde korur
● Endişelenmenize gerek yoktur yanlış yerleştirilmiş yongaların (yanlış konum veya yön) hasarları ya da yanlış yonga türleri nedeniyle yongalar yanmış olabilir
● ISS arabirimleri ayrıca aşırı akım ve kısa devreye karşı koruma işlevine sahiptir ve hedef kartların (veya hedefin) tedarik çakışmalarını otomatik olarak algılar cips)

40PIN genel ZIF soketi

● Geniş / dar çift amaçlı 40PIN yaldızlı ZIF soketini kullanır.
● Sekiz ila on altı pinli sıralı yongalara doğrudan uygulanabilir.
● 300mil veya 600mil pin genişliğine sahip herhangi bir genel adaptörü doğrudan kullanabilir.
● Doğrudan 40 pime kadar bir adaptör kullanabilir.

SP8 orijinal olarak daha sonra sadece 300mil yongaları ve adaptörleri desteklemek için bulunan 16 pimli bir ZIF soketi (aşağıdaki soldaki şekil) ile tasarlanmıştır. Bununla birlikte, piyasada bulunan adaptörler temelde 600mil’dir ve bu nedenle bu tür SP8’in uygulanmasını sınırlayan 16 pimli bir ZIF soketine takılamaz. Bu nedenle SOFI kalıplarını kararlı bir şekilde değiştirdi ve 40 pimli dar uygulanabilir ZIF soketini benimsedi.

Çevrimiçi programlamayı destekleme (ISS)

● Bazı yama yongaları, lehimleme sorununu ortadan kaldırarak doğrudan ISP üzerinden programlanabilir.
● Tüm SP8 serileri, özel yongalarla tamponlanmış özel ISS arayüzlerine sahiptir ve 2.0V ~ 5.5V hedef kartlarını (yongaları) destekler.
ISP arayüzleri, hedef kartlara güç sağlayıp sağlamadığı yazılım üzerinden ayarlanabilir (voltaj 3.3V veya 5V olarak ayarlanabilir).
● ISS güç kaynağı, aşırı akım ve kısa devreye karşı koruma işlevine sahiptir, hedef kartların tedarik durumunu otomatik olarak algılar ve böylece güç kaynağı çakışmalarını önler.
● Ana kart BIOS’unu çevrimiçi yükseltmek için kullanılabilir (uygulama örneği: MSI MS-7392 ana kartının çevrimiçi BIOS’unu yükseltmek için SP8-A programlayıcı kullanın; (web sitesi : 用 SP8-A 编程 器 在线 升级 微星 MS-7392主板 BIOS)

SP8, bir ISS arayüzüne ve 10 renkli tek DuPont başlıklı bir indirme kablosuna sahiptir Çevrimiçi ana kart BIOS’unu yükseltmek için SP8’in ISS indirme işlevini kullanır

Çevrimiçi / çevrimdışı yüksek hızlı seri üretimi destekler

Hem SP8-B hem de SP8-F, çevrimiçi yüksek hızlı seri üretimi destekler, ancak yalnızca SP8-F, toplu programlama bellekleri için çok geçerli olan ve böylece ekipman satın alma ve işçilik için çok fazla maliyet tasarrufu sağlayan çevrimdışı seri üretim işlevine sahiptir. Not: SP8-A’nın seri üretim işlevi yoktur ve sadece araştırmacılar ve bakım personeli için geçerlidir.

SP8-B ve SP8-F’nin çevrimiçi seri üretim karakterleri:
● Programcı çiplerin konumunu otomatik olarak algılar ve otomatik programlamayı başlatır.
● Programlamada, operatörlerin bilgisayarı çalıştırması gerekmez, sadece sürekli olarak fiş alıp çıkarırlar.
● Senkronize ve asenkronize yüksek hızlı programlama için bir bilgisayara birkaç programcı bağlayabilirsiniz. Tak ve yaz. Senkron bekleme yok. En yüksek hız ve yüksek verimlilik.

SP8-F, çevrimdışı seri üretim programlamasını da destekler. Karakterleri aşağıdaki gibidir:
● Programlama sırasında bir bilgisayara bağlamanız gerekmez, sadece aksesuar 5V güç adaptörüne bağlamanız gerekir ve ardından otomatik olarak çevrimdışı programlamayı başlatır.
● Programcılar yerleşik 128M belleğe sahiptir. Yani ekstra hafıza kartı yok.
● Kolay çalışır. Yalnızca çevrimdışı verileri indirin ve cihazı kullanabilirsiniz.
● Çiplerin konumunu otomatik olarak algılar, programlamaya başlar ve durum ışıkları ve dahili zil ile programlama sonuçlarını sunar.

 

Güçlü destekleyici yazılım
● Çince / İngilizce arabirim
● WinXP / Vista / Win7 / Win10’u destekler ve 64 bit işletim sistemlerini tamamen destekler
● İkili (son ekli dosyalar), hex, Motorola-S ve TI-TEK gibi çeşitli dosya biçimlerini destekler
● Klavye ile doğrudan modifikasyonu ve kopyalama, doldurma ve mantıksal işlemi destekleyen çok fonksiyonlu veri tamponu derlemesi . Altıgen ve ASCII ekranları destekler
● Çip yerleştirme modu, adaptör ve ISS bağlantı şeması sağlar
● Manuel programlama ve kullanıcı tanımlı otomatik programlamayı bir tuşla birleştirir

Yazılım arayüzü

 

Veri arabellek arayüzü (veri değiştirmeyi destekler)

Bileşenler ve türlerin korelasyon tablosu
● Bir programcı ana bilgisayarı
● Bir USB kablosu
● Bir 10Pin ISS indirme kablosu (çıkış terminalinde 10 tek DuPont kafalı 10 çipli 10 renkli şerit kablo)
● Bir sürücü CD’si
● Bir adet 5V güç adaptörü (yalnızca SP8-F / SP-FX için, çevrimdışı programlama için))

[wp-embedder-pack width=”100%” height=”800px” download=”all” download-text=”” attachment_id=”2183″ /]

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Acme Güvenlik Gaziantep Şahinbey Güvenlik Kamera Sistemleri - Armut