Süreli Kampanya: Açılışa Özel Dev Kampanya!

16 Mayıs 2019 admin 2 yorum

DVR-Kamera arayüz yazılımını öğrenme

DVR-Kamera arayüz yazılımını öğrenme yolları. Bir çok farklı arayüze ve yazılıma sahip DVR kamera modeli vardır. Her farklı yazılımlı cihazında farklı CMS programı (Kamera izleme programı) vardır. Kullanıcılarımız kullandıkları kamera ve kayıt cihazlarının yazılımını, modelini ve haliyle hangi programı kullanacaklarını çoğu zaman bilemiyor ve bize soruyorlar.
Bilgisayardan veya cepten kamera izleme programları genel olarak 4 farklı programla yapılmaktadır. XMEYE, TOPSVIEW, NVSIP, N_EYE.

[mks_button size=”large” title=”DVR Kamera yazılım bulucu indir” style=”rounded” url=”https://goo.gl/pgKajO” target=”_blank” bg_color=”#dd0000″ txt_color=”#ffffff” icon=”” icon_type=”” nofollow=”0″]

Peki sizin kameralarınız hangi programla izleniyor?

Bu 4 farklı programdan hangisini bilgisayarıma kurmalıyım? Hangisinin cep telefonu uygulaması benim kameralarımı izletir?

Hangi kamera programını kurmalıyım?

Yazılım ekibimiz tarafından geliştirilen küçük bir programcık sayesinde bunu kolayca öğrenebilirsiniz. DVR Kamera yazılım bulucu (Güncellendi | 7 Şubat 2017) isimli programımızı bilgisayarınıza indirip çalıştırdığınızda, bilgisayarınız ile aynı ağda olan DVR ve kameraların yazılımını bulacaktır. Bulduğu yazılım tipine göre sizi ilgili programlara yönlendirecektir.

Hangi CMS programını indirmeliyim? Kamera izleme programı hangisi? Cepten kamera izleme uygulamasını nereden bulurum? Kamera yazılımları hangileridir? gibi sorularınıza cevap vermeye çalıştık. Yaşadığınız farklı sorunlar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

2 thoughts on “DVR-Kamera arayüz yazılımını öğrenme”

 • Abdullah Sakal
  Abdullah Sakal

  Bizde ezmeye cihazı var internet expoler üzeri den gidiyrz bende yeni öğreniyorum normal şifremizle giriş yaptık içinde dolanirk2n bi sayfaya yönlendirdi ondan sonra şifre istedi giriyrm şifremizi kabul etmiyor nail yapacağız yardım edebilirseniz sevinirim

  • M.Salih ASLAN
   M.Salih ASLAN

   Merhaba cihazınızın ekranını çekip mail olarak atarsanız bakalım. dvrdestek@gmail.com adresine resimler atınız.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Acme Güvenlik Gaziantep Şahinbey Güvenlik Kamera Sistemleri - Armut