Süreli Kampanya: Açılışa Özel Dev Kampanya!

Evinizi Koruyacak En İyi Video Kapı Zilleri

Evinizi Koruyacak En İyi Video Kapı Zilleri

Etrafında dolaşmak yok, Ring bugün piyasadaki en iyi video kapı zillerine sahip. Akıllı kapı zillerinden Nest, Blink, Simplisafe, Arlo vb. Hakkında konuşabilirsiniz. Önemli değil. Ring, Kapı Zili Dağının kralıdır ve bu yakın zamanda değişmez. İlk olmasalar da, en iyisini yaptılar ve şimdi herkes yaptıklarını kopyalamak için elinden geleni yapıyor.

Evinizi korumanıza yardımcı olacak bir akıllı video kapı zili arıyorsanız, Ring’den daha iyi bir seçenek yoktur.

Ring Video Kapı Zillerinin Yararı

1080p HD Video

Bu akıllı kapı zilleri, evinizi kristal berraklığında 1080p HD video çözünürlüğünde izleyen geniş açılı bir kamera (160 ° yatay ve 90 ° dikey) ile gelir, böylece her ayrıntıyı yakalarsınız. İster gece yarısı bırakılan bir paket, ister gece yarısı sundurma üzerinde bir hırsız olsun, Ring’in kapı zillerinin görüntü kalitesi benzersizdir.

İki yönlü konuşma

Tüm Zil kapı zillerinde, zil ile telefonunuz, tabletiniz veya PC’niz arasında iki yönlü konuşma yapabilmeniz için takılı bir mikrofon ve hoparlör bulunur. Bu, evde olmasanız bile diğer ucunda kiminle olduğunu duymanızı ve konuşmanızı sağlar. Hırsızlara uğultu yapmalarını, çocuğunuzun arkadaşlarına evde olmadıklarını veya UPS’in bıraktığı paketi nereye koyacaklarını söyleyebilirsiniz.

Gece Görüş Kaydı

Gecenin bir yarısında evinize birinin girmesi, herkesin en kötü kabusu. Ring video kapı zillerinin her biri , gece görüş izleme ve kaydetme olanağı sağlayan bir kızılötesi kamera ile birlikte gelir; böylece tamamen karanlıkta bile net videolar çekebilirsiniz. Ring’in hareket uyarıları ve gece görüşü sayesinde kapınızda kimin olduğunu görebilir ve ayrılmazlarsa polisi arayacağınızı söyleyebilirsiniz.

Hareket algılama

Video kapı zilinizi taktığınızda, hareket algılama bölgelerini yapılandırabilirsiniz. Bunun anlamı, alanın yanı sıra hareket duyarlılığı ayarlarını da izleyebilmenizdir, böylece sallanan bir ağaçtan veya geçen bir arabadan yanlış uyarılar alamazsınız. Bu gereksiz uyarıların sayısını azaltır, böylece yalnızca önemli olanlardan haberdar edilirsiniz.

WiFi Bağlantısı

Her Ring video kapı zili (video kapı zili 2, kapı zili yanlısı ve kapı zili seçkinleri), internete erişmek ve kapı zili hareket algılama bölgesi tetiklendiğinde sizi uyarmak için evinizin mevcut WiFi sinyalini kullanır. Evinizde olup bitenleri gerçek zamanlı ve çarpıcı 1080p HD video çözünürlüğünde izleyebileceksiniz.

Alexa Destek

Ring video kapı zilleriyle ilgili bir başka harika şey de Alexa ile çalışmaktır, böylece kapı zili uygulaması Alexa komutları aracılığıyla aktif hale getirilebilir. Bu, ön kapınızdaki Alexa’ya sormanızı sağlar ve bu videoyu Ring uygulamasından geçmek zorunda kalmadan otomatik olarak gerçek zamanlı olarak başka bir Alexa özellikli cihaza aktarabilirsiniz.

Kliplerin 60 Gün

Ring Protect Plan veya Protect Plus planıyla, 60 günlük bir dönemden itibaren video kliplere erişirsiniz, böylece bu zaman dilimi boyunca her zil, hareket ve canlı görüntü olayını görebilirsiniz. Ayrıca bir sundurma korsanının Amazon siparişinizi alması veya hırsızların ön kapınızdan geçmesi durumunda Ring video kapı zili uygulamasında bu klipleri inceleyebilir, paylaşabilir ve kaydedebilirsiniz. Her Ring video kapı zili 30 günlük ücretsiz Koruma Planı ile birlikte gelir, böylece bu ekstra koruma katmanını ilk elden deneyimleyebilirsiniz.

Ring Video kapı zillerini karşılaştırın

Özellikler Ring Video Kapı Zili 2 Halka Görüntülü Kapı Zili Pro Ring Video Kapı Zili Elite
Ort. Yükleme süresi 5 dakika 15 dakika Profesyonel
Video çözünürlüğü 1080p HD 1080p HD 1080p HD
Güç kaynağı Çıkarılabilir Batarya Paketi kablolu Ethernet üzerindeki güç
Hareket algılama Ayarlanabilir Hareket Algılama Gelişmiş Hareket Algılama Gelişmiş Hareket Algılama
WiFi Bağlantısı 2,4 GHz 2,4 GHz veya 5 GHz 2,4 GHz veya 5 GHz
Görüş alanı 160 ° yatay, 90 ° dikey 160 ° yatay, 90 ° dikey 160 ° yatay, 90 ° dikey
Faceplates Saten Nikel, 
Venedik Bronz
Saten Nikel, 
Venedik Bronz, 
Siyah, 
Krem
Saten Nikel, 
Venedik Bronz, 
Siyah, 
Krem
Gece görüşü Evet Evet Evet
İki yönlü konuşma Evet Evet Evet
AC Kapı Zili’ne bağlanır Evet Evet Evet

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Acme Güvenlik Gaziantep Şahinbey Güvenlik Kamera Sistemleri - Armut