Süreli Kampanya: Açılışa Özel Dev Kampanya!

Bilgisayar Için En İyi 25 Kamera Yazılımı (CMS) PC

Piyasada bulunan en iyi 25 CCTV kamera yazılımını tartışmak üzereyiz. PC için CCTV kamera yazılımı, PC’nizdeki CCTV kameraları bağlamanıza ve kontrol etmenize yardımcı olur. Uluslararası pazarda pek çok ünlü CCTV kamera markası vardır ve yazılım, farklı CCTV sistemi markaları için farklıdır. Güvenliğin herkes için öncelikli olduğu günümüz dünyasında. Size PC için en iyi markaların CMS’lerinden bazılarını sunuyoruz.

PC Yazılımı, CCTV kamera üreticileri tarafından güvenlik çözümleri ve ürünleri için tasarlanmış ve geliştirilmiştir. Bu, bilgisayardaki CCTV kameralarının bağlanmasına ve kontrol edilmesine yardımcı olur. Burada size PC için en iyi 25 CCTV Kamera Yazılımını sunuyoruz.

Editör notu : bazı uygulama bağlantıları devre dışı bırakıldı, lütfen istediğiniz uygulama adını yorum olarak yazın ve bağlantıyı gönderelim.

Bu CMS’nin uygulanması

Bu CMS, kullanıcıların CCTV sistemini PC’nize bağlamasına ve bakımını yapmasına olanak tanır. Bu uygulamalarla konutunuzun, ailenizin, ofis alanlarınızın ve bulunduğunuz yerin canlı görüntüsünü almak daha kolay hale geliyor. Bu uygulamalar ile CCTV’ye uzak yerlerden de erişebilirsiniz.

CCTV kameralar aracılığıyla çevrimiçi güvenliğinize bağlanmak ve bakımını yapmak artık daha kolay. CCTV kameraları, aile üyelerinin ve diğerlerinin güvenliğini artırmak için en iyi güvenlik çözümüdür.

CMS’nin Önemi

Bu CMS, PC’deki CCTV kameralarının bağlanmasına ve kontrol edilmesine yardımcı olur. Bu CMS, kullanıcı istemcisinin PC’deki CCTV kamera kullanıcısına erişim sağlamasına yardımcı olmak için PC ve CCTV kamera kurulumu arasında bir aracı görevi görür. Uygulama tarafından gerçekleştirilebilecek bazı önemli işlevleri vurgulayacağız.

 • Uzaktan erişim.
 • Bağlantı ve kontrol
 • Video Gözetimi .
 • CCTV Video kaydı.
 • Farklı bir bakış açısıyla canlı izleme.
 • PTZ kamera kontrolü.
 • Kaydın uzaktan oynatılması.

PC için En İyi 25 CCTV Kamera Yazılımının Listesi

Burada PC uygulaması hakkında ayrıntılı olarak tartışacağız. Size en iyi 25 CMS’yi sunuyoruz. CCTV kameralar Windows ve Mac işletim sistemleri için mevcuttur. Ancak bazı CCTV üreticileri, uygulamayı Mac kullanıcı istemcileri için sağlamaz.

Her CMS’nin indirme dosyası sıkıştırılmış formattadır ve indirilen dosyayı çıkarmak için WinRAR’ı kullanır. Ayrıca, bağlantıları tıklayarak CMS kurulumu ve kurulum prosedürü hakkında daha iyi bilgi edinin.

En iyi CMS’nin listesi aşağıdaki gibidir:

1. IVMS 4500, Hikvision tarafından

IVMS ayrıca Hikvision Company tarafından geliştirilen en iyi CMS’lerden biridir. Bu CMS, pazardaki bağlantı ve kontrol açısından en iyi uygulamadır.

Hikvision tarafından IVMS

Hikvision tarafından IVMS

Hikvision, güvenlik çözümleri ve ürünleri sağlayıcısında küresel bir liderdir. Hikvision, kapsamlı ve yüksek vasıflı Ar-Ge ekibine vurgu yaparak geniş bir ürün yelpazesi üretmektedir. Hikvision, uzun vadeli hedefini gerçekleştirmek için alanını akıllı ev teknolojisi, endüstriyel otomasyon ve otomotiv elektroniği endüstrilerini kapsayacak şekilde genişletti.

Hikvision ürünleri ayrıca müşteriler için daha verimli işlemler ve daha fazla ticari kâr sağlayan güçlü iş zekası sağlar. Hikvision, temel yetkinliği video olan IoT çözüm sağlayıcısının küresel lideridir. Hikvision şu anda 19.000’in üzerinde Ar-Ge mühendisine sahiptir. Şirket, sürekli ürün yeniliği için yıllık satış gelirinin% 9’undan fazlasını araştırma ve geliştirmeye fonlamaktadır.

IVMS 4200 ve Depolama Sunucusu

Uygulama Hikvision şirketi tarafından sağlanmaktadır. Ücretsiz indirme bağlantısı aşağıda verilmiştir. IVMS 4200 kurulum prosedürü de burada, IVMS 4200 bağlantısına tıklayın. Ayrıca, IVMS 4200 depolama sunucusunun talimatını da okuyun.

PC için IVMS 4200’ü İndirin (Windows) V3.1.1.13

PC için IVMS 4200 (Windows) VS V1.0.0.13’ü indirin

PC AC V1.0.1.13 için IVMS 4200 AC V1’i Ücretsiz İndirin

Çoklu dil indirin. PC Çok Dilli Paketi V3.1.1 için IVMS 4200

IVMS 4200 PC Çok Dilli PC için Çoklu Dil Paketi AC V1.0.1

Çok Dilli VS V1 IVMS 4200 Bilgisayar Çok Dilli Paket VS V1.0.0 için

PC (MAC) MAC V2.0.0.10 için IVMS 4200’ü Ücretsiz İndirin

MAC için IVMS 4200 Depolama Sunucusunu İndirin

Windows için IVMS 4200 Depolama Sunucusunu İndirin

IVMS 4500

Size aşağıdaki PC için IVMS 4500 ücretsiz indirme bağlantısını sağladık. Ücretsiz indirme bağlantısını edinin. IVMS 4500 kurulum prosedürünü buradan okuyun.

PC için IVMS 4500’ü İndirin (Windows)

PC için IVMS 4500’ü indirin (MAC)

2. Akıllı PSS tarafından DaHua

Size burada Dahua Company tarafından Smart PSS’yi sağlıyoruz. Smart PSS, PC’nizdeki CCTV kameraları bağlamanıza yardımcı olur. CMS, kullanıcının bağlanmasına, canlı akışa, PTZ kontrolüne vb. Yardımcı olacak birçok özelliğe ve işleve sahiptir.

Dahua'dan Akıllı PSS

Dahua’dan Akıllı PSS

Zhejiang Dahua Technology Company, video merkezli akıllı IoT ürünleri ve hizmet sağlayıcısı alanında lider bir şirkettir. Dahua Technology Company, şehir operasyonları, kurumsal yönetim ve müşteriler için değerler yaratmak için uçtan uca güvenlik çözümleri, ürünleri ve hizmetleri sunar.

Dahua çözümleri, ürünleri ve hizmetleri 180’den fazla ülke ve bölgede bulunmaktadır. Dahua Technology’nin Asya, Amerika, Avrupa, Orta Doğu, Okyanusya ve Afrika’da küresel olarak 54 yan kuruluşu ve şubesi bulunmaktadır.

Akıllı PSS

Windows ve Mac OS için Smart PSS’nin ücretsiz indirme bağlantısı. Ayrıca, Smart PSS makalesindeki kurulum prosedürü talimatını okuyun.

PC Bedava İndir (Windows) için Smart PSS

Mac Bedava İndir için Akıllı PSS

3. TVT’den NVMS 1000

TVT tarafından NVMS

TVT tarafından NVMS

NVMS, TVT CCTV kamera markası için geliştirilmiş ünlü uygulamalardan biridir. Bu uygulama, CCTV kameranızı PC’de yönetmeniz için birçok özellik sağlar. CMS buradan ücretsiz olarak indirilebilir, bu sayede aşağıdaki özellikleri edinebilirsiniz:

 • Uzaktan erişim
 • PTZ Kontrolü
 • Canlı yayın
 • Videoları kaydetme

TVT marka CCTV kamera, 2004 yılında kurulan ve Shenzhen’de bulunan Shenzhen TVT Digital Technology Company tarafından üretilmekte ve dağıtılmaktadır ve yine Aralık 2016’da Shenzhen borsasının KOBİ kurulunda listelenmiştir.

Çin dışında 120’den fazla ülkede dünya çapında en kaliteli güvenlik çözümleri ve ürün sağlayıcısı olarak. Çin’de video izleme sektöründe yurt dışı pazarına giren en gelişmiş şirket olarak sıralanan TVT, bağımsız ve kusursuz bir pazarlama hizmeti sistemi kurmuştur.

NVMS 1000

Windows ve Mac OS için NVMS 1000 için indirme bağlantısı. Kurulum prosedürü hakkında NVMS 1000 bağlantısına tıklayarak da okuyabilirsiniz.

Windows 10 için NVMS 1000

Windows 10 için NVMS 1000

Mac OS için NVMS 1000

NVMS 7000

Ücretsiz indirmenin yanı sıra NVMS 7000 için ücretsiz kurulum prosedürünü edinin . Bu, Windows ve Mac OS için mevcuttur.

PC için NVMS 7000’i Ücretsiz İndirin (Windows)

MAC için NVMS 7000 Ücretsiz İndirin

NVMS 2.1

Windows OS için NVMS 2.1 olarak bilinen TVT tarafından sağlanan en son uygulamayı sağlıyoruz. Bu CMS yalnızca Windows işletim sistemi için mevcuttur. NVMS 2.1 kurulum prosedürünü buradan okuyun.

NVMS Lite 2.1 Ücretsiz İndirin

4. CP PLUS’tan KVMS Pro

Size burada CP Plus Company tarafından sağlanan KVMS’yi sağlıyoruz. KVMS Pro size çok çeşitli işlevler ve özellikler de sunar. Bununla CP Plus CCTV kamera kurulumunu Windows ve Mac’teki uygulama ile bağlayabilirsiniz.

CP PLUS tarafından KVMS Pro

CP PLUS tarafından KVMS Pro

CP PLUS, üst düzey güvenlik ve gözetim çözümünde dünya lideridir. Gözetimi kolay ve uygun fiyatlı hale getirme vizyonundan ve bağlılığından esinlenen CP PLUS, dünyayı güvenli ve emniyetli bir topluluk yapma misyonuna başlamıştır.

IHS Araştırması 2017’ye göre CP PLUS, dünyanın en iyi 4 güvenlik şirketi ve Asya’daki En İyi 2’nin kulübüne kaydolan en yeni ve en aktif marka oldu. CP PLUS, çığır açan başarısını sağlam Ar-Ge liderliğine bağlıyor. CP PLUS ürünleri, sıkı kalite kontrol testlerinden geçer ve UL, CE, FCC, vb. Gibi sertifikalarla dünya çapında sertifikalandırılır.

KVMS Pro

İşte Windows ve Mac OS için KVMS Pro’nun CMS’sini ücretsiz indirme bağlantısı. KVMS Pro’yu kurmak için kurulum prosedürünün talimatını buradan okuyun.

PC için KVMS Pro’yu Ücretsiz İndirin (Turuncu)

PC için KVMS Pro’yu Ücretsiz İndirin (Boş)

Mac için Indigo CVMS’yi Ücretsiz İndirin

Indigo IVMS for Mac Free Download Bedava

5. Uniview tarafından EZStation

Burada Uniview tarafından geliştirilen EZStation’ı tartışmak üzereyiz. Bununla, PC’nizdeki CCTV kamerayı kontrol etmek için bağlanabilir ve diğer işlevleri gerçekleştirebilirsiniz. Bununla canlı görüntü, ses-video kaydı gibi birçok özelliğe sahip olabilirsiniz.

Uniview tarafından EZStation

Uniview tarafından EZStation

Uniview, IP video gözetiminin dünya lideridir. Çin’de IP video gözetimini başlatan ilk şirket olan Uniview, Çin’in video gözetim endüstrisindeki en büyük üçüncü oyuncudur. 2018 yılında Uniview, gözetim endüstrisinde 4. en büyük küresel pazar payına sahiptir.

Uniview, perakende, bina, endüstri, eğitim, ticari ve şehir gözetimi dahil olmak üzere çeşitli pazar sektörlerini kapsayan IP kameralar, NVR, Kodlayıcı, Kod çözücü, CMS İstemcisi ve uygulamadan geniş bir IP video gözetim ürün yelpazesine sahiptir.

EZStation

EZStation’ın indirme bağlantılarını ve EZStation kurulum prosedürünü buradan edinin.

PC için EZStation (Windows 32 Bit)

PC için EZStation (Windows 64 Bit)

MAC için EZStation’ı indirin

6. Uniview’dan Muhafız İstasyonu

Guard Station, Uniview Technology Company tarafından sağlanan başka bir uygulamadır. Bu CMS, Uniview CCTV kameralarını kontrol etmenin yanı sıra bağlanmanız için size çeşitli yazılımlar sağlar. Bu uygulama, PTZ Kontrolü, canlı akış, video kaydı vb. Gibi işlevler sağlar.

Uniview'dan Muhafız İstasyonu

Uniview’dan Muhafız İstasyonu

Muhafız İstasyonu

Windows ve Mac OS için Guard Station’ın ücretsiz indirme bağlantısı. Koruma İstasyonunu kurma işlemi için burayı okuyun.

Windows için Guard Station Yazılım İndirme

MAC için Koruma İstasyonu

7. Wansview tarafından hazırlanan Wansview Cloud

Burada size Shenzhen Wansview Technology şirketi tarafından tasarlanan ve geliştirilen Wansview Cloud’u sunuyoruz. Bilgisayarınızdaki uzak konumlardan tesislerinizi izleme yeteneği sağlar. Wansview App for PC, CCTV kameralarını kontrol etmenin yanı sıra bağlanmaya da yardımcı olur.

Wansview tarafından Wansview Cloud

Wansview tarafından Wansview Cloud

2009 yılında kurulan Wansview, kendini güvenlik çözümleri ve ürünleri alanında ürün tasarımı, geliştirme teknolojisi yeniliği ve profesyonel üretim süreçlerine adamıştır. Wansview, Amerika Birleşik Devletleri, Almanya, İngiltere, Fransa, Kanada, İspanya, İtalya, Rusya, Brezilya gibi dünyanın 100’den fazla ülkesinde müşteriye sahiptir.

Wansview Cloud

Windows ve Mac için Wansview Cloud’un ücretsiz indirilmesini ve kurulum yöntemini sağlıyoruz.

PC için Wansview Uygulamasını Ücretsiz İndirin (V1.0.2)

PC için Wansview Uygulaması Ücretsiz İndir (V1.0.3)

MAC için Wansview Uygulamasını Ücretsiz İndirin (V1.0.3)

8. Xiaomi’den MI Ana Sayfası

Burada, Xiaomi’nin MI Home CCTV kameralarını bağlamak için PC için MI Home’u sağlıyoruz. Bu CMS yalnızca Windows ve Mac OS için kullanılabilir. Uygulama, her türlü ağda uzaktan erişim, canlı görüntü ve bağlantı sağlar .

Xiaomi'den MI Ana Sayfası

Xiaomi’den MI Ana Sayfası

Xiaomi Inc., elektronik ve güvenlik ürünleri ile ilgilenen Çin merkezli bir şirkettir. Bu şirket, müşterilerine iyi bakılmıştır ve ürünü uygun fiyatlarla sunarak daha büyük bir pazar payına sahiptir.

MI Ana Sayfası

Şimdi Windows işletim sistemi için MI Home’u ücretsiz olarak indirin. Ayrıca, MI Home’u Windows’a kurma talimatını okuyun.

MI Ev Güvenlik Kamerası Uygulaması PC için İndir

9. V380 Kameradan V380 CMS

Size, V380 Kamera tarafından tasarlanan ve geliştirilen V380’in ücretsiz indirilmesini sağlıyoruz. V380 yazılımı, V380 CCTV kameraları bağlamanıza yardımcı olur ve ev, bölge ve ofis binaları üzerinde gözetimi sürdürmenize yardımcı olur. Uygulama yalnızca Windows işletim sisteminde mevcuttur.

V380 Camera tarafından sunulan V380 yazılımı

V380 Camera tarafından sunulan V380 yazılımı

V380 Kamera, V380 Wifi Akıllı Kamera, V380 IP Kamera ve V380 360 Panasonic Kameranın Ar-Ge, üretim, pazarlama ve servis faaliyetlerinde bulunan en gelişmiş şirkettir. V380 Camera, akıllı terminal ürünleri oluşturmaya yardımcı olan şirketteki bir wifi kamera markasıdır.

V380 Yazılımı

Windows işletim sistemi için V380’in ücretsiz indirmesini edinin. Ayrıca, V380 yazılımının kurulum talimatını buradan okuyun.

PC için V380 Uygulamasını İndirin

10. Panasonic Tarafından PVMS

Burada Panasonic Company tarafından geliştirilen PVMS yazılımını tartışacağız. PVMS, Panasonic Company tarafından sağlanan en iyi CMS’lerden biridir. Bu yalnızca Windows işletim sistemi için kullanılabilir, bu uygulama CCTV kameraları bağlamanıza, uzaktan oynatma, Sistem yapılandırması ve görüntülü interkom sağlamaya yardımcı olur.

Panasonic Tarafından PVMS

Panasonic Tarafından PVMS

Panasonic, 1935 yılında 259.000’den fazla çalışanı ile kurulmuş bir Japon şirketidir. Panasonic, farklı türde CCTV kamera ve yazılımlarla ilgilenir. Panasonic, birçok ülkedeki en büyük elektronik cihaz üreticilerinden biridir.

PVMS yazılımı

PVMS’nin ücretsiz indirme bağlantısı burada mevcuttur. Ayrıca, PVMS makalesini ziyaret ederek kurulum kılavuzunu edinin.

PC için Ücretsiz PVMS İndir

11. Idmss Lite, Dahua tarafından

Idmss Lite yazılımı ayrıca Dahua Technology şirketi tarafından sağlanmaktadır. PC için Idmss Lite ücretsiz olarak indirilebilir. Canlı akış, PTZ kontrolü, video oynatma, video kaydetme, anlık fotoğraflar vb. Gibi çeşitli işlevleri gerçekleştirir.

Idmss Lite, Dahua tarafından

Idmss Lite, Dahua tarafından

Idmss Lite

Kurulum talimatını burada Idmss Lite bağlantısında detaylı olarak verdik.

PC için Idmss lite’yi Ücretsiz İndirin

Mac için Idmss lite’yi Ücretsiz İndirin

12. DMSS, Dahua tarafından

Dahua Technology Company tarafından sunulan DMSS’yi buradan edinin. DMSS, Dahua Company tarafından sağlanan mobil uygulamadır. Bu uygulama Windows ve Mac kullanıcı istemcileri için kullanılabilir, bu CMS, kullanıcının Dahua CCTV kameralarına erişmesini sağlar.

Dahua tarafından DMSS

Dahua tarafından DMSS

DMSS

İşte DMSS’nin ücretsiz indirilmesi ve DMSS yazılımının kurulum prosedürü.

Windows 7/8/10 için Ücretsiz DMSS İndir

MAC için Ücretsiz DMSS İndir

13. Uniview’den EZVIZ Uygulaması

EZVIZ Uygulaması da Uniview Technology Company tarafından tasarlanan ve geliştirilen bir diğer uygulamadır. Bu CMS, kullanıcılara bağlanmanın yanı sıra çok dilli destek sağlamaya yardımcı olur. Bu yazılım Windows ve Mac OS için mevcuttur.

Uniview'den EZVIZ Uygulaması

Uniview’den EZVIZ Uygulaması

EZVIZ Uygulaması

Ücretsiz indirin ve ayrıca buradan EZVIZ Uygulamasının kurulum prosedürünü okuyun.

Ezviz Uygulamasını İndirin PC Windows 7/8/10

Ezviz App Video Eklentisini İndirin Windows

Ezviz App Video Eklentisini İndirin

14. HiFocus ile Hız

HiFocus CMS, HiFocus Electrovision Company tarafından güvenlik çözümleri ve ürünleri için tasarlanmış ve geliştirilmiştir. HiFocus CMS, bilgisayarınızdaki CCTV kameralarını kontrol etmenin yanı sıra bağlanmanıza yardımcı olur. PC için HiFocus CMS, piyasadaki HiFocus CCTV sistemi için sağlanan en iyi güvenlik çözümüdür.

HiFocus ile hız

HiFocus ile hız

Hi-Focus, temel bilgileri üretmek için yüksek hacimli verileri birleştirebilen en gelişmiş CCTV gözetim sistemlerini getirmeyi amaçlamaktadır. Sistem, kullanıcılara gelişmiş inceleme, analiz, yorumlama ve yönetim sağlar. HiFocus yardımı, cihazın konumu ve konumuna dayalı eksiksiz bir analiz yoluyla hızlı ve akıllı güvenlik sistemi çözümlerinin konuşlandırılmasına yardımcı olur.

Hindistan’ın güvenilir CCTV Şirketi olan Hi-Focus, müşterinin davranışını ve diğer temel operasyonel indeksleri anlamak için bütünleştirici yeterliliğe eşlik eden en iyi güvenlik kameraları ile müşterilerine en iyi uçtan uca video analiz çözümlerini sunar.

Hız

HiFocus tarafından Velocity’nin ücretsiz indirilmesi, ayrıca Velocity kurulum prosedürünü de okuyun.

PC için Hifocus CMS Yazılımını Ücretsiz İndirin

MAC Ücretsiz İndirme için Hifocus CMS Yazılımı

15. Hanwha’dan (Samsung) Akıllı Görüntüleyici

Hanwha Security Company, Hanwha CCTV kameralarını bağlamak için Smart Viewer’ı geliştirdi. CMS, ekranda 72 kanala kadar CCTV kamera görüntüleme, kaydedilen verileri olay türüne ve tarihe göre arama, dışa aktarma video ve çift monitör desteği sağlar.

Hanwha'dan Akıllı Görüntüleyici (Samsung)

Hanwha’dan Akıllı Görüntüleyici (Samsung)

Hanwha Techwin America (Samsung Techwin), son 40 yıldır istikrarlı büyüme gösteren ve Hanwha Group’un bir parçası olan bir güvenlik teknolojisi şirketidir. Hanwha Techwin bir Fortune 500 şirketidir ve aynı zamanda Güney Kore’deki en büyük holdinglerden biridir.

Hanwha Group, video gözetim endüstrisinin üretiminde 60 yılı aşkın bir deneyime sahiptir. Şirket, en kaliteli ürün ve hizmetleri sunarak dünya çapında birçok müşteri yaratmıştır.

Akıllı Görüntüleyici

Smart Viewer’ı indirme bağlantısı burada ücretsizdir. Ve Smart Viewer’ın kurulum prosedürü makalesini ziyaret edin.

PC için Smart Viewer’ı İndirin (Windows)

MAC için Smart Viewer’ı İndirin

16. Wiseview, Hanwha (Samsung)

Hanwha CCTV kameralarını bağlamak için Wiseview olarak da bilinen başka bir yazılım da var. Bu size çift ekran yardımı, canlı akış, günlük yönetimi ve kullanıcı yönetimi gibi bazı özellikler sağlar.

Wiseview

Wiseview indirmesini ücretsiz olarak ve kurulum yönergelerini de edinin.

PC için Wiseview’ı Ücretsiz İndirin (Windows)

MAC için Wiseview Ücretsiz İndirin

17. gece baykuşu gece baykuşu ile bağlan

Night Owl Connect, Night Owl Company tarafından Night Owl CCTV kameraları için tasarlanmış ve geliştirilmiştir. Bu yazılım, IP cihaz konfigürasyonu, grup yönetimi, ana önizleme ve günlük arama fonksiyonları gibi özelliklere sahiptir. Bu özellik, kullanıcının CCTV kameralarını bağlamasına yardımcı olur.

Night Owl Connect by Night Owl

Night Owl Connect by Night Owl

Night Owl Security Company, güvenlik teknolojisi endüstrisinde lider bir yenilikçidir. Piyasadaki en iyi değeri sunan güvenlik çözümü ve ürünlerinin en hızlı büyüyen üreticisidir. Bu, yüksek kaliteli, kullanıcı dostu ve uygun fiyatlı ürünler tasarlayarak ve mühendislik yaparak başarılır.

Gece Baykuşu Bağlan

Windows ve Mac OS için ücretsiz Night Owl Connect yazılımını indirin. Night Owl Connect’in kurulum yönergelerini okuyun.

Night Owl Connect’i PC için indirin (Windows)

MAC için Night Owl Connect’i indirin

18. Koruma Vizyonu

İşte Guarding Expert tarafından geliştirilen PC için Koruma Vizyonu. Bu CMS, bilgisayardaki CCTV kameralarını kontrol etmenin yanı sıra bağlanmamıza yardımcı olur. Bu, birden fazla CCTV kamera markasını aynı yazılıma bağlamanızı sağlar. Bu uygulama Windows ve Mac işletim sistemi için mevcuttur. Guarding Vision, hareketi algılamamıza da yardımcı olur.

Koruma Vizyonu

Koruma Vizyonu

Koruma Vizyonu

Şimdi Windows ve Mac için ücretsiz Guarding Vision’ı indirin ve kurulum prosedürü hakkında bilgi edinin.

PC için Guarding Vision’ı Ücretsiz İndirin (Windows)

MAC için Koruma Vizyonu Ücretsiz İndirin

19. HiP2P İstemcisi, Dericam

Burada, PC için Dericam CCTV kameralarını bağlamak ve yönetmek için size HiP2P İstemci yazılımını sunuyoruz. HiP2P İstemci Windows ve Mac kullanıcı istemcileri için mevcuttur, bu size PC’deki Dericam CCTV kameralarını kontrol etme yeteneği sağlar.

HiP2P İstemcisi Dericam

HiP2P İstemcisi Dericam

Shenzhen Dericam Technology Company 2010 yılında kurulmuş ve kurulmuştur. Şirket, ev güvenlik alanı için IP kameralar ve depolama cihazları geliştirmekte, üretmekte ve pazarlamaktadır. Dericam’ın şu anda ABD, Avustralya, Hollanda, Fransa, Polonya ve diğer ülkelerde müşterileri bulunmaktadır.

Dericam, müşterilerinin taleplerini karşılamak için ürünlerini yenilemeyi ve geliştirmeyi hedeflemektedir. Dericam, ürünlerinin kalitesini yenilemeye ve geliştirmeye, herkesin ileri teknolojiden yararlanmasını sağlamaya devam ediyor. Tüm ürün serileri CE ve FCC sertifikalıdır.

HiP2P İstemcisi

Buradan ücretsiz olarak HiP2P İstemcisini indirin ve HiP2P İstemcisinin kurulum yöntemini dikkatlice okuyun.

HiP2P İstemci Yazılımı Ücretsiz İndirin

MAC için HiP2P İstemci Yazılımını İndir

20. YI Teknolojisine Göre YI IoT

Burada, YI Technology Inc. tarafından tasarlanan ve geliştirilen YI IoT yazılımı hakkında ayrıntılı olarak tartışacağız. YI IoT yazılımı, YI IoT kamera ve YI Dome Kamerayı PC’nize bağlamanıza yardımcı olur. Bu yazılım size bulut şifreleme ve gerçek zamanlı anlık bildirim uyarıları sağlar. Bu yalnızca Windows işletim sistemi için kullanılabilir.

YI Technology tarafından YI IoT

YI Technology tarafından YI IoT

YI Technology, yüksek kaliteli donanım ve son teknoloji ile küresel olarak müşterilere gelişmiş güvenlik ve üretkenlik sunmaya çalışmaktadır. YI Technology, kullanıcıları en yeni ve en büyük Edge Computing özelliklerinin yanı sıra son derece gelişmiş AI algoritmalarını vurgulayan kullanışlı ve uygun fiyatlı teknoloji ile sunmaya kendini adamıştır.

YI Technology, müşterileri için gerçek sorunları çözmek için en son teknolojiyi kullanarak akıllı video ve görüntüleme çözümleri geliştirir ve üretir. YI Technology, müşterilerinin güvenliğine ve mahremiyetine değer verir ve müşterilerin verilerini güvende tutmak için 128bit uçtan uca şifreleme kullanır.

YI IoT

YI IoT’nin ücretsiz indirmesini ve Windows işletim sistemi için kurulum yöntemini buradan edinin.

PC için YI IoT Uygulamasını Ücretsiz İndirin

21. YI Home, YI Technology tarafından

İşte YI Home olarak bilinen YI Technology tarafından geliştirilen başka bir yazılım. Bu ayrıca bilgisayardaki YI Home ve YI Dome kameraların bağlanmasına ve kontrol edilmesine yardımcı olur. Bu, YI IoT’ye benzer çeşitli özellikler sağlar.

YI Teknolojisi tarafından YI Ana Sayfası

YI Teknolojisi tarafından YI Ana Sayfası

YI Ana Sayfa

YI Home ücretsiz indirme bağlantısını ve kurulum prosedürü yönergelerini edinin.

PC için YI Home Uygulamasını Ücretsiz İndirin (Windows)

Mac için YI Home Uygulaması Ücretsiz İndirin

22. Digital Watchdog Tarafından DW VMAX

Önde gelen bir CCTV kamera üretim şirketi Digital Watchdog tarafından geliştirilen DW VMAX yazılımını öğrenelim. DW VMAX, Windows, Mac ve Linux OS için mevcuttur. PTZ kontrolü, canlı görüntü kalitesini iyileştirme, canlı akışta yakınlaştırma ve uzaklaştırma seçeneği, çoklu ve tekli video dışa aktarma, PC’de 4/6/8/16 veya 32 Kanal görünümü ve sesli iletişim gibi özelliklere sahiptir.

Digital Watchdog tarafından DW VMAX

Digital Watchdog tarafından DW VMAX

Digital Watchdog (DW), gözetim kameralarında ve ilgili video yönetiminde liderdir ve her boyutta ve her türlü uygulama için Coax üzerinden HD ve HD IP CCTV sistemleri için eksiksiz video gözetim çözümleri sunar.

DW VMAX

Windows, Mac ve Linux OS için DW VMAX’ı ücretsiz olarak buradan indirin, DW VMAX kurulum prosedürünü doğru bir şekilde okuyun.

PC Windows x64 için DW VMAX’ı Ücretsiz İndirin (Sürüm – 4.1.0.31401)

DW VMAX For MAC Download Free x64 (Sürüm – 4.1.0.31401)

DW VMAX For Linux Free x64’ü indirin (Sürüm – 4.1.0.31401)

23. Jovision tarafından CloudSEE

Size Jovision Technology Company tarafından geliştirilen CloudSEE sağlıyoruz. CloudSEE, Jovision CCTV kameralarının bağlanmasına yardımcı olur. Bu, canlı bir kamerada video kaydı sağlar, kayıtlı videoları oynatır, önizleme sırasında gerçek zamanlı oynatmaya yardımcı olur, oynatma hızlı, yavaş ve kare modlarını, yerel anlık fotoğrafları ve yerel olarak depolanan kayıtları ve dosyaları destekler.

Jovision tarafından CloudSEE

Jovision tarafından CloudSEE

2000 yılında kurulan Jovision Technology Company, video gözetim ürünleri ve çözümlerinin dünyanın önde gelen üreticisi ve dağıtıcısıdır. Jovision, son derece gelişmiş video gözetim ürünlerinin geliştirilmesi ve üretilmesinde tanınmaktadır.

Jovision Company’nin yeni ana araştırılmış ve geliştirilmiş ürünü, akıllı IP kameralar, WiFi kameralar, NVR, DVR, HD Analog kameralar , CMS video yönetim yazılımı, alarm sistemleri, kodlayıcılar, kod çözücüler ve CCTV modülleri aşağıdadır. Jovision’un uzman mühendisleri ayrıca özelleştirilmiş güvenlik çözümleri sunar.

CloudSEE

Windows işletim sistemi için CloudSEE’nin ücretsiz indirilmesi, çünkü CMS yalnızca Windows işletim sistemi için mevcuttur. Ayrıca, CloudSEE’nin kurulum prosedürünü dikkatlice okuyun.

PC için CloudSEE’yi Ücretsiz İndirin

24. Swann’dan SwannView Bağlantısı

Swann Communication tarafından geliştirilen SwannView Bağlantısının, Swann CCTV kameralarını bağlamak için en iyi CMS olduğunu ayrıntılı olarak tartışacağız. SwannView Link, PC’nizdeki CCTV kameraları bağlamanıza yardımcı olur. Bu, parlaklık ayarı, canlı görüntü ve uygulama kullanıcı yönetimi sağlar.

Swann tarafından SwannLink Görünümü

Swann tarafından SwannLink Görünümü

Swann her zaman bir lider olmuştur. İşine Swann’ın Melbourne, Avustralya’daki kişisel bodrum katından başlıyor. Swann, müşterilerini ABD, Kanada, Avustralya, İngiltere, Hong Kong ve Çin’de ve ayrıca diğer 40 ülkede kurdu ve yarattı.

Swann, kablosuz HD kameralar, video gözetim kayıt sistemleri ve kameralar gibi yeni ürününün yanı sıra sıcaklık ve hareket sensörleri teknolojisine sahip 4K Ultra HD, 3-5 Megapiksel HD ve 1080p HD kamera kurulumunu da tanıtarak gözetim ve izleme teknolojisi sağlıyor.

SwannView Bağlantısı

SwannView Link’i şimdi ücretsiz indirin, SwannView Link kurulum talimatını okuyun.

PC için SwannView Bağlantısını İndirin (Windows)

PC için SwannView Bağlantısını İndirin (MAC)

SwannView Plus’ı PC için İndirin

25. Amcrest’ten Amcrest View Pro

İşte Amcrest Company tarafından tasarlanan ve geliştirilen Amcrest View Pro. Bu uygulama, Amcrest CCTV kameralarını PC’nize bağlamanıza yardımcı olur. Bu CMS, kullanıcı yönetimi, canlı akış, oynatma kaydı vb. Gibi özellikler sağlar.

Amcrest'ten Amcrest View Pro

Amcrest’ten Amcrest View Pro

Amcrest ürünleri, güçlü yetenekler, kullanım kolaylığı ve uygun fiyat arasında bir köprü kuran, ileri tasarımlı uzaktan izleme ve gözetim sistemleridir. Yüksek kaliteli ve sağlam tasarıma sahip Amcrest kameraları, kullanıcının konutlarını, ofis binalarını vb. Güvenli bir şekilde izlemesine olanak tanır. Amcrest kamera sistemleri, dünyanın herhangi bir yerindeki kullanıcıya canlı video ve ses kaydetmek ve üretmek için tasarlanmıştır.

Amcrest, başta Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, İngiltere, Almanya ve Fransa olmak üzere dünya çapında birçok müşteriye hizmet veren bir distribütör olmasının yanı sıra en iyi güvenlik ürünleri üreticisidir. Amcrest, yerel ülkelerindeki tüm müşterilerimize ücretsiz olarak satış sonrası destek ve yerel garanti hizmetleri sunmaktadır.

Amcrest View Pro

İşte Amcrest View Pro’nun ücretsiz indirilmesi ve kurulum yönergeleri.

PC için Amcrest View Pro’yu Ücretsiz İndirin (Windows)

MAC Ücretsiz İndir için Amcrest View Pro

Burada, PC için en iyi 25 CCTV kamera yazılımından bazılarını tartıştık. Bunlar, PC’nizdeki CCTV kameraları kontrol etmek için en iyi yazılımlardır. Yazılımlar ücretsiz olarak indirilebilir.

Bu CCTV yazılımı size canlı kayıt, anlık video görüntüsü, sesli-video görüntüsü, hareket algılama , gece görüşü ve alarm bildirimleri gibi birçok özellik sunar . Bu CMS ile CCTV kameralarını bağlamak ve yönetmek daha kolay.

Ayrıca yazılımın ücretsiz indirme bağlantısı ile “PC için En İyi 25 CCTV Kamera Yazılımı” konusunu detaylı olarak tartıştık  . Daha fazla bilgi ve sorgu için yazının altındaki yorum bölümüne yorum yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Acme Güvenlik Gaziantep Şahinbey Güvenlik Kamera Sistemleri - Armut