Süreli Kampanya: Açılışa Özel Dev Kampanya!

KBVIEW LITE Yazılımını ve Kurulum Kılavuzu Download

Burada bir CCTV kamera yazılımı olan PC için KBVIEW Lite hakkında ayrıntılı bilgi edineceğiz. KBVISION Group International LLC, müşterileri ve müşterileri için temel yazılımlar geliştirmiştir. Makale, müşterilerimizin ve okuyucularımızın CMS işlevi hakkında bilgi edinmesine yardımcı olmak için bu yazılımla ilgili bilgiler sağlar. Uygulama buradan ücretsiz olarak indirilebilir.

PC İÇİN KBVIEW LİTE’I İNDİRİN

KB WIN’İ İNDİRİN

Makale, müşterilerimizin, CCTV kamera kullanıcılarının ve okuyucularımızın yazılımla ilgili doğru bilgileri almasına yardımcı olmak için CMS ile ilgili çok önemli bilgiler oluşturdu. Bu yazılım, müşterilerinin işyerlerinde gözetlemeye devam etmelerine yardımcı olacak temel işlevlere ve özelliklere sahiptir . İndirme KB Vision CCTV kamera için ücretsiz olarak mevcuttur.

KBVISION Group International LLC, en iyi güvenlik çözümlerinden ve ürünlerinden bazılarını sağlayan bir Amerikan Video Gözetleme üreticisidir . Şirket piyasadaki en kaliteli hizmet ve ürünleri sunmaktadır. Şirket, CCTV kamera pazarı alanında daha yeni teknolojik ilerlemelere yönelik artan talebi karşılamak için daha yeni teknolojiler geliştiriyor.

Windows İşletim Sisteminde Ücretsiz Bilgisayar İçin KBVIEW Lite’ı İndirin

Burada Windows, iOS ve Android işletim sistemleri için CMS yazılımının indirilmesini sağladık. Makale ayrıca CCTV kamera kullanıcısına cihazlarını bu uygulama üzerinden PC’ye bağlamada yardımcı olmak için kurulum süreciyle ilgili ayrıntılar sağlar.

CMS Logosu 

CMS Logosu

Bu yazılımın kurulum süreci aşağıdaki bu makalede verilmiştir. İşlem, güvenlik kamerası kullanıcılarının güvenlik cihazlarını herhangi bir hata veya zorluk yaşamadan bağlamalarına yardımcı olmak için kısaca açıklanmıştır. Bu CMS’yi PC’ye kurma prosedürü hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için aşağıdaki bilgileri okuyun.

KBVIEW Lite nedir?

KBVISION’ın CCTV kamerasını PC’ye bağlamak ve kontrol etmek için bir VMS yazılımıdır. Bu CMS istemcisi , kullanıcı istemcilerinin herhangi bir zorluk yaşamadan gözetim altında tutmalarına yardımcı olacak birçok temel işleve sahiptir. Yazılım, Windows, Android ve bir iOS işletim sistemi için ücretsiz olarak indirilebilir.

Yazılımın İşlevleri Hakkında Bilgi

CCTV kamera kullanıcılarının KBVISION’ın CCTV kameraları tarafından gerçekleştirilebilen eylem hakkında ayrıntılı bilgi edinmelerine yardımcı olmak için özellikler ve işlevler hakkında bilgi sağlıyoruz . Fonksiyonlar ve özellikler ile ilgili detaylar da ayrıntılı olarak verilmektedir.

Aşağıda listelenen özellikler ve işlevler, müşterilerimizin yazılım hakkında herhangi bir zorluk yaşamadan kapsamlı bir şekilde öğrenmelerine yardımcı olmak için açıklanmıştır. Fonksiyonlar, aşağıda verilen listede aşağıdaki gibidir:

  • Uygulamada CCTV kameranın canlı akışı.
  • Kaydedilmiş videoları oynatın.
  • Anlık görüntü yakalayın ve videoları manuel olarak kaydedin.
  • PTZ  kontrolü.
  • Alarm bildirimini itin .

KBVIEW Lite Minimum Sistem Gereksinimi

CCTV kamera kullanıcılarımıza bu CMS’yi bir PC’ye veya akıllı telefona yüklemek için listelenen uyumluluklara sahip en iyi cihazı kullanmalarına yardımcı olmak ve yardımcı olmak için sistem gereksinimleri hakkında burada ayrıntılı bilgi verdik. Sistem gereksinimi karşılanmıyormuş gibi sistem gereksinimini öğrenmek gerekir, bu durumda yazılım cihazda düzgün çalışmayabilir. 

PC ve akıllı telefon için minimum sistem gereksinimlerinin ayrıntıları aşağıdaki tabloda verilmiştir. Daha iyi kurulum için bilgileri dikkatlice okuyun.

Windows’un Minimum Sistem Gereksinimi

Windows işletim sistemi gereksinimi
İşletim sistemi Windows 7 veya üstü gereklidir.
İşlemci Intel Core i3 veya üstü gereklidir.
Veri deposu 3 GB veya üzeri RAM gereklidir.
Uzay Uygulamayı yüklemek için 431 MB boş alan gerekir.

Akıllı Telefonun Minimum Sistem Gereksinimi (Android ve iOS için)

Android İşletim Sistemi Gereksinimi iOS İşletim Sistemi Gereksinimleri 
Android 4.0.3 veya üstü gereklidir. OS 8.0 veya üstü gereklidir.
38 MB boş alan gereklidir. 73 MB boş alan gereklidir.
CMS’nin bir sürümü – 4.31.0021 Uygulama Sürümü – 3.49.0007

Windows İşletim Sisteminde VMS’yi Ücretsiz Olarak İndirin ve Yükleyin

Windows işletim sistemi kullanıcı istemcilerinin kameralarını bilgisayarlarına bağlamaları için ücretsiz CMS indirmesini sağladık. Yazılımın indirilen dosyası sıkıştırılmış biçimde sağlanır, dosyayı çıkarmak için bir çıkarma yazılımı kullanın. Ayrıca, aşağıdaki makalede aşağıdaki PC’ye uygulamayı indirmek ve yüklemek için prosedür ve kılavuzu sağladık. CMS’yi bilgisayarda hatasız kurmak için kurulum sürecini dikkatlice okuyun.

PC İÇİN KBVIEW LİTE’I İNDİRİN

Uygulamayı Android İşletim Sistemine Ücretsiz Yükleyin

Kuruluş, cep telefonu kullanıcısının güvenlik cihazlarını herhangi bir zorluk yaşamadan akıllı telefonlarına bağlamak için uygulamayı indirip yüklemesine yardımcı olmak için android işletim sistemi akıllı telefonunun indirilmesini sağladı. İndirme linki Android’in akıllı telefon kullanıcı müşterileri için aşağıda verilmiştir.

Android OS için Ücretsiz İndirin

İOS İşletim Sistemi İçin Uygulamayı Ücretsiz Edinin

Kuruluş, herhangi bir yerden gözetim altında tutmak için CCTV kameralarını kullanıcının akıllı telefonuna bağlamalarına yardımcı olmak için iPhone ve iPad kullanıcıları için CMS’nin indirilmesini sağladı . Uygulamanın indirilmesi, makalenin bu bölümünde aşağıda verilmiştir.

İPhone Ücretsiz Uygulamayı İndirin

İPad için Ücretsiz Yükleyin

Mac OS İçin VMS Kullanılabilir mi?

Mac OS kullanıcı istemcilerinin güvenlik kameralarını birbirine bağlaması için kullanılabilecek bir yazılım yoktur. Kuruluş, Mac OS kullanıcıları için CMS’nin gelecekteki kullanılabilirliği ile ilgili herhangi bir bilgi sağlamamıştır. Bu nedenle, uygulama yalnızca Windows işletim sistemi kullanıcıları tarafından kullanılabilir.

Windows İşletim Sistemi için Kurulum İşlemi

Okuyucularımızın yanı sıra CCTV kamera kullanıcımızın cihazlarını uygulamaya bağlamasına yardımcı olmak için kurulum kılavuzunun prosedürüne başlayalım . İşleme geçmeden önce, ilk indirin ve yazılımın dosyasını çıkarın. Ardından, indirme dosyasını çıkardıktan sonra klasörü açın ve yazılımın kurulum dosyasına çift tıklayın.

1. KBiVMS’yi PC’ye yükleme

Kurulum sihirbazı başladığında, önce kullanıcının yazılımı çalıştırmak istediği dili seçin. Ardından,  “Şartları ve sözleşmeyi okudum”  seçeneğine tıklayın ve ardından  devam etmek için  “İleri” düğmesine tıklayın.

Dili seçin ve kurulumu başlatın 

Dili seçin ve kurulumu başlatın

Ardından, kullanıcının bilgisayarına kurmak istediği işlevi seçin. Ardından  “İleri”  düğmesine tıklayın.

CMS'nin özelliklerini ve işlevlerini seçin 

CMS’nin özelliklerini ve işlevlerini seçin

Burada, “Gözat”  düğmesine tıklayarak veya varsayılan olarak bırakarak yazılım dosyalarının yükleneceği kurulum yolunu atayın  . Ardından  devam etmek için  “Yükle” düğmesine tıklayın.

Yazılımın kurulum yolunu atayın 

Yazılımın kurulum yolunu atayın

Yazılımın kurulumu başlayacaktır, işlemin başarıyla tamamlanmasını bekleyin.

CMS kurulumunun ilerlemesi 

CMS kurulumunun ilerlemesi

Kurulum işlemi tamamlandığında, “KBiVMS Çalıştır”  seçeneğine ve ardından  “Bitir”  düğmesine tıklayın.

PC'yi uygulamayı başlatın 

PC’yi uygulamayı başlatın

Şimdi bilgisayar ekranında Windows güvenlik duvarı uyarısı görünecek, tüm seçenekleri seçin ve ardından  “Erişime İzin Ver”  düğmesine tıklayın.

Güvenlik duvarının uygulamaya erişmesine izin verin 

Güvenlik duvarının uygulamaya erişmesine izin verin

2. CMS’ye kaydolma ve oturum açma

Şimdi uygulamaya giriş yapmak için bir şifre oluşturun. Devam etmek için  “İleri”  düğmesine tıklayın.

şifre oluştur 

şifre oluştur

Bu güvenlik sorularını yanıtlayın, bu güvenlik soruları kullanıcının parolayı unutması durumunda yardımcı olacaktır. Ardından  “Bitir”  düğmesine tıklayın.

Güvenlik sorularını yanıtlayın 

Güvenlik sorularını yanıtlayın

3. Cihazı ekleyin ve CMS’ye bağlayın.

CMS’nin ana ekranı açılacaktır,  “Cihaz”  seçeneğine tıklayın.

Cihaz yöneticisine gidin 

Cihaz yöneticisine gidin

Aygıt yöneticisi penceresi açılacak,  “Ekle”  düğmesine tıklayın ve bir iletişim kutusu açılacaktır. Cihaz adı, cihaz ekleme yöntemi (benim durumumda IP / Etki alanı yöntemini seçtim), IP adresi, bağlantı noktası, kullanıcı adı ve şifre gibi cihaz kimlik bilgilerini girin. Ardından  “Ekle”   düğmesine tıklayın.

Cihazları VMS yazılımına ekleyin ve bağlayın 

Cihazları VMS yazılımına ekleyin ve bağlayın

4. CCTV kameranın KBiVMS’de canlı görünümü

Canlı görüntülemeye kameradan erişmek için, yazılımın ana ekranına gidin ve ardından “Canlı Görüntü” seçeneğine tıklayın  .

Gözetleme kamerasının canlı akışına erişmeye hazır 

Gözetleme kamerasının canlı akışına erişmeye hazır

Ardından eklenen cihaza çift tıklayın ve canlı akış uygulamada başlayacaktır. Windows 10 işletim sistemi kullanıcı istemcileri için KBVIEW Lite’ın örnek bir canlı görünümünü sağladık.

PC için KBVIEW Lite 

Windows 10 OS için KBVIEW Lite üzerinde canlı görüntü

Sonuç

“Windows 10 İşletim Sisteminde Ücretsiz Bilgisayar İçin KBVIEW Lite’ı İndirin” konulu makale   , istemcilerinin cihazlarını bir PC veya akıllı telefonlara bağlamalarına yardımcı olmak için CCTV kamera yazılımı hakkında ayrıntılı bilgi sağlar. CMS’nin indirilmesi Windows, Android ve iOS işletim sistemi için ücretsizdir. Bu yazılım KBVISION Company tarafından müşterilerine CCTV kamerasını PC’ye bağlamada yardımcı olmak ve yardımcı olmak için oluşturulmuştur.

Ayrıca okuyucularımızın ve müşterilerimizin yazılımın işlevleri hakkında bilgi edinmesine yardımcı olmak için yazılımın işlevlerini ve özelliklerini kısaca açıkladık. Makale, kullanıcı istemcilerinin CMS’yi hatasız yüklemelerine yardımcı olacak kurulum sürecine adanmıştır.

Makalenin KBVision’ın CCTV kamera kullanıcıları için yararlı olduğunu umuyoruz. Kullanıcılar herhangi bir sorunla karşılaşırsa veya CMS ile ilgili soruları olursa, makalenin altında verilen yorum bölümünde bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Acme Güvenlik Gaziantep Şahinbey Güvenlik Kamera Sistemleri - Armut